3D dėlionės
Ravensburger 3D puzzle dėlionės – šiuolaikiškas dėlionės variantas ir intriguojanti pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems.
3D dėlionės surenkamos iš specialia technologija pagamintų plastikinių detalių, kurios lengvai, bet tvirtai jungiasi tarpusavyje, todėl dėlionės nereikia papildomai sutvirtinti klijais.
Ravensburger trimatės dėlionės statomos jungiant detales iš apačios į viršų ir sudaro erdvinį tūrį, tad 3D dėlionės rinkimas leis akimirką pasijusti tikru architektu! HOBI.LT asortimente – platus tokių dėlionių pasirinkimas. Galite rinktis visame pasaulyje žinomų pastatų modelius, tokius kaip Romos Koliziejų, Londono Big Beną, Paryžiaus Triumfo arką ar Eifelio bokštą ir daugelį kitų. Kai kurie modeliai priklauso Ravensburger 3D dėlionių „nakties serijai“, todėl įmontavus rinkinyje esančią lemputę šviečia tamsoje!
Taip pat mūsų kataloge rasite ne vieną 3D dėlionę vaikams. Galite rinktis gaublį, kurį bus ne tik smagu rinkti – jis pasitarnaus ir kaip edukacinė priemonė, trokštantiems kuo daugiau sužinoti apie pasaulį! Mergaites pradžiugins trimatės dėlionės su mylimų Disney personažų motyvais, o berniukus – transporto priemonių modeliai. Kai kurios 3D puzzle dėlionės ypatingos dar ir tuo, kad jos atlieką papildomą kokio nors daikto funkciją – vazos, pieštukinės ar dėžės daiktams susidėti.
Rinkitės labiausiai patikusią 3D dėlionę – tai greita, patogu, pigu, o pirkinys nepaprastai džiugins visą šeimą!
1 - 48 iš 53 prekių
1 - 48 iš 53 prekių