Stalo žaidimai
Stalo žaidimai – populiarus laisvalaikio leidimo būdas su šeimos nariais, artimaisiais ar draugais. Stalo žaidimai garantuoja smagiai praleistą laiką, azartą, o kartais ir naujas žinias! Ir tai nepriklauso nuo žaidėjų skaičiaus – vienodai geras emocijas patirs pasirinkę žaidimus skirtus ir dviems, ir daugiau žaidėjų.

Rodyti daugiau/mažiau
Nors stalo žaidimai dabar yra labai populiarūs, tačiau kai kurie iš jų turi gilias istorines ištakas ir yra laikomi klasikiniais. Tai – šachmatai, domino ir kortų žaidimai. Ypatingą dėmesį jiems skiria Italų gamintojai. Jų kuriami klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus šachmatai, šachmatų lentos bei kiti aksesuarai, domino, kortų žaidimai – itin aukštos kokybės, rankų darbo ir turintys meninę vertę. Klasikiniai stalo žaidimai kadaise buvo išskirtinai tik aukštuomenės pramoga, ilgainiui tapusi idealiu šeimos ar draugų laisvalaikio leidimo būdu, tačiau būtent klasikiniai stalo žaidimai reikalauja susikaupimo, išminties, įžvalgumo, strateginio mąstymo, todėl žaidimas, pagamintas iš itin aukštos kokybės medžiagų suteikia papildomą malonumą, kad ir kas tai būtų – šachmatai, pagaminti atkuriant istorinius mūšius ir veikėjus, o gal domino ar kortos prabangiame odiniame lagaminėlyje? Rinkitės patikusias, aukštos kokybės prekes iš HOBI.LT sau ir artimiesiems, nes klasikiniai stalo žaidimai – tai ne tik pramoga, bet ir subtili bei prabangi dovana visiems šachmatų, kortų ar domino entuziastams!

 • Šachmatai
  Šachmatai – vienas iš klasikinių stalo žaidimų, gerai žinomas ir mėgstamas iki šiol. Pasak legendos, šachmatai atsirado tuomet, kai Vakarų Indijos valdovas įsakė sukurti žaidimą, kurį žaidžiant reikėtų ypatingo susikaupimo, išminties, įžvalgumo bei strateginio mąstymo. Taip atsirado šachmatai – žaidimas, paremtas karo modeliu, nes pasak kūrėjo, būtent kare reikalingos tos pačios ypatybės, kurių valdovas tikėjęsis žaidime.

  Rodyti daugiau/mažiau
  Italų gamintojai skiria ypatingą dėmesį šiam žaidimui. Jų kuriami klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus šachmatai, šachmatų lentos bei kiti žaidimui reikalingi aksesuarai, gaminami kruopščiai apgalvojant smulkiausias detales. Visos šachmatų figūros – maži rankų darbo meno kūriniai, o pilnas šachmatų rinkinys – tai garsių istorinių mūšių bei jų veikėjų reprodukcija. Jų gamybai naudojamos pačios aukščiausios kokybės mežiagos – vertinga mediena, brangieji akmenys ir taurieji metalai. HOBI.LT asortimente – šachmatai, žaidimo lentos ir stalai, magnetinių šachmatų rinkiniai bei žaidimui reikalingi aksesuarai iš Italijos. Pasirinkimas išties platus – mėgstantys žaisti keliaudami gali rinktis itin patogius magnetinių šachmatų rinkinius, vertinantys klasikinį šachmatų variantą – medinius jų komplektus, o ieškantys prabangos – šachmatus, dekoruotus auksu ir sidabru.

 • Domino
  Domino – stalo žaidimas kauliukais, skirtas dviems ir daugiau žaidėjų. Domino, kaip ir kiti klasikiniai stalo žaidimai, turi gilias istorines ištakas ir yra gerai žinomas bei mėgstamas stalo žaidimas iki šiol.
  Rinkitės itališkus Domino, pagamintą iš itin kokybiškų ir brangių medžiagų. Šie žaidimai pagaminti skiriant ypatingą dėmesį gamybos procesui – jie rankų darbo, o kiekviena detalė – kruopščiai apgalvota. Kauliukai supakuoti elegantiškame odiniame lagaminėlyje, todėl tai – ne tik žaidimas, bet ir subtili bei prabangi dovana tikriems domino entuziastams.
 • Kortų žaidimai ir Pokeris
  Kortų žaidimai – viena seniausių ir iki šiol populiari laisvalaikio leidimo forma artimųjų ar draugų rate. Kortų žaidimai garantuoja gerai praleistą laiką ir neabejotinai – azartą!
  Rodyti daugiau/mažiau
  Kortos – vienas iš klasikinių stalo žaidimų. Asilas, ragana, karas – gerai žinomi kortų žaidimai, tačiau žaidimų, kuriuos galima žaisti naudojant tradicinę kortų kaladę skaičiuojama daugiau nei keturiasdešimt! Todėl turėdami vos vieną kortų kaladę namuose ar išvykoje, nesunkiai rasite smagų užsiėmimą, tinkantį jūsų kompanijai, nes kortų žaidimai gali būti pasirenkami atsižvelgiant tiek į žaidėjų skaičių, tiek į žaidimo sudėtingumą – nuo itin paprastų iki reikalaujančių nemažai įgūdžių. HOBI.LT asortimente – Itališki kortų rinkiniai, supakuoti į elegantišką odinį lagaminėlį, kuris ras vietą namuose, bus patogus pasiimti į išvyką ir gali būti puikus dovanos pasirinkimas tikram kortų entuziastui! Italfama taip pat kuria ir pokerio rinkinius, kuriuose yra viskas, ko reikia – ir kortos, ir žaidimo žetonai, supakuoti į odinį lagaminėlį. Mėgstantys šį žaidimą pripažins, jog pokeris – įgūdžių reikalaujantis kortų žaidimas, tad jį žaisti su itin aukštos kokybės priemonėmis – dar didesnis malonumas. Kortų žaidimai ir pokeris iš HOBI.LT – puikus pasirinkimas žinantiems, jog stalo žaidimai – suartina, dovanoja geras emocijas ir palaiko azartišką atmosferą!
1 - 48 iš 438 prekių
1 - 48 iš 438 prekių