Filtras

Laivų modeliai
Laivų modeliai iš ispanų gamintojo OcCre – tikras kokybės etalonas. Šio gamintojo pagrindinė specializacija yra būtent laivų modeliai, vertinami visame pasaulyje.
Nesvarbu, kurį rinkinį įsigysite – visi OcCre laivų modeliai sukurti pagal tikrus, kadaise plaukiojusių laivų prototipus: fregatas, galeonus, škunas ir daug kitų. Kitaip tariant – tai trimatės, tam tikru masteliu sumažintos pasirinkto tikro laivo kopijos!
Laivų modeliai gaminami iš gausybės skirtingų bei aukščiausios kokybės medžiagų, dėl kurių bet kuris pasirinktas dizainas atrodo itin tikroviškai. Kiekviena rinkinio detalė yra itin tiksliai išpjauta lazeriu, todėl nesunkiai jungiasi viena su kita, o kad viskas būtų dar paprasčiau – visuose rinkiniuose pridėta detali instrukcija anglų kalba.
HOBI.LT asortimente rasite skirtingo dydžio ir sudėtingumo modelius – tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems modeliuotojams. Viskas, ko Jums reikia – keli pagrindiniai įrankiai modeliavimui, kuriuos galite įsigyti ČIA ir geras nusiteikimas, o visa kita įvyksta savaime! Modeliavimas – išties įtraukiantis hobis, padedantis koncentruoti dėmesį į detales ir nutolinantis nuo kasdienybės, o laivų modeliai taip žavi, kad gal net nespręsite surinkti ne vieną ir ne du modelius, o surinkti visą savo laivyną!
Kad būtų paprasčiau išsirinkti – skaitykite detalius prekių aprašymus, nes visi laivų modeliai turi išskirtines „biografijas“, nukeliančias į praeitį ir atverčiančias nepažintus, o gal tik primirštus istorijos puslapius.
1 - 42 iš 42 prekių
1 - 42 iš 42 prekių