Filtras

Tapyba
Tapyba – ne tik profesionalių dailininkų užsiėmimas! Kai suaugusių žmonių kompanijoje kalba pasisuka apie piešimą arba tapybą, tikriausiai ne vieną kartą tenka išgirsti ar net ištarti frazę „nemoku!“. Tačiau tokiais atvejais nepelnytai užmirštama vaikystė – tuomet svarbiausia buvo ne mokėti ką nors pavaizduoti, o atradimo džiaugsmas – spalvų, faktūrų, potėpių... Vaikai nesijaudina dėl galutinio rezultato, o tiesiog leidžia veikti savo vaizduotei, išlaisvina savo emocijas, ekspermentuoja ir džiaugiasi...pačiu procesu!
Todėl tapyba visai be reikalo vertinama pagal mokėjimą geriau ar blogiau atvaizduoti objektus, nes išties nesvarbu, ką Jūs tapysite! Svarbiausia – atsipalaidavimas, ekspermentavimas su spalvomis. Ne veltui visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje sparčiai populiarėja dailės terapija, kurios metu žmonės atsipalaiduoja, atsiriboja nuo didesnių ar mažesnių problemų ir išlaisvina kūrybiškumą, kurio turime kiekvienas iš mūsų!
HOBI.LT rekomenduoja nenustumti šio hobio į asmeninį „nemoku“ stalčiuką. Jeigu nedrąsu ekspermentuoti patiems – siūlome išbandyti tapybos pagal skaičius rinkinius, kurių mūsų asortimente yra daugiau nei 300! Niekada negalite žinoti, gal kartą pabandę, ateityje sugrįšite pas mus, internetu įsigyti tapybinio/ekspozicinio molberto!
O jeigu Jūsų šeimos bei draugų rate yra vaikų ar tapyba besidominčių žmonių – padovanokite jiems tapybos pagal skaičius rinkinį. Tai dovana suteiksianti daug spalvų, atsipalaidavimo ir teigiamų emocijų!
 • Tapymas pagal skaičius
  Tapybos rinkiniai pagal skaičius: smagus, įdomus ir atpalaiduojantis užsiėmimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. HOBI.LT prekiauja tik ypač kokybiškais piešimo pagal skaičius rinkiniais. Kolekcijoje rasite 40x50 cm dydžio paveikslus, bei mažesnio formato darbelių serijas. Didžiųjų paveikslų komplekte rasite ant medinio porėmios užtemptą TIKRĄ drobę bei akrilinius dažus, paletę dažams, teptukus, išsamią instrukciją su naudingais patarimais ir viską, ko reikia nutapyti pavaizduotą paveikslą bei pakabinti jį ant sienos. Kiekvienas didelis rinkinys komplektuojamas su tikromis tapybinėmis drobėmis – tokiomis, kokias savo paveikslams naudoja tikri dailininkai! Mėgaukitės meno terapija neišleisdami daug pinigų ir sukurdami nuostabias puošmenas savo namų sienoms!
 • Molbertai
  Aukščiausios kokybės mediniai molbertai, sukurti tiek profesonaliems dailininkams, tiek mėgėjams. HOBI.LT siūlomi molbertai - pagaminti iš itin kokybiškos medienos, yra patogūs naudoti kasdien ir transportuoti, todėl puikiai tinka ir tapyti mažus bei didelius tapybos darbus, tiek juos eksponuoti parodose.
 • Crafting Spark serija
  Tapyba pagal skaičius - vienas populiariausių laisvalaikio užsiėmimų. Crafting Spark tapybos pagal skaičius rinkiniai - puiki investicija į savo laisvalaikį bei ideali dovana tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems tapytojams, kurie laisvu metu nori pailsinti protą ir pasinerti į spalvų kupiną tapybos procesą. Asortimentas išties labai platus - gamtos peizažai, urbanistiniai miestų vaizdai, romantiškos gėlės, natiurmortai, gyvūnai… Išsirinks kiekvienas!
  Tapyba pagal skaičius teikia didelį pasitenkinimą ir džiaugsmą, o prie to prisideda ir tai, kad kiekvienas rinkinys sukurtas taip, jog jame rasite viską, ko reikia paveikslui nutapyti: sunumeruota drobė, akriliniai dažai, teptukai bei itin detali instrukcija su naudingais patarimais. Tad tereikia išsirinkti gražiausią paveikslo dizainą, o išpakavus siuntinį mėgautis džiugiomis ir raminančiomis akimirkomis, kurias jūsų laisvalaikiui suteiks tapyba pagal skaičius.

1 - 48 iš 334 prekių
1 - 48 iš 334 prekių