RIOLIS
Riolis – viena didžiausių siuvinėjimo kryželiu rinkinių gamybos įmonė visame pasaulyje! Daugiau nei 25 metus veikianti įmonė turi ilgametę patirtį siuvinėjimo rinkinių gamyboje. Kadaise įsitvirtinę rinkoje, iki šiol joje lyderiauja ir kuria itin aukštos kokybės rinkinius, kurie žavi tiek pradedančias, tiek patyrusias siuvinėtojas!
Riolis siuvinėjimo kryželiu rinkinių yra daug ir įvairių! Šie gamintojai siūlo net kelias skirtingas rinkinių kolekcijas – Premium, Create it Youself bei Happy Bee. Pasižvalgę po HOBI.LT turimą Riolis asortimentą, tikrai išsirinksite labiausiai sau patikusį siuvinėjimo rinkinį, o kad būtų lengviau – pasinaudokite filtrais ir subkategorijomis, kurios padės greičiau išsirinkti norimo dizaino ir pageidaujamos kainos rinkinį. Dėl kokybės galite neabejoti – Riolis ją užtikrina! O pradėti siuvinėti galėsite vos išpakavusi siuntą iš HOBI.LT, nes kiekviename RIOLIS rinkinys rasite viską, ko reikia užbaigti paveikslui: siūlus, adatą, drobę, spalvotą simbolių lentelę ir aiškią instrukciją net šešiomis kalbomis (rusų, anglų, italų, prancūzų, vokiečių ir ispanų)!
 • Premium serija

  RIOLIS Premium – tai yra unikali ir prabangi riboto tiražo siuvinėjimo rinkinių kolekcija, supakuota unikalioje, dovanoti puikiai tinkamoje pakuotėje. Kiekvienas siuvinėjamo paveikslo dizainas – autorinis menininkų sukurtas darbas. Šių siuvinėjimo rinkinių gamybai pasirenkamos aukščiausios kokybės medžiagos, Zweigart drobė (Aida) ir Anchor siūlai. Tai - neprilygstama dovana moteriai, mėgstančiai atsipalaiduoti siuvinėjant, o tuo užsiimti galės iškart, vos išpakavusi dovaną, nes rinkinyje ras viską, ko reikia išsiuvinėti pavaizduotą paveikslą: 

  * Ypač kokybiškus Visų spalvų Anchor siūlus

  * Specialią siuvinėjimui skirtą adatą

  * Drobę/Aida 

  * Siuvinėjimo schemą

  * Instrukciją kaip siuvinėti net šešiomis kalbomis (rusų, anglų, italų, prancūzų, vokiečių ir ispanų)!

 • Create It Yourself serija

  Create it Yourself – didžiausia Riolis siuvinėjimo rinkinių kolekcija. Šiuose rinkiniuose naudojami Anchor muline arba italų vilnos/akrilo siūlai. Riolis naudoja tik labai aukštos kokybės itališkus siūlus, kurie yra pagaminti iš 30% vilnos ir 70% akrilo. Iš gausybės skirtingų rinkinių galite rinktis ne tik siuvinėjimą kryželiu, bet ir kitus būdus, net siuvinėjimą karoliukais! Visus rinkinius sudaro medvilniniai siūlai, drobė, karoliukai, kaspinėliai (jei jie reikalingi), adata siuvinėjimui ir speciali adata karoliukams. Jums belieka išsirinkti labiausiai patikusį paveikslo atvaizdą, kurių yra išties daug ir labai skirtingų: miesto ar kaimo peizažai, saulėgrąžų laukai, natiurmortai, garsių dailininkų darbai ir gausybė kitų – tikrai išsirinksite patį gražiausią siuvinėjimo rinkinį, kurį užbaigusi galėsite papuošti namus unikaliu, savomis rankomis išsiuvinėtu paveikslu!

 • Happy Bee serija

  Happy Bee – šie rinkiniai yra ypač smagūs ir patrauklūs žaismingais dizainais bei neaukšta kaina. Juose taip pat yra viskas, ko reikia užbaigti paveikslėliui: siūlai, adata, drobė, simbolių lentelė ir aiški instrukcija. Happy Bee siuvinėjimo rinkiniai yra itin nesudėtingi, tad puikiai tinka pradedantiesiems siuvinėtojams bei vaikams, kurie mėgsta išmėginti įvairiausius hobius, kol randa savo mėgstamiausią! Paveikslėliai yra nedideli, tad siuvinėjimas ilgai netruks – galima greitai pereiti prie naujo rankdarbio, tad tai puikus pasirinkimas norintiems pradžiuginti savo draugus ar artimuosius mažomis, rankų darbo dovanėlėmis. Belieka išsirinkti gražiausią dizainą iš plataus HOBI.LT asortimento – gėlės, žaismingi gyvūnėliai ir net Žaibas Makvynas gali tapti Jūsų kūrybingo laisvalaikio objektu!

 • Antistresinis siuvinėjimas

  Kad siuvinėjimas ramina, padeda atsipalaiduoti, atitolina nuo kasdienių rūpesčių ir padeda atsikratyti streso – žino kiekvienas, kuris bent kartą mėgino siuvinėti. Būtent stresas yra tas nemalonus pojūtis, kurį patiria kiekvienas iš mūsų, tad vis sparčiau populiarėja įvairios terapijos, padedančios įveikti stresą. Viena populiariausių yra spalvinimo terapija. Tačiau šiuo atveju spalvotų pieštukų Jums neprireiks! Siuvinėjimo rinkinių gamintojas Riolis, reaguodamas į tendencijas, sukūrė antistresinio siuvinėjimo kolekciją, kurios išsiuvinėti atvaizdai išties primena nuspalvintus atvaizdus – spalvos švelnios, raminančios, o paveikslėliai sukurti pasitelkiant įtraukiant ZEN, meditacijos, gėlių, jūros ir panašius, itin malonius akiai motyvus. Antistresinio siuvinėjimo paveikslai iš Riolis yra sukurti menininkų, o pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų. Rinkiniuose taip pat rasite viską, ko reikia pabaigti paveikslą: audinį, siuvinėjimui skirtus siūlus, adatą bei išsamią instrukciją su schema. Belieka išsirinkti labiausiai patikusį dizainą ir siuvinėjant mėgautis akimirkomis be streso!

 • Su atspaustu fonu
  Siuvinėjimo rinkiniai iš Riolis su atspaustu fonu yra ypatingi tuo, kad paveikslų fonas jau yra atspausdintas, todėl siuvinėti reikia ne visus, o tik dalį atvaizdo elementų. Pasirinkę tokį siuvinėjimo rinkinį, darbą baigsite gerokai greičiau, tačiau galutinis rezultatas tikrai Jūsų nenuvils! Tai puikus pasirinkimas toms siuvinėtojoms, kurios savo rankų darbo rezultatu nori pradžiuginti savo draugus ar artimuosius. Išsiuvinėtas paveikslas – išties puiki dovana!
  Siuvinėjimo rinkiniai su atspausdintu fonu, kaip ir visi kiti Riolis rinkiniai – išskirtinės kokybės, o komplektacijoje taip pat rasite viską, ko reikia paveikslui pabaigti: audinį, siūlus, adatą, detalią schemą ir instrukciją keliomis skirtingomis kalbomis.
1 - 48 iš 691 prekių
1 - 48 iš 691 prekių