Šachmatai
Šachmatai – vienas iš klasikinių stalo žaidimų, gerai žinomas ir mėgstamas iki šiol. Pasak legendos, šachmatai atsirado tuomet, kai Vakarų Indijos valdovas įsakė sukurti žaidimą, kurį žaidžiant reikėtų ypatingo susikaupimo, išminties, įžvalgumo bei strateginio mąstymo. Taip atsirado šachmatai – žaidimas, paremtas karo modeliu, nes pasak kūrėjo, būtent kare reikalingos tos pačios ypatybės, kurių valdovas tikėjęsis žaidime.

Rodyti daugiau/mažiau
Italų gamintojai skiria ypatingą dėmesį šiam žaidimui. Jų kuriami klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus šachmatai, šachmatų lentos bei kiti žaidimui reikalingi aksesuarai, gaminami kruopščiai apgalvojant smulkiausias detales. Visos šachmatų figūros – maži rankų darbo meno kūriniai, o pilnas šachmatų rinkinys – tai garsių istorinių mūšių bei jų veikėjų reprodukcija. Jų gamybai naudojamos pačios aukščiausios kokybės mežiagos – vertinga mediena, brangieji akmenys ir taurieji metalai. HOBI.LT asortimente – šachmatai, žaidimo lentos ir stalai, magnetinių šachmatų rinkiniai bei žaidimui reikalingi aksesuarai iš Italijos. Pasirinkimas išties platus – mėgstantys žaisti keliaudami gali rinktis itin patogius magnetinių šachmatų rinkinius, vertinantys klasikinį šachmatų variantą – medinius jų komplektus, o ieškantys prabangos – šachmatus, dekoruotus auksu ir sidabru.

 • Šachmatų komplektai

  Itališki šachmatų komplektai, kuriuos sudaro šachmatai ir šachmatų lenta, asortimentas išties platus! Galite rinktis tradicinio, klasikinio ar modernaus stiliaus šachmatų rinkinius, kurių gamybai naudojamos skirtingos, tačiau visada tik aukščiausios kokybės medžiagos, tokios kaip žalvaris, raudonmedis, natūrali oda ar murano stiklas.
  Rinkitės labiausiai patikusį šachmatų rinkinį iš HOBI.LT – tradicinį medinių šachmatų komplektą ar klasikines žalvario figūras, dekoruotas auksu bei sidabru. O gal ieškote subtilios dovanos šeimos nariui ar verslo partneriui? Mūsų šachmatų rinkiniai – puikus pasirinkimas. Jie yra kruopščiai apgalvoti iki smulkiausių detalių, todėl idealiai tinka ne tik žaisti šį klasikinį stalo žaidimą, bet ir... dekoruoti patalpas! Kiekvienas šachmatų komplektas – tai tarsi rankų darbo meno kūrinys.

 • Šachmatų komplektai su stalu

  Italijoje pagaminti šachmatų komplektai, kuriuos sudaro šachmatai ir šachmatų stalas – pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų –  vertingos medienos, akmens ir brangiųjų metalų. Rinkitės šachmatų komplektą su stalu iš HOBI.LT – ir tai taps ne tik patogiausia vieta mėgstamam žaidimui žaisti, bet ir elegantišku jūsų interjero akcentu.

  Patirkite arba padovanokite žaidimo džiaugsmą ir komfortą, rinkdamiesi labiausiai patikusį šachmatų komplektą su stalu iš HOBI.LT!

 • Ypatingai prabangūs šachmatai
  Ypač prabangūs Itališki šachmatų komplektai – figūros ir žaidimo lentos – gaminamos, pasitelkiant specialią vaško liejimo technologiją ir naudojant itin brangias medžiagas, tokias kaip bronzą, auksą ir sidabrą. Kiekvienas prabangus šachmatų komplektas – tarsi autorinis meno kūrinys, paženklintas skulptoriaus parašu.
  Italfama kuriami šachmatų rinkiniai išties nepaprasti dar ir todėl, kad kiekvienoje žaidimo lentoje atkuriami skirtingi istoriniai laikotarpiai ar gerai žinomi įvykiai – Romos imperija, Viduramžių karai, Vaterlo mūšis, Rusijos revoliucija, o šachmatų partijoje kovoja vikingai, kaubojai, indėnai ir atgyja tokie veikėjai kaip Karalius Artūras, Liudvikas XIV, Petras I ar Napoleonas Bonapartas.
  Šie šachmatai – ne tik žaidimas, bet ir aukštą meninę vertę turintis kūrinys.
 • Magnetinių šachmatų komplektai
  Magnetiniai šachmatų rinkiniai iš talų gamintojo Italfama - tai kokybė, patogumas ir žaidimo malonumas viename! Magnetiniai Italfama šachmatų rinkiniai, kaip ir kitos šio gamintojo prekės, yra gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, o kad žaisti būtų patogu - šachmatai ir lenta yra pagaminti pasitelkiant itin tvirtus magnetus, tad tokį žaidimo rinkinį patogu pasiimti su savimi į kelionę, žaisti jos metu ar iškylaujant gamtoje. Šachmatų lenta taip pat atlieka ir jų dėklo funkciją, todėl baigę žaidimo partiją - saugiai sudėsite figūrėles iki kito karto!
  Rinkitės labiausiai patikusį magnetinį šachmatų rinkinį iš HOBI.LT - tai puikus pasirinkimas mėgstantiems keliauti ar iškylauti gamtoje ir savo laiką praskaidrinti klasikine šachmatų partija.
 • Šachmatų staliukai (be figūrų)
  Ar galima įsigyti šachmatų stalą BE figūrų? Tikrai taip! Atraskite itališkų šachmatų stalų pasaulį, kuriame elegancija ir funkcionalumas harmoningai susilieja. Mūsų asortimente rasite kruopščiai pagamintų stalų kolekciją, kurioje atsiskleidžia išskirtinis dėmesys net smulkiausioms detalėms ir neprilygstamas meistriškumas. Itališki šachmatų stalai yra sukurti apgalvojant kiekvieną smulkmeną, kad jis ne tik taptų žaviu jūsų interjero akcentu, bet ir mėgautis šachmatų partija sėdint prie šio stalo būtų vienas malonumas! Kiekvienas šachmatų stalas gaminamas naudojant aukštos kokybės medžiagas, jog būtų užtikrintas patvarumas ir ilgalaikiškumas. Tad įsigiję vieną iš itališkų šachmatų stalų ne tik pats ilgai mėgausitės prie jo pasiektomis pergalingomis šachmatų partijomis, bet ir perleisite šią dovaną ateities kartoms!
1 - 48 iš 425 prekių
1 - 48 iš 425 prekių