Filtras

WIZARDI serija

ATKREIPIAME DĖMESĮ: šio gamintojo prekės yra pagamintos Rusijoje. Šiuo metu išparduodame TIK Lietuvos sandėlyje esančias prekes, kurios buvo įsigytos IKI 2022 vasario mėnesio įvykių. Visi užsakymai iš tiekėjų ir gamintojų Rusijoje po prasidėjusių karo veiksmų Ukrainoje buvo nutraukti. 

HOBI.LT komanda mintimis ir darbais yra kartu su Ukraina ir jos žmonėmis. Todėl dalį pelno nuo parduotų rusiškų prekių kiekvieną mėnesį skiriame ir iki karo pabaigos skirsime ne pelno siekiančioms humanitarinėms organizacijoms veikiančioms Ukrainoje. Įsigydami prekes iš šios kategorijos padėsite Ukrainos žmonėms. Slava Ukraini!

Susipažinkite su nauju deimantinių mozaikų gamintoju – Wizardi. Šiuose rinkiniuose rasite visas reikalingas priemones: aukštos kokybės lipnią drobę su detalia paveikslo schema, pincetus, plunksną ir kitus įrankius, reikalingus pabaigti deimantinę mozaiką.
Išsirinkite labiausiai patikusią Wizardi deimantinę mozaiką pagal savo poreikius. Galite rinktis tiek lengvensnes, tiek sudėtingesnes dėliones, taip pat – norimą dydį: mažiausios šios serijos mozaikos – 15x20 cm, o didžiausios – 40x70 cm. O iš gausybės skirtingų atvaizdų tikrai išsirinksite gražiausią, kuri patiks tiek jaunesnėms mergaitėms bei merginoms, tiek vyresnėms moterims. Wizardi serija ypatinga dar ir tuo, jog kiekviena deimantinė mozaika yra supakuota į žavingo dizaino pakuotę, todėl tinka dovanoti bet kokia proga! Tad jeigu sukate galvą dėl dovanos – nedvejokite ir įsigykite Wizardi deimantinę mozaiką internetu iš HOBI.LT! Drauge su šiuo rinkiniu padovanosite ir gausybę laimės valandų – tai kruopštus, bet raminantis, atpalaiduojantis užsiėmimas, o galutinis rezultatas džiugina ne dieną ir ne dvi, nes kiekvieną surinktą mozaiką galima pasikabinti ant sienos ir grožėtis dailiu deimantiniu paveikslu!
1 - 48 iš 452 prekių
1 - 48 iš 452 prekių