Filtras

Mastelis
Gamintojas
Automobiliai

Automobilių modeliukai - daugiau nei žaidimas? Tikrai taip! Plastikiniai automobilių modeliai iš gerai žinomo gamintojo Revell, kurio gaminami modeliai kokybe garsėja visame pasaulyje, pavergs kiekvieno modeliuotojo širdį, kuriam automobiliai yra slaptoji aistra! Asortimente - BMW modeliai, Opel modeliai, sunkvežimiai ir kiti žinomi ženklai - Kadett, Porche, Volkswagen, Land Rover ar Corvette. Belieka išsirinkti labiausiai patikusį! 

Šie plastikiniai automobilių modeliukai labiausiai žavi tuo, kad kiekvienas jų - mažytė tikro automobilio kopija, tik sumažinta tam tikru masteliu! Revell automobilių modeliai gaminami nuo 1971-ųjų metų, pirmasis buvo 1:8 masteliu sumažinta BMW R75/5 versija. Iki šių dienų technologijos buvo tobulinamos, tad dabar asortimente galite pasirinkti labiausiai Jums tinkantį ir patinkantį automobilio modelį. Prie kiekvienos prekės aprašymo rasite detalią informaciją, kas sudaro rinkinį.

Modeliavimas - kruopštumo reikalaujantis hobis, dovanojantis ne vieną susikaupimo, kruopštumo valandą ir nepamainomą džiaugsmą. O jeigu ieškote dovanos - galime užtikrinti, kad automobilių modeliukai yra tikrai gera dovana modeliuotojams nuo 10 metų, tad tikrai pradžiuginsite tiek pradedantąjį, tiek patyrusį modeliuotoją!

1 - 12 iš 12 prekių
 • 46,65 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Mastelis 1:24. Rinkinyje 173 detalių. DĖMESIO: Dažai/klijai ir įrankiai į šį rinkinį neįeina! Tinka vaikams nuo 12 metų.

  46,65 €
 • 39,80 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Mastelis 1:24. Rinkinyje 30 detalių. Dažai ar klijai šiam rinkiniui - nereikalingi! Tinka vaikams nuo 10 metų.

  39,80 €
 • 44,33 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Mastelis 1:24. Rinkinyje 70 detalių. DĖMESIO: Dažai/klijai ir įrankiai į šį rinkinį neįeina! Tinka vaikams nuo 14 metų.

  44,33 €
 • 39,80 € Pavėlavote - išparduota

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Mastelis 1:24. Rinkinyje 43 detalės. Dažai ar klijai šiam rinkiniui - nereikalingi! Tinka vaikams nuo 10 metų.

  39,80 €
 • 44,33 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Mastelis 1:24. Rinkinyje 122 detalės. DĖMESIO: Dažai/klijai ir įrankiai į šį rinkinį neįeina! Tinka vaikams nuo 12 metų.

  44,33 €
 • 47,94 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Rinkinyje 46 detalės. Dažai ar klijai šiam rinkiniui - nereikalingi! Tinka vaikams nuo 10 metų.

  47,94 €
 • 50,36 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Rinkinyje 104 detalės. Dažai / klijai / teptukas į šį rinkinį ĮEINA! Tinka vaikams nuo 12 metų.

  50,36 €
 • 50,36 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Dažai / klijai / teptukas į šį rinkinį ĮEINA! Tinka vaikams nuo 12 metų.

  50,36 €
 • 57,50 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Dažai / klijai / teptukas į šį rinkinį ĮEINA! Tinka vaikams nuo 12 metų.

  57,50 €
 • 48,01 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Mastelis 1:24. Rinkinyje 35 detalės. Dažai ar klijai šiam rinkiniui - nereikalingi! Tinka vaikams nuo 10 metų.

  48,01 €
 • 55,42 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Rinkinyje 119 detalių. Dažai / klijai / teptukas į šį rinkinį ĮEINA! Tinka vaikams nuo 12 metų.

  55,42 €
 • 55,42 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Itin detalus plastikinis surenkamas modelis iš gerai žinomo gamintojo - Revell. Dėžutėje rasite: plastikines detales / reikalingus lipdukus ir išsamią modelio surinkimo instrukciją. Rinkinyje 131 detalė. Dažai / klijai / teptukas į šį rinkinį ĮEINA! Tinka vaikams nuo 12 metų.

  55,42 €
1 - 12 iš 12 prekių