Lankeliai ir rėmai siuvinėjimui

Siuvinėjimas - kur kas daugiau nei gražių paveikslų kūrimas: tai terapija, poilsis, būdas atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir geriausias vaistas nuo streso! O kad siuvinėti būtų dar lengviau, paprasčiau ir patogiau – HOBI.LT pristato platų siuvinėjimo aksesuarų katalogą, kuriame rasite siūlų tvarkykles, siuvinėjimo lankelius, taip pat – siuvinėjimo rėmus, kurie gali būti statomi ant žemės arba ant sofos. HOBI.LT asortimente esantys gaminiai yra lengvi, tačiau tvirti ir labai patvarūs. Pasižvalgykite kataloge, pasinaudokite filtrais, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote, o mes garantuojame lūkesčius pranokstantį kainos ir kokybės santykį!

  • Dubko rėmai ir aksesuarai

    IŠPARDUODAMI LIKUČIAI - išpardavus sandėlyje esamą produkciją, nauji prekių užsakymai iš šio gamintojo NEBEBUS formuojami.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Dubko yra aukštos kokybės siuvinėjimui skirtų rėmų ir stovų gamintojas. Visi rėmai gaminami iš aukštos kokybės medienos - buko. Iš šios medienos pagaminti gaminiai yra lengvi, tačiau tvirti ir patvarūs. Visų rėmų konstrukcijos - kruopščiai apgalvotos ir ištestuotos, todėl surinkti rėmai labai kompaktiški, o reguliuojamos vietos susiveržia ypatingai tvirtai. Negana to – Dubko skiria ypatingą dėmesį siuvinėjimo rėmų ir stovų dizainams ir kuria juos tokius, kad kiekviena siuvinėtoja galėtų rinktis dizainą pagal savo poreikius – nuo visai minimalistinių ir paprastų, iki subtilių, išskirtinių formų ar su raižytais ornamentais. Taip pat atsižvelgiama į kainą – rasite ir ekonomiškų variantų, ir išties brangių, tačiau dėl kokybės galite neabejoti – Dubko ją garantuoja.

  • NURGE lankeliai

    Nurge siuvinėjimo lankeliai - nepamainomas pagalbinis įrankis kiekvienam siuvinėjimo entuziastui. Šie lankeliai pagaminti iš itin lengvų medžiagų, todėl juos lengva valdyti ir naudoti. Asortimente rasite įvairiausių dydžių lankelių, todėl lengvai galite pasirinkti geriausiai tinkantį jūsų siuvinėjimo projektui. Lankeliai sukurti taip, kad audinys būtų tvirtai įtemptas, o tai ne tik palengvins darbą, bet ir padės išvengti siuvinio išsikraipymo. Su Nurge siuvinėjimo lankeliais suteiksite sau dar didesnį siuvinėjimo malonumą ir sukursite gražius, profesionaliai atrodančius paveikslus. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs siuvinėtojas, šie lankeliai tikrai padės pasiekti geriausių įmanomų rezultatų. Taigi kodėl gi nepabandžius ir neįsitikinus patiems?

1 - 48 iš 106 prekių
1 - 48 iš 106 prekių