HOBI.LT klientų atsiliepimai

Sveiki, informuoju, kad paveikslą jau turiu :) Labai ačiū už greitą ir lankstų reagavimą ir malonų aptarnavimą! - Aurelija

——

Prisipažinsiu, labai nustebau, kad taip rūpinatės. Vertinu PUIKIAI! Apie Jūsų dėmesį klientams papasakosiu visiems draugams ir pasigirsiu dar nematytu rankdarbiu. Visokeriopos sėkmes Jums. - Aldona

——

Jūsų asortimentas puikus. Dėkoju už greitą ir patogų pristatymą. - Rita

——

Ačiū jums. Tikrai naudosiuos jusų paslaugomis labai ilgai!  - Olga

——

Aš tik tiek pasakysiu. Ačiū, kad esate! - Inga

——

Labai Jums ačiū. Dabar jau rankos niežti kaip norisi dėlioti, visi vakarai praėjo super.. Kartu su vyru dėliojom, ir dabar nežinom ką vakarais veikt ☺️ tiek įtraukia ta dėlione deimantinė kad šakės. ❤️ Mes tik vakarais dėliojom kai vaikai užmiega, ir buvo pertrauka 3 dienas. Na ir tai užtruko 2 savaites su pertraukom. Rytoj jau nešim rėminti. Bet ant tiek patiko. Čia labai gera ir dovana ir pramoga! Ir toks relaksas. - Inga

——
Nerealiai gerai pas jus sutvarkyta užsakymų ir apmokejimų sistema, net į užsienį. Labai džiaugiuosi ir tai pirmas bet nepaskutinis mano užsakymas. Gražios dienos. - Lina
——
Apie Deimantinius: Super, nemaniau, kad gali taip užkabint :) labai mėgstu siuvinėt kryželiu, o čia kažkas tokio neįprasto ir atpalaiduojančio ♥ dovanodama mamai paveikslėlį ir sau paėmiau, neiškenčiau, teko kartot :) ir, spėju, kad ne paskutinį kartą :) - Asta
——
Dėkoju už greitą ir kokybišką pristatymą,dėkoju ir kurjeriui. Jau ne kartą naudojauosi jūsų paslaugomis,ačiū už dovanėlę ir katalogą. - Stasė

Šachmatai
Šachmatai – vienas iš klasikinių stalo žaidimų, gerai žinomas ir mėgstamas iki šiol. Pasak legendos, šachmatai atsirado tuomet, kai Vakarų Indijos valdovas įsakė sukurti žaidimą, kurį žaidžiant reikėtų ypatingo susikaupimo, išminties, įžvalgumo bei strateginio mąstymo. Taip atsirado šachmatai – žaidimas, paremtas karo modeliu, nes pasak kūrėjo, būtent kare reikalingos tos pačios ypatybės, kurių valdovas tikėjęsis žaidime.
Italų gamintojai skiria ypatingą dėmesį šiam žaidimui. Jų kuriami klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus šachmatai, šachmatų lentos bei kiti žaidimui reikalingi aksesuarai, gaminami kruopščiai apgalvojant smulkiausias detales. Visos šachmatų figūros – maži rankų darbo meno kūriniai, o pilnas šachmatų rinkinys – tai garsių istorinių mūšių bei jų veikėjų reprodukcija. Jų gamybai naudojamos pačios aukščiausios kokybės mežiagos – vertinga mediena, brangieji akmenys ir taurieji metalai.
HOBI.LT asortimente – šachmatai, žaidimo lentos ir stalai, magnetinių šachmatų rinkiniai bei žaidimui reikalingi aksesuarai iš Italijos. Pasirinkimas išties platus – mėgstantys žaisti keliaudami gali rinktis itin patogius magnetinių šachmatų rinkinius, vertinantys klasikinį šachmatų variantą – medinius jų komplektus, o ieškantys prabangos – šachmatus, dekoruotus auksu ir sidabru.
 • Šachmatų komplektai
  Italų gamintojo Italfama šachmatų komplektų, kuriuos sudaro šachmatai ir šachmatų lenta, asortimentas išties platus! Galite rinktis tradicinio, klasikinio ar modernaus stiliaus šachmatų rinkinius, kurių gamybai naudojamos skirtingos, tačiau visada tik aukščiausios kokybės medžiagos, tokios kaip žalvaris, raudonmedis, natūrali oda ar murano stiklas.
  Rinkitės labiausiai patikusį šachmatų rinkinį iš HOBI.LT – tradicinį medinių šachmatų komplektą ar klasikines žalvario figūras, dekoruotas auksu bei sidabru. O gal ieškote subtilios dovanos šeimos nariui ar verslo partneriui? Italfama šachmatų rinkiniai – puikus pasirinkimas. Jie yra kruopščiai apgalvoti iki smulkiausių detalių, todėl idealiai tinka ne tik žaisti šį klasikinį stalo žaidimą, bet ir... dekoruoti patalpas! Nes kiekvienas Italfama šachmatų komplektas – tai tarsi rankų darbo meno kūrinys.
 • Šachmatų komplektai su stalu

  Italijoje pagaminti šachmatų komplektai, kuriuos sudaro šachmatai ir šachmatų stalas – pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų –  vertingos medienos, akmens ir brangiųjų metalų. Rinkitės šachmatų komplektą su stalu iš HOBI.LT – ir tai taps ne tik patogiausia vieta mėgstamam žaidimui žaisti, bet ir elegantišku jūsų interjero akcentu.

  Patirkite arba padovanokite žaidimo džiaugsmą ir komfortą, rinkdamiesi labiausiai patikusį šachmatų komplektą su stalu iš HOBI.LT!

 • Šachmatų aksesuarai
  Žaidimo laikrodis, natūralios odos lagaminėlis ar medinė dėžė šachmatų figūroms sudėti – tikrai nėra pigiausi šachmatų aksesuarai rinkoje, tačiau kokybė – garantuota. Italfama ypatingo dėmesio centre – klasikiniai stalo žaidimai, todėl ir jų aksesuarų gamybai naudojamos kruopščiai atrinktos, kokybiškos ir prabangios medžiagos, o gamybos procesas nuo pat pradžių iki pabaigos akcentų – rankų darbo.
 • Ypatingai prabangūs šachmatai
  Ypač prabangūs Itališki šachmatų komplektai – figūros ir žaidimo lentos – gaminamos, pasitelkiant specialią vaško liejimo technologiją ir naudojant itin brangias medžiagas, tokias kaip bronzą, auksą ir sidabrą. Kiekvienas prabangus šachmatų komplektas – tarsi autorinis meno kūrinys, paženklintas skulptoriaus parašu.
  Italfama kuriami šachmatų rinkiniai išties nepaprasti dar ir todėl, kad kiekvienoje žaidimo lentoje atkuriami skirtingi istoriniai laikotarpiai ar gerai žinomi įvykiai – Romos imperija, Viduramžių karai, Vaterlo mūšis, Rusijos revoliucija, o šachmatų partijoje kovoja vikingai, kaubojai, indėnai ir atgyja tokie veikėjai kaip Karalius Artūras, Liudvikas XIV, Petras I ar Napoleonas Bonapartas.
  Šie šachmatai – ne tik žaidimas, bet ir aukštą meninę vertę turintys kūrinys.
1 - 48 iš 306 prekių
1 - 48 iš 306 prekių