Prabangūs DIDELI tikro aukso ir sidabro šachmatai su Alabastro lenta Padidinti

Prabangūs DIDELI tikro aukso ir sidabro šachmatai su Alabastro lenta

24747

Nauja prekė

Prabangūs žalvario lydinio AUKSU IR SIDABRU dengti šachmatai su medienos elementais. Šachmatų lenta pagaminta iš prabangaus Alebastro. Karaliaus figūros aukštis: 12.7cm.
Šachmatų lentos matmenys: 60x60cm
Pagaminta Italijoje.

Smulkiau

1 650,00 €

Pristatymas per 3-7d.d.

Pristatymas per 3-7d.d.

1 650,00 €

Prekės savybės

Gamintojas Italija
Stilius Klasikiniai šachmatai
Figūrėlių medžiaga Medis
Žaidimo lentos medžiaga Vertinga mediena

Informacija apie šią prekę


Itališki pasaulinio lygio šachmatai, gaminami nuo 1976 metų su didžiule aistra šiam klasikiniam stalo žaidimui.

Išskirtiniame mūsų asortimente – tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus šachmatai ir žaidimo lentos išsiskiriantys unikaliu dizainu ir prabanga, todėl tai – ne tik įprastas šachmatų žaidimas, bet ir prašmatni interjero detalė, kurios gamybai atrenkamos išskirtinės kokybės medžiagos.

Visi mūsų šachmatai – tai rankų darbo meno kūriniai, traukiantys kolekcionierių dėmesį. Šachmatai ir šachmatų lentosgaminami iš itin prabangių medžiagų – vertingos medienos (raudonmedis, kukmedis), žalvario, bronzos, sidabro ir gryno 24 karatų aukso. Naudojamos modernios gamybos technologijos, kurios yra tokios ilgaamžės, kad šachmatų komplektai gali būti perduodami iš kartos į kartą. Dalis šachmatų rinkinių - tai istorinių mūšių bei jų veikėjų reprodukcijos, paženklintos figūras kūrusio skulptoriaus parašu. Su vertingesniais rinkiniais pridedamas autentiškumo sertifikatas, įrodantis šachmatų rinkinio unikalumą ir išskirtinę meninę vertę.

Šachmatai – unikali ir prabangi verslo dovana bei investicija. Versle – kaip šachmatų partijoje: kasdien reikia ypatingo susikaupimo, išminties, įžvalgumo, strateginio mąstymo ir nuolat siekiama vieno tikslo – pergalės!

Itališki šachmatai internetu – rinkitės labiausiai patikusį šachmatų komplektą iš ypatingai plataus asortimento, pagal patikusį dizainą, medžiagiškumą ar temą ir mėgaukitės potyriais, kuriuos suteiks šis intelektualus ir aristokratiškas žaidimas.

Šios prekės įvertinimai

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra.