Filtras

Deimantinė mozaika


Jei iki šiol mėgote siuvinėti ar kitus rankdarbius – deimantinė mozaika yra puiki alternatyva išbandyti ką nors netikėto! Rinkinyje rasite visas priemones: įrankius, instrukciją, kurių reikia norint suklijuoti unikalų deimantinį paveikslą iš daugybės skirtingų spalvų kristalų.

Rodyti daugiau/mažiau
Jums neprireiks specialaus pasiruošimo, užteks tik kruopštumo ir susitelkimo. Dėlioti deimantinę mozaiką ilgai neatsibosta – kiekvienas priklijuotas kristalas sukuria dalelę unikalaus paveikslo, o pati veikla išties raminanti, tad tai puikus pasirinkimas, norintiems skirti laiko sau ir atsikratyti nepageidaujamo streso! HOBI.LT asortimente – net kelių serijų, gausybės skirtingų atvaizdų ir įvairaus sudėtingumo deimantinės mozaikos. Kiekvieną suklijuotą deimantinę mozaiką galima įrėminti, pasikabinti ant sienos ir ilgai džiaugtis galutiniu rezultatu.Todėl tai – puiki dovana bet kuriai moteriai ir merginai, mėgstančiai rankdarbius ar ieškančiai naujo hobio! O gal ieškote, kaip pradžiuginti mažuosius? Rinkitės unikalią Wizardi wood deimantinių mozaikų seriją, kurioje kristalai kliuojami ant medžio gaminių. Jais galima papuošti namus, naudoti kaip pieštukines, pakabukus raktams ar magnetukus šaldytuvui. Rinkiniai nesudėtingi, greitai suklijuojami ir gražiai įpakuoti – idealiai tinka dovanoti. Įsigykite labiausiai patikusią deimantinę mozaiką internetu iš HOBI.LT asortimento ir ilgai džiaukitės ar džiuginkite kitus unikaliu rankdarbiu, reikalaujančiu kruopštumo, bet dovanojančiu daug laimės valandų!

 • АZ serija
  Deimantinės mozaikos iš rusų firmos Алмазная живопись. Kiekvienas AZ serijos rinkinys turi visas reikalingas medžiagas ir įrankius, reikalingus užbaigti paveikslą, tad  Jums neprireiks specialaus pasiruošimo, užteks tik kruopštumo ir susitelkimo! 5D deimantinė mozaika klijuojama ant specialaus lipnaus pagrindo – drobės (papildomai nereikia klijų!), naudojant pincetą arba specialų pieštuką. Kad deimantinę mozaiką būtų dar paprasčiau klijuoti – rinkinyje rasite ir instrukciją (rusų kalba), kur klijuoti deimantinius kristalus: pažymėtose vietose, pagal piešinio spalvą bei simbolį.
  Kiekvieną suklijuotą AZ serijos deimantinę mozaiką galima įrėminti, pasikabinti ant sienos ir ilgai džiaugtis galutiniu rezultatu.Todėl tai – puiki dovana bet kuriai moteriai ir merginai, mėgstančiai rankdarbius ar ieškančiai naujo hobio!
  Telieka išsirinkti labiausiai patikusią deimantinę mozaiką iš gausybės skirtingų atvaizdų, norimo sudėtingumo ir dydžio: mažiausios AZ serijos mozaikos – 15x15 cm, o didžiausios – net 51x105 cm!
  Įsigykite labiausiai patikusią deimantinę mozaiką internetu iš HOBI.LT asortimento ir ilgai džiaukitės ar džiuginkite kitus unikaliu rankdarbiu, reikalaujančiu kruopštumo, bet dovanojančiu daug laimės valandų!
  Trumpas video susipažinimui su šio gamintojo paveikslais:

 • WIZARDI serija
  Susipažinkite su nauju deimantinių mozaikų gamintoju – Wizardi. Šiuose rinkiniuose rasite visas reikalingas priemones: aukštos kokybės lipnią drobę su detalia paveikslo schema, pincetus, plunksną ir kitus įrankius, reikalingus pabaigti deimantinę mozaiką.
  Išsirinkite labiausiai patikusią Wizardi deimantinę mozaiką pagal savo poreikius. Galite rinktis tiek lengvensnes, tiek sudėtingesnes dėliones, taip pat – norimą dydį: mažiausios šios serijos mozaikos – 15x20 cm, o didžiausios – 40x70 cm. O iš gausybės skirtingų atvaizdų tikrai išsirinksite gražiausią, kuri patiks tiek jaunesnėms mergaitėms bei merginoms, tiek vyresnėms moterims. Wizardi serija ypatinga dar ir tuo, jog kiekviena deimantinė mozaika yra supakuota į žavingo dizaino pakuotę, todėl tinka dovanoti bet kokia proga! Tad jeigu sukate galvą dėl dovanos – nedvejokite ir įsigykite Wizardi deimantinę mozaiką internetu iš HOBI.LT! Drauge su šiuo rinkiniu padovanosite ir gausybę laimės valandų – tai kruopštus, bet raminantis, atpalaiduojantis užsiėmimas, o galutinis rezultatas džiugina ne dieną ir ne dvi, nes kiekvieną surinktą mozaiką galima pasikabinti ant sienos ir grožėtis dailiu deimantiniu paveikslu!
 • Wizardi wood serija

  Pristatome unikalią deimantinių mozaikų gamintojo Wizardi paveikslų seriją WOOD, kurioje deimantiniai kristalai klijuodami ant medinio paviršiaus. Šios mozaikos idealiai tinka tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonėms, o labiausiai tinka tiems, kurie mėgsta sau ar artimiesiems gaminti rankų darbo aksesuarus, nes šiomis dėlionėmis galima papuošti namus, jas naudoti kaip pieštukines, pakabukus raktams ar magnetukus šaldytuvui. Rinkinyje rasite visas priemones: medinį pagrindą, klijus, specialų laikiklį deimantams, magnetuką ir kitus įrankius, reikalingus rankdarbiui pabaigti.

  Wizardi Wood deimantinės mozaikos rinkiniai – žaismingi, ryškių spalvų, o svarbiausia – nesudėtingi, greitai suklijuojami ir yra supakuoti į žavaus dizaino dėžutę, todėl idealiai tinka dovanoti bet kokia proga! Jums telieka išsirinkti labiausiai patikusį atvaizdą ir mėgautis ramybės bei džiaugsmo kupinomis akimirkomis, renkant unikalią deimantinę mozaiką!

 • RIOLIS Deimantinė Mozaika
  RIOLIS iki šiol buvo žinomas kaip siuvinėjimo rinkinių gamintojas, tačiau nuo šiol jų asortimente – ir deimantinės mozaikos, vis greičiau populiarėjančios visame pasaulyje. Šie gamintojai ypatingai vertina aukščiausią kokybę, todėl deimantinės mozaikos gaminamos iš itin kokybiškų medžiagų, o kiekvienas dizainas – kruopščiai apgalvotas ir sukurtas savo darbą išmanančių menininkų!
  Kiekviename RIOLIS deimantinės mozaikos rinkinyje rasite ne tik visas priemones, kurios reikalingos užbaigti paveikslą, bet ir instrukciją net šešiomis – anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų – kalbomis. Tad įsigijus deimantinę mozaiką internetu iš HOBI.LT Jums neprireiks specialaus pasiruošimo, užteks tik kruopštumo ir susitelkimo! Klijuodami unikalų savo paveikslą tikrai atsipalaiduosite ir atsikratysite nereikalingo streso, o galutinis rezultatas džiugins dar ilgai, nes kiekvieną suklijuotą RIOLIS serijos deimantinę mozaiką galima įrėminti, pasikabinti ant sienos ir jaukiai papuošti pasirinktą kambarį.
  Telieka išsirinkti labiausiai patikusią RIOLIS deimantinę mozaiką iš kelių skirtingų atvaizdų, norimo sudėtingumo ir dydžio: mažiausios šios serijos mozaikos – 10x10 cm, o didžiausios – 40x40 cm. Deimantinė mozaika – alternatyvus pasirinkimas vietoje siuvinėjimo bei netikėta dovana bet kuriai moteriai ir merginai, mėgstančiai rankdarbius ar ieškančiai naujo hobio, kuris reikalauja kruopštumo, bet dovanoja daug laimės valandų!
  Susipažinkite su RIOLIS Diamond Mosaic šiame trumpame filmuke:

1 - 48 iš 636 prekių
1 - 48 iš 636 prekių