Dėlionės - Puzzle
Dėlionės - tai veikla suagusiems, visai šeimai ir vaikams: įvairiausio sudėtingumo, įvairaus detalių skaičiaus. Rinkitės dėliones iš Vokiečių kokybės etalono RAVENSBURGER. Šio gamintojo dėlionės pasižymi įpatingai kokybišku sukirtimu, kiekviena detalė tarpusavyje dera idealiai, todėl rinkti tokią dėlionę - tikras malonumas!

Rodyti daugiau/mažiau
Nesižavėkite dėlionėmis už žemą kainą - Ravensburger dėlionės nėra pigiausios rinkoje, tačiau niekas neaplenkia jų kokybe! Surinkę tokią dėlionę ne tik būsite pasimėgavę procesu, tačiau ir turėsite fantastišką paveikslą interjero puošmenai. Surinktą dėlionę tereikės suklijuoti spec. dėlionių klijais ir įrėmine galėsite kabinti ant sienos. HOBI.LT siūlo dėliones berniukams - su automobiliais, filmukų, Žvaigždžių Karų motyvais. Pas mus rasite ir daug dėlionių mergaitėms - su Frozen, Disney filmų ir filmukų motyvais. 3D dėlionės ypatingai patiks vyresnio amžiaus vaikams. Tačiau dėlionės - toli gražu ne tik vaikams. Ravensburger Art serijoje rasite dėliones su Van Gogh, Claude Monet, Edvard Munch, Gustav Klimt ir kitų žymių menininkų paveikslais. Nuo visiems pažystamos "Mona Liza" iki "Šauksmas". Nebijantiems iššūkių - didžiausia pasaulyje dėlionė iš daugiau nei 40 tūkstančių detalių! ESCAPE serioje dėlionės užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, jei tokie kambariai Jums patinka - patiks ir Ravensburger Escape/Exit dėlionių serija. Mėgstantiems kėliones - turime daug dėlionių su žemėlapiais: politiniais, senoviniais ir pan. Rinktis dėliones internetu - patogu ir paprasta! Dėlionės dėliojimas - rami ir turininga veikla, suartinanti šeimos narius ir draugus.

 • 500-999 detalių dėlionės
  Dėlionės nuo 500 iki 999 detalių – puikus pasirinkimas mėgstantiems dažnai rinkti vis kitokius vaizdus. Rinkdamiesi Ravensburger dėlionę iš HOBI.LT didžiausią dėmesį skirkite labiausiai patikusiems atvaizdams, kas tai bebūtų – gamtos vaizdai, gyvūnai, miestai, natiurmortai ar kita, nes dėlioti išties patinkantį vaizdą – dar didesnis malonumas.
  Jeigu tai Jūsų pirmoji dėlionė, turinti didesnį kiekį detalių – venkite dėlionių, kuriose dominuoja dideli vienspalviai plotai, pavyzdžiui – matosi daug dangaus. O jeigu ieškote kažko neįprasto ir mėgstate ne tik rinkti dėliones, bet ir su šeima ar draugais lankytis pabėgimo kambariuose – Jums tikrai patiks Ravensburger Escape/Exit dėlionių serija, kurioje dėlionės užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, o viena ir ta pati detalė gali tikti net keliose skirtingose dėlionės vietose!
  Kad ir ką išsirinksite – dėl kokybės galite nesijaudinti, nes Ravensburger dėlionės yra gaminamos iš itin kokybiško ir patvaraus kartono.
  Ruošdamiesi pirkti dėlionę internetu iš HOBI.LT – pasižvalgykite ir aksesuarų, skirtų dėlionės rinkimui kataloge ČIA, kuriame rasite kilimėlį ir dėklą patogiam dėlionės rinkimui namuose ar kelionėje, o ketinantys dėlionę pasikabinti ant sienos – specialius Ravensburger klijus, kurie ne tik sutvirtins dėlionę, bet ir apsaugos ją nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio!
 • 1000-2000 detalių dėlionės
  Dėlionės nuo 1000 iki 2000 detalių – idealus pasirinkimas išties mėgstantiems rinkti dideles dėliones. Tai puikus būdas skirti laiko sau ar smagiai besišnekučiuojant leisti laisvalaikį su artimaisiais bei draugais.
  Ravensburger 1000-2000 detalių puzzle dėlionių atvaizdus galite rinktis pagal individualius pomėgius: HOBI.LT asortimente jų yra pačių įvairiausių, o ypač gausus fantazijos, gamtos, gyvūnų ar miestų tematikos pasirinkimas, taip pat – pasaulyje gerai žinomų menininkų, tokių kaip Edvard Munch, Vincent van Gogh, Leonardo da Vinci ar Rembrandt darbų reprodukcijų. Belieka nuspręsti, kuri Ravensburger puzzle dėlionė Jums yra pati gražiausia, nes rinkti akiai mielą dėlionę – dar didesnis malonumas!
  Kad ir ką išsirinksite – dėl kokybės galite nesijaudinti, nes Ravensburger dėlionės yra gaminamos iš itin kokybiško ir patvaraus kartono.
  Ruošdamiesi pirkti dėlionę internetu iš HOBI.LT – pasižvalgykite ir aksesuarų, skirtų dėlionės rinkimui kataloge ČIA, kuriame rasite kilimėlį ir dėklą patogiam dėlionės rinkimui namuose ar kelionėje, o ketinantys dėlionę pasikabinti ant sienos – specialius Ravensburger klijus, kurie ne tik sutvirtins dėlionę, bet ir apsaugos ją nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio!
 • 3000+ detalių dėlionės
  Dėlionės, surenkamos iš 3000 ir daugiau detalių – itin mėgstantiems rinkti dėliones ir nebijantiems iššūkių. Tokią dėlionę rinksite tikrai ilgai, tačiau neabejojame, jog rezultatas Jus labai džiugins!
  Įvertinę savo įgūdžius, ryžtą ir, žinoma, turimą laisvą plotą dėlionės rinkimui galite rinktis norimą dydį: 3000, 5000, 9000, 18 000, 32 000 ar net 40 320 detalių! Tokias įspūdingas dėliones kuria Ravensburger – gamintojai iš Vokietijos, nuo 1891-ųjų metų užsiimantys dėlionių kūrimu. Dėl ypatingo dėmesio kokybei ir detalėms ši firma yra pripažįstama geriausia dėliones gaminančia įmone pasaulyje!
  Ravensburger nuolat reaguoja į kintančią rinką ir stengiasi koja kojon žengti su naujausiomis tendencijomis. 1977-aisiais metais, kuomet dėlionių rinka ypatingai klestėjo, šie gamintojai gerai žinojo, jog norint būti rinkos lyderiais reikia sukurti kažką tikrai įspūdingo. Tuomet jie ir sukūrė dėlionę iš 5000 detalių, kuri tuo metu buvo pati didžiausia pasaulyje. Tačiau Ravensburger tuo neapsiribojo ir nuolat pralenkia ne tik konkurentus, bet ir patys save: 2010-aisiais metais sukūrė dėlionę iš 32 256 detalių, o 2017-aisiais – net 40 320 detalių turinčią dėlionę „Įsimintiniausios Disney akimirkos“, kuri iki šiol yra pati didžiausia kada nors sukurta dėlionė pasaulyje! Įsigykite labiausiai patikusią, įspūdingo dydžio Ravensburger dėlionę internetu iš HOBI.LT – esame įsitikinę, kad rezultatas tikrai džiugins Jus ir nustebins draugus bei artimuosius, kuriems jį parodysite!
 • 3D dėlionės
  Ravensburger 3D puzzle dėlionės – šiuolaikiškas dėlionės variantas ir intriguojanti pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems.
  3D dėlionės surenkamos iš specialia technologija pagamintų plastikinių detalių, kurios lengvai, bet tvirtai jungiasi tarpusavyje, todėl dėlionės nereikia papildomai sutvirtinti klijais.
  Ravensburger trimatės dėlionės statomos jungiant detales iš apačios į viršų ir sudaro erdvinį tūrį, tad 3D dėlionės rinkimas leis akimirką pasijusti tikru architektu! HOBI.LT asortimente – platus tokių dėlionių pasirinkimas. Galite rinktis visame pasaulyje žinomų pastatų modelius, tokius kaip Romos Koliziejų, Londono Big Beną, Paryžiaus Triumfo arką ar Eifelio bokštą ir daugelį kitų. Kai kurie modeliai priklauso Ravensburger 3D dėlionių „nakties serijai“, todėl įmontavus rinkinyje esančią lemputę šviečia tamsoje!
  Taip pat mūsų kataloge rasite ne vieną 3D dėlionę vaikams. Galite rinktis gaublį, kurį bus ne tik smagu rinkti – jis pasitarnaus ir kaip edukacinė priemonė, trokštantiems kuo daugiau sužinoti apie pasaulį! Mergaites pradžiugins trimatės dėlionės su mylimų Disney personažų motyvais, o berniukus – transporto priemonių modeliai. Kai kurios 3D puzzle dėlionės ypatingos dar ir tuo, kad jos atlieką papildomą kokio nors daikto funkciją – vazos, pieštukinės ar dėžės daiktams susidėti.
  Rinkitės labiausiai patikusią 3D dėlionę – tai greita, patogu, pigu, o pirkinys nepaprastai džiugins visą šeimą!
 • Ravensburger
  Dėlionės – idealus laisvalaikio leidimo būdas, norintiems skirti laiko sau ar smagiai būti drauge su artimaisiais bei draugais! HOBI.LT rekomenduoja įsigyti aukščiausios kokybės dėliones internetu iš Ravensburger. Tai gamintojai iš Vokietijos, nuo 1891-ųjų metų užsiimantys dėlionių kūrimu. Dėl ypatingo dėmesio kokybei ir detalėms ši įmonė yra pripažįstama geriausia dėliones gaminančia firma pasaulyje! Gaminant dėliones naudojamas specialus kartonas, aukščiausios kokybės spauda bei neblizgus popierius iš lino pluošto.
  Ravensburger nuolat reaguoja į kintančią rinką ir stengiasi koja kojon žengti su naujausiomis tendencijomis. 1977-aisiais metais, kuomet dėlionių rinka ypatingai klestėjo, šie gamintojai gerai žinojo, jog norint būti rinkos lyderiais reikia sukurti kažką tikrai įspūdingo. Tuomet jie sukūrė dėlionę iš 5000 detalių, kuri tuo metu buvo pati didžiausia pasaulyje. Tačiau Ravensburger tuo neapsiribojo ir nuolat pralenkia ne tik konkurentus, bet ir patys save: 2010-aisiais metais sukūrė dėlionę iš 32 256 detalių, o 2017-aisiais – net 40 320 detalių turinčią dėlionę „Įsimintiniausios Disney akimirkos“, kuri iki šiol yra pati didžiausia kada nors sukurta dėlionė pasaulyje!
  Šiuo metu itin populiari Ravensburger Escape/Exit dėlionių serija, kurioje dėlionės užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, o viena ir ta pati detalė gali tikti net keliose skirtingose dėlionės vietose! Taip pat tarp dėlionių entuziastų populiarios ir 3D dėlionės, gaminamos pasitelkiant patentuotą plastikinių detalių technologiją. Ravensburger trimatės dėlionės statomos jungiant detales iš apačios į viršų ir sudaro erdvinį tūrį. Detalės lengvai, bet tvirtai jungiasi tarpusavyje, todėl dėlionės nereikia papildomai sutvirtinti klijais.
  Ruošdamiesi pirkti dėliones internetu iš HOBI.LT, peržvelkite visą Ravensburger asortimentą ir išsirinkite labiausiai Jums patinkančias dėliones bei aksesuarus jų rinkimui – dėlionių kilimėlį, dėklą, klijus!
 • Dėlionių klijai ir pagrindai rinkimui

  Pirkdami dėlionę internetu iš HOBI.LT, nepamirškite įsigyti ir aksesuarų patogiam dėlionių rinkimui, kurių kitur nerasite!
  Dėlionės rinkimas – ne varžybos! Norint surinkti patikusio dizaino ir dydžio puzzle dėlionę kartais prireikia kelių dienų ar net savaičių. Tačiau Jums nebereikia sukti galvos, ieškant tinkamiausios vietos namuose, kurioje dėlionė būtų saugi ir jos detalės neišsimėtytų, kol baigsite ją dėlioti! Rinkitės suvyniojamą Ravensburger puzzle dėlionės kilimėlį iš HOBI.LT ir būsite tikri, kad kaskart sugrįžę ją rinkti visas dalis rasite vietoje – tiesiog išskleidę kilimėlį. O jeigu mėgstate keliauti – rinkitės transportavimui tinkamą dėlionės dėklą, kuriame bus patogu tiek rūšiuoti detales, tiek rinkti dėlionę ir sugrįžti prie jos tiek kartų, kiek prireiks visos kelionės metu!
  Na, o baigę rinkti – naudokite specialius Ravensburger puzzle dėlionės klijus iš HOBI.LT, kurie ne tik sutvirtins Jūsų ilgai rinktą dėlionę, bet ir sudarys apsauginį sluoksnį, kuris apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių, bei silpnų mechaninių pažeidimų: galėsite ją kabinti ant sienos, nenaudodami apsauginio stiklo! Išsamiai aprašytą klijavimo metodiką rasite mūsų blog'e ČIA

 • Dėlionės vaikams
  Pirkti vaikams dėliones internetu - patogu, greita, malonu ir pigu! HOBI.LT rasite platų kokybiškiausių ir populiariausių pasaulyje dėlionių asortimentą iš RAVENSBURGER! Šioje kategorijoje atrinkome VAIKAMS skirtas dėliones - jei ieškote dėlionės sau ar kitam suaugusiam  žmogui - apžiūrėkite mūsų platų dėlionių asortimentą! Pastoviai atnaujiname savo asortimentą vis įdomesnėmis dėlionėmis vaikams. Pas mus rasite DIDŽIULĮ asortimetą neįprastų dėlionių įvairaus amžiaus vaikams: su piratais, žmogumi voru, žemėlapiais,  dinozaurais, automobiliais, Disney ir filmo Frozen personažais, 3D DĖLIONES (jas vyresnio amžiaus vaikai ypač mėgsta!). Gausiame dėlionių asortimente rasite ir pirmąsiąs dėliones patiems mažiausiems. Tokios dėlionės - puikus žaislas, padedantis vaikams tobulinti savo motorinius įgūdžius. Tikrai neužmiršome ir dėlionių mergaitėms: pas mus rasite dėliones pigiau su Pelene, Frozen princese, kitais mergaitiškais motyvais. Septynių metų vaikams ir vyresniems esame paruošę neįprastas ir įdomias dėliones: 3D DĖLIONES. Jas rinkti bus įdomu ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Nuo nesudėtingų gaublių, iki rūmų ir tiltų - sudėliota 3D dėlionė ne tik taps kambario puošmena, bet kai kurios iš jų funkcionuja ir kaip naudingi daiktai: pieštukinė ar dėžė daiktams sudėti. Atraskite džiaugsmą pirkti dėliones pigiau internetu: mes pasirūpinsime, kad jos būtų pristatytos į Jūsų namus kaip įmanoma greičiau.

 • ESCAPE dėlionės

  Mėgaukitės ypatingais iššūkiais dėliodami PABĖGIMO DĖLIONES (Escape Puzzles) Šios dėlionės ypatingos tuo jog dėl specialaus sukirtimo gali tikti keliose dėlionės vietose ir pasufleruoti tolimesnį dėlionės rinkimo procesą. Užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, jei tokie kambariai Jums patinka - pažadame patiks ir ši Ravensburger Escape/Exit dėlionių serija!

 • ART dėlionės
  Dėlionės – idealus laisvalaikio leidimo būdas, norintiems skirti laiko sau ar smagiai būti drauge su artimaisiais bei draugais. O gal ieškote dovanos dėlionių mėgėjui, bet sunku išrinkti tinkamą atvaizdą? Rinkitės ART dėliones iš plataus HOBI.LT asortimento, kuriame rasite gerai žinomų menininkų, tokių kaip Michelangelo, Boticelli, Gustav Klimt, Vincent van Gogh, Leonardo da Vinci ar Rembrandt darbų reprodukcijų. Belieka nuspręsti, kokio kiekio – nuo 300 iki 5000 – detalių dėlionę rinksitės ir kuris atvaizdas yra pats gražiausias, nes rinkti akiai mielą dėlionę – dar didesnis malonumas!
  Kad ir ką išsirinksite – dėl kokybės galite nesijaudinti, nes HOBI.LT asortimente esančias ART dėliones kuria Ravensburger – gamintojai iš Vokietijos, nuo 1891-ųjų metų užsiimantys dėlionių kūrimu. Dėl ypatingo dėmesio kokybei ir detalėms ši įmonė yra pripažįstama geriausia dėliones gaminančia firma pasaulyje! Gaminant dėliones naudojamas specialus kartonas, aukščiausios kokybės spauda bei neblizgus popierius iš lino pluošto.
  Ruošdamiesi pirkti ART dėliones internetu iš HOBI.LT, apsižvalgykite ir dėlionių aksesuarų kataloge ČIA, kuriame rasite kilimėlius patogiam dėlionių rinkimui ir klijus, kurių prireiks dėlionės sutvirtinimui, norint išsirinktą ART dėlionę pasikabinti ant sienos ir ilgai džiaugtis patinkančiu atvaizdu!
 • Dėlionės PIGIAU
  Dėlionės pigiau - išparduodame sandėlio likučius. RAVENSBURGER gamintojo asortimente yra daugiau nei 3000 skirtingų dėlionių. Kai kurios jų gaminamos daugybę metų, tačiau senesnius dizainus gamintojas vis pakeičia naujesniais. Šioje kategorijoje atrinkome spec. pasiūlymus puzzle dėlionėms, kurių turime paskutinius vienetus sandėlyje ir todėl išparduodame gerokai žemesnėmis kainomis. Jeigu randate patinkančią dėlionę - ilgai nedelskite įsigyti, nes vėliau gali jos nebelikti! HOBI.LT rasite šimtus įvairių dėlionių, tad būtinai apžiūrėkite pagrindinę dėlionių kategoriją - esame tikri, kad rasite sau patinkančią!
 • ⚡Medinės dėlionės

  Mėgstate rinkti dėliones? Tuomet medinės dėlionės Jus tikrai sužavės! Tai visiškai naujas požiūris į seną gerą ir daugelio pamėgtą laisvalaikio hobį! Kodėl? Nes visos medinės dėlionės detalės, kaip ir būdinga visoms dėlionėms - skirtingų formų, bet smagiausia tai, kad visos rinkinyje esančios detalės atstovauja vis kito daikto ar gyvūno formą! Esame tikri, kad prie medinės dėlionės surinkimo norės prisidėti visi šeimos nariai, tad ne tik surinksite unikalų atvaizdą, bet ir praleisite neįkainojamai kokybiško laiko su šeima!

  Belieka peržvelgti HOBI.LT asortimentą ir nuspręsti, kurios medinės dėlionės norėsite Jūs - išmintingosios pelėdos, dailios lapės, karališko liūto ar nuotaikingo haskio? O gal ieškote dovanų? Medinės dėlionės - gera dovana mažiesiems, mėgstantiems spalvingus personažus.

  Baigę rinkti neskubėkite išardyti medinės dėlionės - tai gali tapti puikiu paveikslu ir puošmena Jūsų namų sienoms! Jums tereikia ją sutvirtinti skaidriu akriliniu laku ir įsirėminti.

1 - 48 iš 493 prekių
1 - 48 iš 493 prekių