Filtras

RIOLIS Deimantinė Mozaika
RIOLIS iki šiol buvo žinomas kaip siuvinėjimo rinkinių gamintojas, tačiau nuo šiol jų asortimente – ir deimantinės mozaikos, vis greičiau populiarėjančios visame pasaulyje. Šie gamintojai ypatingai vertina aukščiausią kokybę, todėl deimantinės mozaikos gaminamos iš itin kokybiškų medžiagų, o kiekvienas dizainas – kruopščiai apgalvotas ir sukurtas savo darbą išmanančių menininkų!
Kiekviename RIOLIS deimantinės mozaikos rinkinyje rasite ne tik visas priemones, kurios reikalingos užbaigti paveikslą, bet ir instrukciją net šešiomis – anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų – kalbomis. Tad įsigijus deimantinę mozaiką internetu iš HOBI.LT Jums neprireiks specialaus pasiruošimo, užteks tik kruopštumo ir susitelkimo! Klijuodami unikalų savo paveikslą tikrai atsipalaiduosite ir atsikratysite nereikalingo streso, o galutinis rezultatas džiugins dar ilgai, nes kiekvieną suklijuotą RIOLIS serijos deimantinę mozaiką galima įrėminti, pasikabinti ant sienos ir jaukiai papuošti pasirinktą kambarį.
Telieka išsirinkti labiausiai patikusią RIOLIS deimantinę mozaiką iš kelių skirtingų atvaizdų, norimo sudėtingumo ir dydžio: mažiausios šios serijos mozaikos – 10x10 cm, o didžiausios – 40x40 cm. Deimantinė mozaika – alternatyvus pasirinkimas vietoje siuvinėjimo bei netikėta dovana bet kuriai moteriai ir merginai, mėgstančiai rankdarbius ar ieškančiai naujo hobio, kuris reikalauja kruopštumo, bet dovanoja daug laimės valandų!
Susipažinkite su RIOLIS Diamond Mosaic šiame trumpame filmuke:

1 - 48 iš 55 prekių
1 - 48 iš 55 prekių