HOBI.LT klientų atsiliepimai

Labai Jums ačiū. Dabar jau rankos niežti kaip norisi dėlioti, visi vakarai praėjo super.. Kartu su vyru dėliojom, ir dabar nežinom ką vakarais veikt ☺️ tiek įtraukia ta dėlione deimantinė kad šakės. ❤️ Mes tik vakarais dėliojom kai vaikai užmiega, ir buvo pertrauka 3 dienas. Na ir tai užtruko 2 savaites su pertraukom. Rytoj jau nešim rėminti. Bet ant tiek patiko. Čia labai gera ir dovana ir pramoga! Ir toks relaksas. - Inga

Sveiki, informuoju, kad paveikslą jau turiu :) Labai ačiū už greitą ir lankstų reagavimą ir malonų aptarnavimą! - Aurelija

Prisipažinsiu, labai nustebau, kad taip rūpinatės. Vertinu PUIKIAI! Apie Jūsų dėmesį klientams papasakosiu visiems draugams ir pasigirsiu dar nematytu rankdarbiu. Visokeriopos sėkmes Jums. - Aldona

Jūsų asortimentas puikus. Dėkoju už greitą ir patogų pristatymą. - Rita

Ačiū jums. Tikrai naudosiuos jusų paslaugomis labai ilgai!  - Olga

Dėkoju už greitą ir kokybišką pristatymą,dėkoju ir kurjeriui. Jau ne kartą naudojauosi jūsų paslaugomis,ačiū už dovanėlę ir katalogą. - Stasė

HOBIAI
HOBI.LT kasdien ieško naujų ir įdomių hobby užsiėmimų Jums! Pas mus rasite unikalių rinkinių siuvinėjimui, Deimantinės Mozaikos paveikslų, Popierinių skuptūrų, Modeliavimo rinkinių, dėlionių suagusiems ir kitų veiklų įdomiam ir prasmingam Jūsų laisvalaikiui.

 • Dėlionės - Puzzle
  Dėlionės - tai veikla suagusiems, visai šeimai ir vaikams: įvairiausio sudėtingumo, įvairaus detalių skaičiaus. Rinkitės dėliones iš Vokiečių kokybės etalono RAVENSBURGER. Šio gamintojo dėlionės pasižymi įpatingai kokybišku sukirtimu, kiekviena detalė tarpusavyje dera idealiai, todėl rinkti tokią dėlionę - tikras malonumas!
  Rodyti daugiau/mažiau
  Nesižavėkite dėlionėmis už žemą kainą - Ravensburger dėlionės nėra pigiausios rinkoje, tačiau niekas neaplenkia jų kokybe! Surinkę tokią dėlionę ne tik būsite pasimėgavę procesu, tačiau ir turėsite fantastišką paveikslą interjero puošmenai. Surinktą dėlionę tereikės suklijuoti spec. dėlionių klijais ir įrėmine galėsite kabinti ant sienos. HOBI.LT siūlo dėliones berniukams - su automobiliais, filmukų, Žvaigždžių Karų motyvais. Pas mus rasite ir daug dėlionių mergaitėms - su Frozen, Disney filmų ir filmukų motyvais. 3D dėlionės ypatingai patiks vyresnio amžiaus vaikams. Tačiau dėlionės - toli gražu ne tik vaikams. Ravensburger Art serijoje rasite dėliones su Van Gogh, Claude Monet, Edvard Munch, Gustav Klimt ir kitų žymių menininkų paveikslais. Nuo visiems pažystamos "Mona Liza" iki "Šauksmas". Nebijantiems iššūkių - didžiausia pasaulyje dėlionė iš daugiau nei 40 tūkstančių detalių! ESCAPE serioje dėlionės užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, jei tokie kambariai Jums patinka - patiks ir Ravensburger Escape/Exit dėlionių serija. Mėgstantiems kėliones - turime daug dėlionių su žemėlapiais: politiniais, senviniais ir pan. Rinktis dėliones internetu - patogu ir paprasta! Dėlionės dėliojimas - rami ir turininga veikla, suartinanti šeimos narius ir draugus.
 • Stendinis modeliavimas

  Modeliavimu užsiiminėja tie, kurie giliai širdyje nori kažką sukurti, suprojektuoti, surinkti ar pastatyti ir kurie niekada iš galvos neišmeta dviejų klausimų - "Kodėl?" ir "Kaip?". Džiaugsmas slypi kiekviename iš mūsų, todėl medinių, kartoninių, popierinių laivų, traukinių, tramvajų, karietų, lėktuvų, automobilių, tankų, namų ir net švyturių modelių rinkinių surinkinėjimas tuoj pat sugrąžina į vaikystę ir dar kartą suteikia galimybę pasijausti kaip vaikui - būti čia ir dabar!

 • Siuvinėjimas

  Nr.1 pomėgis tarp Lietuvos moterų! Siuvinėjimas kryželiu - kur kas daugiau nei gražių paveikslų kūrimas: tai terapija, būdas pabėgti nuo rūpesčių, geriausas vaistas nuo streso. Atrasti neribotas siuvinėjimo kryželiu galimybes padės HOBI.lt: siūlome didžiausią Lietuvoje siuvinėjimo rinkinių pasirinkimą iš įtakingiausių gamintojų rinkoje, tūkstančius įvairiausio sudėtingumo ir tematikų paveikslų. Reikalingi pigūs siuvinėjimo rinkiniai ar brangūs - čia rasite sau tinkamiausią kainos ir kokybės santykį!

 • Deimantinė mozaika

  Alternatyva siuvinėjimui ir kitiems rankdarbiams! Suklijuokite unikalų DEIMANTINĮ PAVEIKSLĄ iš daugybės skirtingų spalvų kristalų. Puiki veikla, norintiems atsikratyti streso! Nereikalauja specialių gebėjimų ar įrankių - užtenka kruopštumo ir susitelkimo. Veikla ilgai neatsibosta - kiekvienas priklijuojamas kristalas sukuria dalelę unikalaus paveikslo. Puiki dovana bet kuriai moteriai ar merginai ieškančiai naujo hobio!

 • Tapyba
 • 3D Popierinės skulptūros


  Suklijuokite įspūdingus 3D modelius iš popieriaus! Šios dizainerių sukurtos popierinės skulptūros papuoš modernų namų ar biuro interjerą. Gali būti puiki dovana bet kokio amžiaus žmogui. Ypač žaviai atrodo fotosesijose. Puiki vestuvinė dovana! Kiekviena užbaigta skulptūra lengvai pakabinama ant sienos. Surinkimas nereikalauja ypatingų įgūdžių, kiekviename rinkinyje rasite viską ko reikia rinkiniui suklijuoti, taip pat detalias instrukcijas kaip tai padaryti.

 • PIGIAU! Paskutiniai vienetai ir išparduodamos prekės
  Siuvinėjimo rinkiniai ir kitos prekės iš sandėlio likučių - PIGIAU! Naujos ir kokybiškos prekės be jokių defetų!
Rodoma 1 - 48 iš 2965 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 2965 dalykų