Filtras

АZ serija

ATKREIPIAME DĖMESĮ: šio gamintojo prekės yra pagamintos Rusijoje. Šiuo metu išparduodame TIK Lietuvos sandėlyje esančias prekes, kurios buvo įsigytos IKI 2022 vasario mėnesio įvykių. Visi užsakymai iš tiekėjų ir gamintojų Rusijoje po prasidėjusių karo veiksmų Ukrainoje buvo nutraukti. 

HOBI.LT komanda mintimis ir darbais yra kartu su Ukraina ir jos žmonėmis. Todėl dalį pelno nuo parduotų rusiškų prekių kiekvieną mėnesį skiriame ir iki karo pabaigos skirsime ne pelno siekiančioms humanitarinėms organizacijoms veikiančioms Ukrainoje. Įsigydami prekes iš šios kategorijos padėsite Ukrainos žmonėms. Slava Ukraini!

Kiekvienas AZ serijos rinkinys turi visas reikalingas medžiagas ir įrankius, reikalingus užbaigti paveikslą, tad  Jums neprireiks specialaus pasiruošimo, užteks tik kruopštumo ir susitelkimo! 5D deimantinė mozaika klijuojama ant specialaus lipnaus pagrindo – drobės (papildomai nereikia klijų!), naudojant pincetą arba specialų pieštuką. Kad deimantinę mozaiką būtų dar paprasčiau klijuoti – rinkinyje rasite ir instrukciją (rusų kalba), kur klijuoti deimantinius kristalus: pažymėtose vietose, pagal piešinio spalvą bei simbolį.
Kiekvieną suklijuotą AZ serijos deimantinę mozaiką galima įrėminti, pasikabinti ant sienos ir ilgai džiaugtis galutiniu rezultatu.Todėl tai – puiki dovana bet kuriai moteriai ir merginai, mėgstančiai rankdarbius ar ieškančiai naujo hobio!
Telieka išsirinkti labiausiai patikusią deimantinę mozaiką iš gausybės skirtingų atvaizdų, norimo sudėtingumo ir dydžio: mažiausios AZ serijos mozaikos – 15x15 cm, o didžiausios – net 51x105 cm!
Įsigykite labiausiai patikusią deimantinę mozaiką internetu iš HOBI.LT asortimento ir ilgai džiaukitės ar džiuginkite kitus unikaliu rankdarbiu, reikalaujančiu kruopštumo, bet dovanojančiu daug laimės valandų!
Trumpas video susipažinimui su šio gamintojo paveikslais:

1 - 48 iš 226 prekių
1 - 48 iš 226 prekių