Filtras

Konstruktoriai
Konstruktorius – tikriausiai mėgstamiausias ir geidžiamiausias žaislas vaikams. HOBI.LT asortimente rasite konstruktorius, skirtus skirtingų amžiaus grupių vaikams: takelių ir krumpliaračių sistemas, muzikinius konstruktorius, linksmuosius kalnelius rutuliukams.
Patiems mažiausiesiems patiks didelių spalvotų detalių konstruktorius. Detalės jungiasi keliais skirtingais būdais, tad vaikas lengvai sukonstruos ne vieną takelių sistemą rutuliukams, kurie besileisdami taip pat stebins vaiką – vieni skleidžia garsus, kiti leidžiasi itin lėtai, taip žadindami smalsumą ir nuostabą. Pasirinkę krumpliaračių sistemas, sudarytas iš spalvotų detalių, būsite tikri, kad vaikas ne tik žais, ieškodamas skirtingų kombinacijų, bet tuo pačiu metu ugdys loginį mąstymą ir rankų bei akių koordinaciją.
Paaugusių mažylių dėmesį prikaustys konstruktorius, iš kurio spalvotų detalių galima surinkti unikalius instrumentus ir išgauti tikrus muzikos garsus. O vyresniųjų vaikų mėgstamiausiu žaislu tikrai taps linksmųjų kalnelių trasa rutuliukui (iki 5 metrų). Šis konstruktorius – puiki pirmoji pažintis su fizikos dėsniais, nes rinkinyje yra skirtingų medžiagų ir matmenų rutuliukai, kuriais vaikai galės ekspermentuoti, stebėti ir suvokti pagrindinius greičio, jėgos, dilimo principus.
Pasižvalgykite HOBI.LT kataloge ir išsirinkite tinkamiausią žaislą vaikui pagal jo amžių ir individualius pomėgius.
1 - 34 iš 34 prekių
1 - 34 iš 34 prekių