Siuvinėjimas

Siuvinėjimas – pomėgis Nr. 1 tarp Lietuvos moterų! Siuvinėjimas kryželiu – kur kas daugiau nei gražių paveikslų kūrimas: tai terapija, poilsis, būdas atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir geriausias vaistas nuo streso! Atraskite neribotas siuvinėjimo kryželiu galimybes ir džiaugsmą su HOBI.LT: mūsų asortimente rasite itin platų siuvinėjimo rinkinių pasirinkimą! Asortimente rasite gausybę skirtingų tematikų, dizaino ir sudėtingumo siuvinėjimo rinkinių: nuo visai paprastų pradedančiosioms siuvinėtojoms iki itin sudėtingų – patyrusioms. Taip pat garantuojame lūkesčius pranokstantį kainos ir kokybės santykį. Net jeigu siuvinėjimas dar nėra Jūsų aistra – išmėginkite siuvinėjimo rinkinius iš HOBI.LT katalogo ir džiaukitės siuvinėjimo teikiamu malonumu!

  • Siuvinėjimo KRYŽELIU ❎ rinkiniai

    Siuvinėjimas – itin populiarus laisvalaikio habis ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šioje kategorijoje rasite visus siuvinėjimo kryželiu rinkinius, kuriuos šiuo metu galite įsigyti internetu iš HOBI.LT. Kad būtų lengviau išsirinkti – pasinaudokite filtrais bei subkategorijomis: daugiau nei 2000 skirtingų siuvinėjimo rinkinių galima rūšiuoti pagal tematiką, gamintoją, kainą ir kitus kriterijus, tad taip daug greičiau rasite būtent tai, ko ieškote! O jeigu tiksliai žinote, ko norite, tačiau nepavyksta rasti kataloge – parašykite mums! Padėsime rasti ar net užsakysime norimą rinkinį tiesiai iš gerai žinomų gamintojų specialiai Jums!
    Siuvinėjimas dar niekada nebuvo toks išskirtinio pasiruošimo nereikalaujantis hobis – paprasta įsigyti internetu, greitas pristatymas Jūsų nurodytu adresu, o siuvinėjimo rinkinyje rasite viską, ko reikia: audinį, siuvinėjimui skirtus siūlus, adatą ir detalią instrukciją su paveikslo schema. Tad siuvinėjimas gali prasidėti vos išpakavus siuntą iš HOBI.LT!
  • Lankeliai ir rėmai siuvinėjimui

    Siuvinėjimas - kur kas daugiau nei gražių paveikslų kūrimas: tai terapija, poilsis, būdas atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir geriausias vaistas nuo streso! O kad siuvinėti būtų dar lengviau, paprasčiau ir patogiau – HOBI.LT pristato platų siuvinėjimo aksesuarų katalogą, kuriame rasite siūlų tvarkykles, siuvinėjimo lankelius, taip pat – siuvinėjimo rėmus, kurie gali būti statomi ant žemės arba ant sofos. HOBI.LT asortimente esantys gaminiai yra lengvi, tačiau tvirti ir labai patvarūs. Pasižvalgykite kataloge, pasinaudokite filtrais, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote, o mes garantuojame lūkesčius pranokstantį kainos ir kokybės santykį!

1 - 48 iš 3811 prekių
1 - 48 iš 3811 prekių