Filtras

ART dėlionės
Dėlionės – idealus laisvalaikio leidimo būdas, norintiems skirti laiko sau ar smagiai būti drauge su artimaisiais bei draugais. O gal ieškote dovanos dėlionių mėgėjui, bet sunku išrinkti tinkamą atvaizdą? Rinkitės ART dėliones iš plataus HOBI.LT asortimento, kuriame rasite gerai žinomų menininkų, tokių kaip Michelangelo, Boticelli, Gustav Klimt, Vincent van Gogh, Leonardo da Vinci ar Rembrandt darbų reprodukcijų. Belieka nuspręsti, kokio kiekio – nuo 300 iki 5000 – detalių dėlionę rinksitės ir kuris atvaizdas yra pats gražiausias, nes rinkti akiai mielą dėlionę – dar didesnis malonumas!
Kad ir ką išsirinksite – dėl kokybės galite nesijaudinti, nes HOBI.LT asortimente esančias ART dėliones kuria Ravensburger – gamintojai iš Vokietijos, nuo 1891-ųjų metų užsiimantys dėlionių kūrimu. Dėl ypatingo dėmesio kokybei ir detalėms ši įmonė yra pripažįstama geriausia dėliones gaminančia firma pasaulyje! Gaminant dėliones naudojamas specialus kartonas, aukščiausios kokybės spauda bei neblizgus popierius iš lino pluošto.
Ruošdamiesi pirkti ART dėliones internetu iš HOBI.LT, apsižvalgykite ir dėlionių aksesuarų kataloge ČIA, kuriame rasite kilimėlius patogiam dėlionių rinkimui ir klijus, kurių prireiks dėlionės sutvirtinimui, norint išsirinktą ART dėlionę pasikabinti ant sienos ir ilgai džiaugtis patinkančiu atvaizdu!
1 - 5 iš 5 prekių
1 - 5 iš 5 prekių