Siuvinėjimas

Siuvinėjimas – pomėgis Nr. 1 tarp Lietuvos moterų! Siuvinėjimas kryželiu – kur kas daugiau nei gražių paveikslų kūrimas: tai terapija, poilsis, būdas atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir geriausias vaistas nuo streso!

Rodyti daugiau/mažiau
Atraskite neribotas siuvinėjimo kryželiu galimybes ir džiaugsmą su HOBI.LT: mūsų asortimente rasite itin platų siuvinėjimo rinkinių pasirinkimą! Vienuolika rinkoje įtakingiausių siuvinėjimo rinkinių gamintojų iš viso pasaulio ir daugiau nei du tūkstančiai skirtingų siuvinėjimo paveikslų – viskas vienoje vietoje! Rinktis tikrai yra iš ko – asortimente rasite gausybę skirtingų tematikų, dizaino ir sudėtingumo siuvinėjimo rinkinių: nuo visai paprastų pradedančiosioms siuvinėtojoms iki itin sudėtingų – patyrusioms. Taip pat garantuojame lūkesčius pranokstantį kainos ir kokybės santykį. Net jeigu siuvinėjimas dar nėra Jūsų aistra – išmėginkite siuvinėjimo rinkinius iš HOBI.LT katalogo ir džiaukitės siuvinėjimo teikiamu malonumu!

 • Siuvinėjimo KRYŽELIU ❎ rinkiniai

  Siuvinėjimas – itin populiarus laisvalaikio habis ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šioje kategorijoje rasite visus siuvinėjimo kryželiu rinkinius, kuriuos šiuo metu galite įsigyti internetu iš HOBI.LT. Kad būtų lengviau išsirinkti – pasinaudokite filtrais bei subkategorijomis: daugiau nei 2000 skirtingų siuvinėjimo rinkinių galima rūšiuoti pagal tematiką, gamintoją, kainą ir kitus kriterijus, tad taip daug greičiau rasite būtent tai, ko ieškote! O jeigu tiksliai žinote, ko norite, tačiau nepavyksta rasti kataloge – parašykite mums! Padėsime rasti ar net užsakysime norimą rinkinį tiesiai iš gerai žinomų gamintojų specialiai Jums!
  Siuvinėjimas dar niekada nebuvo toks išskirtinio pasiruošimo nereikalaujantis hobis – paprasta įsigyti internetu, greitas pristatymas Jūsų nurodytu adresu, o siuvinėjimo rinkinyje rasite viską, ko reikia: audinį, siuvinėjimui skirtus siūlus, adatą ir detalią instrukciją su paveikslo schema. Tad siuvinėjimas gali prasidėti vos išpakavus siuntą iš HOBI.LT!
 • Lankeliai ir rėmai siuvinėjimui

  Siuvinėjimas - kur kas daugiau nei gražių paveikslų kūrimas: tai terapija, poilsis, būdas atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir geriausias vaistas nuo streso! O kad siuvinėti būtų dar lengviau, paprasčiau ir patogiau – HOBI.LT pristato platų siuvinėjimo aksesuarų katalogą, kuriame rasite siūlų tvarkykles, siuvinėjimo lankelius, taip pat – siuvinėjimo rėmus, kurie gali būti statomi ant žemės arba ant sofos. HOBI.LT asortimente esantys gaminiai yra lengvi, tačiau tvirti ir labai patvarūs. Pasižvalgykite kataloge, pasinaudokite filtrais, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote, o mes garantuojame lūkesčius pranokstantį kainos ir kokybės santykį!

 • Siuvinėjimo BISERIU (karoliukais) rinkiniai

  Siuvinėjimas biseriu, tai vienas unikaliausių ir gilias tradicijas turintis laisvalaikio užsiėmimas, menantis senojo Egipto bei antikinės Graikijos laikus! Visais laikas, tikros damos itin vertino karoliukais puoštus drabužius, pinigines, įvairius krepšelius ir įdėklus, taip pat - paveikslus. Siuvinėjimas biseriu iki šiol neprarado savo unikalumo ir žavesio - karoliukais siuvinėti paveikslai puikiai papuoš Jūsų išskirtinį namų interjerą. Belieka išsirinkti gražiausią, labiausiai patikusį siuvinėjimo biseriu rinkinį! O jų HOBI.LT asortimente yra įvairiausių - dailios gėlių puokštės, romantiškos merginos, šventųjų ikonos, užburiantys gamtos vaizdai ir daug kitų!
  Įsigiję rinkinį jame rasite paveikslui užbaigti reikalingą drobę, skirtingų atspalvių karoliukus, siuvinėjimo adatą ir, žinoma, ypač detalią spalvų lentelę bei siuvinėjimo instrukciją. Tad net jeigu niekada nesate išbandę šio laisvalaikio užsiėmimo - pats metas tai padaryti! Siuvinėjimas biseriu apdovanos Jus ne tik jaukiomis akimirkomis, kokybišku laiku, skirtu sau, bet ir stulbinančiu baigto paveikslo rezultatu!

1 - 48 iš 3235 prekių
1 - 48 iš 3235 prekių