Ravensburger
Dėlionės – idealus laisvalaikio leidimo būdas, norintiems skirti laiko sau ar smagiai būti drauge su artimaisiais bei draugais! HOBI.LT rekomenduoja įsigyti aukščiausios kokybės dėliones internetu iš Ravensburger. Tai gamintojai iš Vokietijos, nuo 1891-ųjų metų užsiimantys dėlionių kūrimu. Dėl ypatingo dėmesio kokybei ir detalėms ši įmonė yra pripažįstama geriausia dėliones gaminančia firma pasaulyje! Gaminant dėliones naudojamas specialus kartonas, aukščiausios kokybės spauda bei neblizgus popierius iš lino pluošto.
Ravensburger nuolat reaguoja į kintančią rinką ir stengiasi koja kojon žengti su naujausiomis tendencijomis. 1977-aisiais metais, kuomet dėlionių rinka ypatingai klestėjo, šie gamintojai gerai žinojo, jog norint būti rinkos lyderiais reikia sukurti kažką tikrai įspūdingo. Tuomet jie sukūrė dėlionę iš 5000 detalių, kuri tuo metu buvo pati didžiausia pasaulyje. Tačiau Ravensburger tuo neapsiribojo ir nuolat pralenkia ne tik konkurentus, bet ir patys save: 2010-aisiais metais sukūrė dėlionę iš 32 256 detalių, o 2017-aisiais – net 40 320 detalių turinčią dėlionę „Įsimintiniausios Disney akimirkos“, kuri iki šiol yra pati didžiausia kada nors sukurta dėlionė pasaulyje!
Šiuo metu itin populiari Ravensburger Escape/Exit dėlionių serija, kurioje dėlionės užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, o viena ir ta pati detalė gali tikti net keliose skirtingose dėlionės vietose! Taip pat tarp dėlionių entuziastų populiarios ir 3D dėlionės, gaminamos pasitelkiant patentuotą plastikinių detalių technologiją. Ravensburger trimatės dėlionės statomos jungiant detales iš apačios į viršų ir sudaro erdvinį tūrį. Detalės lengvai, bet tvirtai jungiasi tarpusavyje, todėl dėlionės nereikia papildomai sutvirtinti klijais.
Ruošdamiesi pirkti dėliones internetu iš HOBI.LT, peržvelkite visą Ravensburger asortimentą ir išsirinkite labiausiai Jums patinkančias dėliones bei aksesuarus jų rinkimui – dėlionių kilimėlį, dėklą, klijus!
1 - 48 iš 422 prekių
1 - 48 iš 422 prekių