HOBIAI

Dėlionės Puzzle, Modeliavimo rinkiniai, Deimantiniai Paveikslai, Tapybos Rinkiniai, Stendinis Modeliavimas, Siuvinėjimo rinkiniai ir kiti įdomūs užsiėmimai Jūsų turiningam laikui namuose: Atraskite naują HOBĮ šiandien! Ieškote dovanos? Geriausios Kalėdinės, gimtadienio ir kitos dovanos - įdomus ir prasmingas laisvalaikis! Kasdien HOBI.LT komanda ieško naujų ir įdomių hobby užsiėmimų Jums!

Rodyti daugiau/mažiau

SIUVINĖJIMO RINKINIAI – siuvinėjimo rinkiniai internetu tai greitas, patogus, laiką ir pinigus taupantis būdas įsigyti žavingiausius rinkinius siuvinėjimui kryželiu, tiesiniam siuvinėjimui, siuvinėjimui karoliukais (biseriu). Daugiau nei 3000 šiuolaikiškų, vienas už kitą gražesnių paveikslų siuvinėjimui – mūsų asortimente. Žymiausi gamintojai, tokie kaip: RIOLIS, Merejka, Zolotoe Runo (Golden Fleece), Luca-s, Oven, MP-Studija, Merejka, Golden Hands, Andriana. Siuvinėjimas kryželiu gerokai patogesnis, kai turite lankelį siuvinėjimui, o idealiu atveju - siuvinėjimo rėmą. Turime platų siuvinėjimui skirtų rėmų asortimentą.

DEIMANTINĖS MOZAIKOS PAVEIKSLAI – Deimantiniai Paveikslai tai vis sparčiau populiarėjantis ir be proto įtraukiantis užsiėmimas mėgstantiems kruopštumą. Tokių mozaikų rinkimas – tai spalvų, meno ir ramybės terapija Jūsų sielai. Suradus kantrybės ir dėmesio šiai įtraukiančiai veiklai Jūsų namus puoš įspūdinga interjero dekoracija – 5D Deimantinis Paveikslas.

STENDINIS MODELIAVIMAS – popierinių modelių žurnalai, mediniai laivai ir traukiniai visiems, o ypač vyrams, primena vaikystę. Prekiaujame tik ypač aukštos kokybės pasaulyje pripažintais Ispaniškais modeliavimo rinkiniais. Garantuotas maksimalus modeliavimo malonumas – garantuotas. Mūsų parduotuvė modeliuotojams pasirūpins sekančiu Jūsų modeliavimo projektu – nesvarbu ar tai bus popierinis modeliavimo žurnalas, ar aukščiausios kokybės rinkinys – puikus laivalaikis – garantuotas!

DĖLIONĖS PUZZLE – Ravensburger dėlionių asortimentas, kurio nerasite niekur kitur. Dėlionės suaugusiems, 3D dėlionės, netgi DIDŽIAUSIA PASAULYJE dėlionė laukia Jūsų. Puikus laisvalaikis ir gera dovana įvairaus amžiaus asmenims. Surinkusiems dėlionę bus reikalingi dėlionių klijai. Pasirūpinome, kad dėlionės rėminimas būtų paprastas procesas – įsigiję spec. klijus lengvai užfiksuosite ir suklijuosite dėlionę.

TAPYBOS RINKINIAI – Daug kas dar nuo vaikystės atsimename kaip smagu būdavo užsiimti tapyba pagal skaičius. Šiuolaikiniai rinkiniai gerokai patobulėjo! Pas mus rasite piešimo rinkinius ant tikros drobės su porėmiu. Kiekviename rinkinyje bus viskas kas leis pasijusti tikru dailininku – teptukai, dažai, drobė, instrukcijos ir t.t. Jei reikalingas tvirtas medinis molbertas – jį taip galite įsigyti.

POPIERINĖS SKULPTŪROS – gerokai įspūdingesnės figūros už garsųjį Origami tiesiog gims Jūsų rankose, kai nusipirksite popierinės skulptūros rinkinį!  Įspūdingi gyvūnai ir kitos figūros iš specialaus ir kokybiško popieriaus ne tiks atgaivins jūsų namų sieną naujomis spalvomis ir nematytomis formomis, bet ir taps puikia dovana įvairiomis progomis – tiek suklijavus, tiek dovanojant kaip rinkinį.

EDUKACINIAI ŽAISLAI. Protingiems vaikams – sumanūs žaislai. Įvairaus amžiaus vaikams skirti rinkiniai skatins jų vaizduotę ir nepaliks abejingų net ir vaikų tėvų. Itališkos Quarcetti mozaikos (Pixel Art) ir konstruktoriai (Marble Run) puikiai tiks vyresnio amžiaus vaikams. Žaislai dovanoms nenuvils nei vieno, nes yra kokybiškai ir gražiai įpakuoti DIDELĖSE kartoninėse dėžėse.

DOVANŲ KUPONAI – Ieškantiems, bet negalintiems apsispręsti dėl dovanos, arba tiems, kuriems reikia dovanos greitai – idealus variantas. Dovanų kuponus stengiamės išsiųsti ypač greitai – klientai juos dažniausiai gauna dar tą pačią dieną el. paštu. Dovanų kuponai parduodami įvairioms sumoms.

HOBI.LT IŠPARDAVIMAS – jei ieškote akcijos ar reikalinga žemesnė kaina – pastoviai išparduodame savo sandėlyje esančias prekes. Apsidairykite mūsų specialioje el. parduotuvės sklityje. Taip pat užsiprenumeruokite naujienlaiškį – jo gavėjus pirmus informuojame apie vykstančias nuolaidas.

 • Dėlionės - Puzzle
  Dėlionės - tai veikla suagusiems, visai šeimai ir vaikams: įvairiausio sudėtingumo, įvairaus detalių skaičiaus. Rinkitės dėliones iš Vokiečių kokybės etalono RAVENSBURGER. Šio gamintojo dėlionės pasižymi įpatingai kokybišku sukirtimu, kiekviena detalė tarpusavyje dera idealiai, todėl rinkti tokią dėlionę - tikras malonumas!

  Rodyti daugiau/mažiau
  Nesižavėkite dėlionėmis už žemą kainą - Ravensburger dėlionės nėra pigiausios rinkoje, tačiau niekas neaplenkia jų kokybe! Surinkę tokią dėlionę ne tik būsite pasimėgavę procesu, tačiau ir turėsite fantastišką paveikslą interjero puošmenai. Surinktą dėlionę tereikės suklijuoti spec. dėlionių klijais ir įrėmine galėsite kabinti ant sienos. HOBI.LT siūlo dėliones berniukams - su automobiliais, filmukų, Žvaigždžių Karų motyvais. Pas mus rasite ir daug dėlionių mergaitėms - su Frozen, Disney filmų ir filmukų motyvais. 3D dėlionės ypatingai patiks vyresnio amžiaus vaikams. Tačiau dėlionės - toli gražu ne tik vaikams. Ravensburger Art serijoje rasite dėliones su Van Gogh, Claude Monet, Edvard Munch, Gustav Klimt ir kitų žymių menininkų paveikslais. Nuo visiems pažystamos "Mona Liza" iki "Šauksmas". Nebijantiems iššūkių - didžiausia pasaulyje dėlionė iš daugiau nei 40 tūkstančių detalių! ESCAPE serioje dėlionės užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, jei tokie kambariai Jums patinka - patiks ir Ravensburger Escape/Exit dėlionių serija. Mėgstantiems kėliones - turime daug dėlionių su žemėlapiais: politiniais, senoviniais ir pan. Rinktis dėliones internetu - patogu ir paprasta! Dėlionės dėliojimas - rami ir turininga veikla, suartinanti šeimos narius ir draugus.

 • Modeliavimas
  Stendinis modeliavimas – kruopštumo reikalaujantis, tačiau neįtikėtinai malonus hobis Jums ir visai šeimai! Stendinis modeliavimas – veikla, kuria gali užsiimti skirtingo amžiaus žmonės, giliai širdyje norintys kažką sukurti, suprojektuoti, surinkti ar pastatyti ir kurie niekada iš galvos neišmeta dviejų klausimų - "Kodėl?" ir "Kaip?".

  Rodyti daugiau/mažiau
  Džiaugsmas slypi kiekviename iš mūsų, todėl stendiniai modeliai – mediniai, kartoniniai, popieriniai traukinių, tramvajų, karietų, lėktuvų, automobilių, tankų, namų, švyturių, laivų modeliai ir jų surinkinėjimas tuoj pat sugrąžina į vaikystę ir dar kartą suteikia galimybę pasijausti kaip vaikui – būti čia ir dabar!
  Kartą išmėginę, tikrai pripažinsite, kad stendinis modeliavimas yra puikus laisvalaikio užsiėmimas visai šeimai, nes rinkdami pasirinktą modelį lavinsite savo ir vaikų įgūdžius, smulkiąją motoriką, ugdysite kantrybę, analizuosite ir ieškosite bendrų sprendimų, bendradarbiausite, kursite stiprų tarpusavio ryšį bei prasmingai leisite laiką su artimais žmonėmis. Stendinis modeliavimas ir skirtingi stendiniai modeliai taip žavi, kad gal net nuspręsite surinkti ne vieną ir ne du modelius, o visą asmeninę jų kolekciją!
  Pasižvalgykite HOBI.LT asortimente ir įsigykite internetu labiausiai Jums patikusį – medinį, kartoninį ar popierinį – stendinio modeliavimo rinkinį. O rinktis tikrai yra iš ko! Asortimente – stendiniai modeliai pradedantiesiems bei patyrusiems modeliuotojams, taip pat – modeliavimui reikalingi įrankiai.

 • Siuvinėjimas

  Siuvinėjimas – pomėgis Nr. 1 tarp Lietuvos moterų! Siuvinėjimas kryželiu – kur kas daugiau nei gražių paveikslų kūrimas: tai terapija, poilsis, būdas atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir geriausias vaistas nuo streso! Atraskite neribotas siuvinėjimo kryželiu galimybes ir džiaugsmą su HOBI.LT: mūsų asortimente rasite itin platų siuvinėjimo rinkinių pasirinkimą! Asortimente rasite gausybę skirtingų tematikų, dizaino ir sudėtingumo siuvinėjimo rinkinių: nuo visai paprastų pradedančiosioms siuvinėtojoms iki itin sudėtingų – patyrusioms. Taip pat garantuojame lūkesčius pranokstantį kainos ir kokybės santykį. Net jeigu siuvinėjimas dar nėra Jūsų aistra – išmėginkite siuvinėjimo rinkinius iš HOBI.LT katalogo ir džiaukitės siuvinėjimo teikiamu malonumu!

 • Deimantinė mozaika


  Jei iki šiol mėgote siuvinėti ar kitus rankdarbius – deimantinė mozaika yra puiki alternatyva išbandyti ką nors netikėto! Rinkinyje rasite visas priemones: įrankius, instrukciją, kurių reikia norint suklijuoti unikalų deimantinį paveikslą iš daugybės skirtingų spalvų kristalų.

  Rodyti daugiau/mažiau
  Jums neprireiks specialaus pasiruošimo, užteks tik kruopštumo ir susitelkimo. Dėlioti deimantinę mozaiką ilgai neatsibosta – kiekvienas priklijuotas kristalas sukuria dalelę unikalaus paveikslo, o pati veikla išties raminanti, tad tai puikus pasirinkimas, norintiems skirti laiko sau ir atsikratyti nepageidaujamo streso! HOBI.LT asortimente – net kelių serijų, gausybės skirtingų atvaizdų ir įvairaus sudėtingumo deimantinės mozaikos. Kiekvieną suklijuotą deimantinę mozaiką galima įrėminti, pasikabinti ant sienos ir ilgai džiaugtis galutiniu rezultatu.Todėl tai – puiki dovana bet kuriai moteriai ir merginai, mėgstančiai rankdarbius ar ieškančiai naujo hobio! O gal ieškote, kaip pradžiuginti mažuosius? Rinkitės unikalią Wizardi wood deimantinių mozaikų seriją, kurioje kristalai kliuojami ant medžio gaminių. Jais galima papuošti namus, naudoti kaip pieštukines, pakabukus raktams ar magnetukus šaldytuvui. Rinkiniai nesudėtingi, greitai suklijuojami ir gražiai įpakuoti – idealiai tinka dovanoti. Įsigykite labiausiai patikusią deimantinę mozaiką internetu iš HOBI.LT asortimento ir ilgai džiaukitės ar džiuginkite kitus unikaliu rankdarbiu, reikalaujančiu kruopštumo, bet dovanojančiu daug laimės valandų!

 • Tapyba

  Tapyba – ne tik profesionalių dailininkų užsiėmimas! Kai suaugusių žmonių kompanijoje kalba pasisuka apie piešimą arba tapybą, tikriausiai ne vieną kartą tenka išgirsti ar net ištarti frazę „nemoku!“. Tačiau tokiais atvejais nepelnytai užmirštama vaikystė – tuomet svarbiausia buvo ne mokėti ką nors pavaizduoti, o atradimo džiaugsmas – spalvų, faktūrų, potėpių... Vaikai nesijaudina dėl galutinio rezultato, o tiesiog leidžia veikti savo vaizduotei, išlaisvina savo emocijas, ekspermentuoja ir džiaugiasi...pačiu procesu! Todėl tapyba visai be reikalo vertinama pagal mokėjimą geriau ar blogiau atvaizduoti objektus, nes išties nesvarbu, ką Jūs tapysite! Svarbiausia – atsipalaidavimas, ekspermentavimas su spalvomis. Ne veltui visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje sparčiai populiarėja dailės terapija, kurios metu žmonės atsipalaiduoja, atsiriboja nuo didesnių ar mažesnių problemų ir išlaisvina kūrybiškumą, kurio turime kiekvienas iš mūsų! HOBI.LT rekomenduoja nenustumti šio hobio į asmeninį „nemoku“ stalčiuką. Jeigu nedrąsu ekspermentuoti patiems – siūlome išbandyti tapybos pagal skaičius rinkinius, kurių mūsų asortimente yra šimtai! Niekada negalite žinoti, gal kartą pabandę, sugrįšite vėl ir vėl! O jeigu Jūsų šeimos bei draugų rate yra vaikų ar tapyba besidominčių žmonių – padovanokite jiems tapybos pagal skaičius rinkinį. Tai dovana suteiksianti daug spalvų, atsipalaidavimo ir teigiamų emocijų!

 • 3D Popierinės skulptūros

  Suklijuokite įspūdingus 3D modelius iš popieriaus! Tai puikus laisvalaikio užsiėmimas, mėgstantiems kruopštumo reikalaujančius rankdarbius. Tačiau tai tikrai nebus sudėtinga – įsigiję labiausiai patikusią trimatę popierinę skulptūrą, rinkinyje rasite viską, ko reikia: detalią instrukciją, kaip surinkti skulptūrą ir klijus jai suklijuoti.

  Visos 3D popierinės skulptūros yra sukurtos dizainerių ir pagamintos iš itin aukštos kokybės popieriaus. Kiekviena užbaigta skulptūra – lengvai pakabinama ant sienos, todėl tikrai papuoš modernų namų ar biuro interjerą. Trimatė dekoracija, išties žaviai atrodo šventėse ir jų fotosesijose. O gal ieškote, ką padovanoti vestuvių, krikštynų, gimtadienio ar kita proga? 3D popierinė skulptūra – įsimintina dovana bet kokio amžiaus žmogui! Belieka išsirinkti labiausiai patikusią trimatę skulptūrą iš plataus HOBI.LT asortimento. Jeigu ieškote dovanos berniukui – jį tikriausiai sužavės laukinių gyvūnų ir dinozaurų skulptūros, o mergaites – avelė, ponis arba vienaragis. O gal ruošiatės Helovino šventei ar karnavalui? Papuoškite namus surinkę popierinį moliūgą, o sau įsigykite trimatę skulptūrą, atliekančią kaukės funkciją!

 • Stalo žaidimai
  Stalo žaidimai – populiarus laisvalaikio leidimo būdas su šeimos nariais, artimaisiais ar draugais. Stalo žaidimai garantuoja smagiai praleistą laiką, azartą, o kartais ir naujas žinias! Ir tai nepriklauso nuo žaidėjų skaičiaus – vienodai geras emocijas patirs pasirinkę žaidimus skirtus ir dviems, ir daugiau žaidėjų.

  Rodyti daugiau/mažiau
  Nors stalo žaidimai dabar yra labai populiarūs, tačiau kai kurie iš jų turi gilias istorines ištakas ir yra laikomi klasikiniais. Tai – šachmatai, domino ir kortų žaidimai. Ypatingą dėmesį jiems skiria Italų gamintojai. Jų kuriami klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus šachmatai, šachmatų lentos bei kiti aksesuarai, domino, kortų žaidimai – itin aukštos kokybės, rankų darbo ir turintys meninę vertę. Klasikiniai stalo žaidimai kadaise buvo išskirtinai tik aukštuomenės pramoga, ilgainiui tapusi idealiu šeimos ar draugų laisvalaikio leidimo būdu, tačiau būtent klasikiniai stalo žaidimai reikalauja susikaupimo, išminties, įžvalgumo, strateginio mąstymo, todėl žaidimas, pagamintas iš itin aukštos kokybės medžiagų suteikia papildomą malonumą, kad ir kas tai būtų – šachmatai, pagaminti atkuriant istorinius mūšius ir veikėjus, o gal domino ar kortos prabangiame odiniame lagaminėlyje? Rinkitės patikusias, aukštos kokybės prekes iš HOBI.LT sau ir artimiesiems, nes klasikiniai stalo žaidimai – tai ne tik pramoga, bet ir subtili bei prabangi dovana visiems šachmatų, kortų ar domino entuziastams!

 • Gaubliai ir žemėlapiai
  Itališki gaubliai – meistriškumo ir kokybės išraiška. Gamintojų misija – derinti žinias, tradicijas ir modernias technologijas, kad visi gaubliai pavirstų unikaliais baldais, derančiais bet kuriuose namuose ir jų interjerui suteiktų išskirtinio stiliaus bei individualumo. Tiek edukacijai skirti mokomieji gaubliai, tiek prabangieji gaubliai barai, Italijoje gaminami daugiau nei 80 metų ir tik iš aukščiausios kokybės medžiagų: buko medienos, riešutmedžio, nerūdijančio plieno, prabangiųjų metalų akcentų, o viską puošia išskirtiniai žemėlapiai – nuo senųjų XVII a. reprodukcijų iki šiuolaikinio politinio žemėlapio. Gaubliai nuo pirmo iki paskutinio žingsnio kuriami pasitelkiant rankų darbą, nestokojant kruopštumo ir dėmesingumo smulkiausioms detalėms. Todėl galite neabejodami iš asortimento rinktis labiausiai patikusią prekę ir būti tikri, jog visi itališki gaubliai ne tik Jums suteiks gausybę pažinimo akimirkų, galimybę tyrinėti pasaulį, svajoti apie būsimas keliones, bet ir taps ypatinga interjero puošmena bei mokslo ir išsilavinimo simboliu Jūsų namuose. O jeigu ieškote išskirtinės dovanos, esame tikri, kad gaubliai – geriausia solidi verslo dovana išsilavinusiam žmogui arba įkvėpimo šaltinis keliauti žingeidžiam jaunuoliui.

1 - 48 iš 6368 prekių
1 - 48 iš 6368 prekių