Filtras

Gamintojas
Traukinių modeliai
Stendiniai modeliai iš ispanų gamintojo OcCre – aukščiausios kokybės ir vertinami visame pasaulyje. Šio gamintojo pagrindinė specializacija yra laivų modeliai, tačiau tuo neapsiriboja ir kuria kitų transporto priemonių rinkinius. Traukinių modeliai, kaip ir kiti šio gamintojo stendiniai modeliai, sukurti pagal tikrus, kadaise važinėjusių traukinių prototipus. Kitaip tariant – tai trimatės, tam tikru masteliu sumažintos pasirinkto tikro lokomotyvo ar vagono kopijos!
Traukinių modeliai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, dėl kurių bet kuris pasirinktas dizainas atrodo itin tikroviškai. Kiekviena rinkinio detalė yra itin tiksliai išpjauta lazeriu, todėl nesunkiai jungiasi viena su kita, o kad viskas būtų dar paprasčiau – visuose rinkiniuose pridėta detali instrukcija anglų kalba.
Modeliavimas – išties įtraukiantis hobis, padedantis koncentruoti dėmesį į detales ir nutolinantis nuo kasdienybės, o kad būtų paprasčiau išsirinkti Jums labiausiai tinkantį rinkinį – skaitykite detalius prekių aprašymus, nes visi traukinių modeliai turi išskirtines „biografijas“, nukeliančias į praeitį ir atverčiančias nepažintus, o gal tik primirštus geležinkelių transporto istorijos puslapius.
HOBI.LT asortimente rasite skirtingo dydžio ir sudėtingumo traukinių modelius – tiek lengvus pradedantiesiems, tiek itin sudėtingus, skirtus patyrusiems modeliuotojams. Viskas, ko Jums reikia – keli pagrindiniai įrankiai modeliavimui, kuriuos taip pat galite įsigyti ČIA.
1 - 7 iš 7 prekių
1 - 7 iš 7 prekių