30X30CM Klasikiniai Elegantiški MAGNETINIAI Mediniai Šachmatai Su Dėže Padidinti

30X30CM Klasikiniai Elegantiški MAGNETINIAI Mediniai Šachmatai Su Dėže

25072

Nauja prekė

Rankų darbo praktiški ir kokybiški klasikiniai šachmatai su medine žaidimo lenta. Puikiai tinka dovanoti. Šachmatų figūrėlės yra magnetinės. Karaliaus figūrėlės aukštis: 6.2cm.
Šachmatų lentos išmatavimai: 30x30x2.5 (atidarytos).
Pagaminta Italijoje.

Smulkiau

189,00 €

Pristatymas per 3-7d.d.

Pristatymas per 3-7d.d.

189,00 €

Prekės savybės

Gamintojas Italija
Stilius Klasikiniai šachmatai
Figūrėlių medžiaga Medis
Žaidimo lentos medžiaga Vertinga mediena

Informacija apie šią prekę


Itališki pasaulinio lygio šachmatai, gaminami nuo 1976 metų su didžiule aistra šiam klasikiniam stalo žaidimui.

Išskirtiniame mūsų asortimente – tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus šachmatai ir žaidimo lentos išsiskiriantys unikaliu dizainu ir prabanga, todėl tai – ne tik įprastas šachmatų žaidimas, bet ir prašmatni interjero detalė, kurios gamybai atrenkamos išskirtinės kokybės medžiagos.

Visi mūsų šachmatai – tai rankų darbo meno kūriniai, traukiantys kolekcionierių dėmesį. Šachmatai ir šachmatų lentosgaminami iš itin prabangių medžiagų – vertingos medienos (raudonmedis, kukmedis), žalvario, bronzos, sidabro ir gryno 24 karatų aukso. Naudojamos modernios gamybos technologijos, kurios yra tokios ilgaamžės, kad šachmatų komplektai gali būti perduodami iš kartos į kartą. Dalis šachmatų rinkinių - tai istorinių mūšių bei jų veikėjų reprodukcijos, paženklintos figūras kūrusio skulptoriaus parašu. Su vertingesniais rinkiniais pridedamas autentiškumo sertifikatas, įrodantis šachmatų rinkinio unikalumą ir išskirtinę meninę vertę.

Šachmatai – unikali ir prabangi verslo dovana bei investicija. Versle – kaip šachmatų partijoje: kasdien reikia ypatingo susikaupimo, išminties, įžvalgumo, strateginio mąstymo ir nuolat siekiama vieno tikslo – pergalės!

Itališki šachmatai internetu – rinkitės labiausiai patikusį šachmatų komplektą iš ypatingai plataus asortimento, pagal patikusį dizainą, medžiagiškumą ar temą ir mėgaukitės potyriais, kuriuos suteiks šis intelektualus ir aristokratiškas žaidimas.

Šios prekės įvertinimai

rating
Patinka
Laaabai patiko bendrauti apie pirkimą su Austėja - jautri, šilta, supratinga, puikiai pasiūlė, ko ir reikėjo. Taip pat ji kartu su kolegomis labai asmeniškai pasistengė, kad netyčia mano nusiųstas ne ten krovinys, pasiektų visgi prieš Kalėdas, kai buvo likusi tik viena diena:).... Pagarba Austėjai ir komandai! Ir patys šachmatai taip pat patiko.
rating
Šachmatai
Labai džiaugiamės įsigytais šachmatais. Puiki kokybė