Filtras

Ravensburger GRAVITRAX
Susipažinkite su GRAVITRAX! Tai unikalus konstruktorius, kurio įprasta rutuliukų ar takelių sistema tikrai nepavadinsi. Čia nėra iš anksto numatytų schemų, kuriomis vadovaujantis reikia surinkti galutinę ir nekintančią takelių sistemą. Svarbiausia - žaidžiančiųjų fantazija ir neribotos galimybės eksperimentuoti fizikiniais bei matematiniais dėsniais.
Norite savo vaikui padovanoti tikrąjį žaidimo ir eksperimentavimo malonumą? Rinkitės interaktyvią Gravitrax takelių sistemą, kuri žaismingai pakvies susipažinti su gravitacija, kinetika bei magnetizmu. Norint leistis į žaidimo, mokslo, eksperimentų ir jaudinančio laisvalaikio pasaulį, tereikia įsigyti Gravitrax startinį rinkinį. Jame rasite žaidimo pradžiai reikalingas detales ir rekomendacinio pobūdžio instrukcijas, kaip pradėti kurti šią interaktyvią takelių sistemą.
Vien tik startinio rinkinio pakaks, norintiems kurti ir nuolat perkonstruoti sistemą pagal savo fantaziją ir norus, na o papildomai įsigyti Gravitrax priedai kas kartą atvers vis naujas galimybes trasos tobulinimui. Papildomi posūkiai, kilpos, tramplinai, kliūtys - tikras džiaugsmas eksperimentuoti mėgstantiems žaidėjams!
Gravitrax takelių sistema ne tik puiki investicija į turiningą vaiko laisvalaikį, kurio metu jis ne tik žais, bet ir natūraliai susipažins su įtraukiančiais fizikiniais dėsniais. Tai dar ir išsigelbėjimas tiems, kurie nesugalvoja, ką padovanoti žingeidžiam vaikui. Kartą padovanoję Gravitrax startinį rinkinį, kurį laiką tikrai galėsite nesukti galvos, ką padovanoti, nes bet kuris Gravitrax konstruktoriaus priedas bus laukiamiausia ir pati geriausia dovana, kokią tik galėtumėte sugalvoti!
1 - 18 iš 18 prekių
 • 81,84 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Interaktyvus konstruktorius GraviTrax: Starter-SetSu GraviTrax konstruktoriumi galite sukurti interaktyvų ir unikalų rutulių takelį. Vėliau įsisigyti įvairūs priedai leis jums išplėsti savo trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: instrukcijos/ brėžiniai/ užduotys/ 4 pagrindo plokštės/ 2 skaidrūs lygiai/ 6 rutuliai/...

  81,84 €
 • 31,15 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 16x didelių vertikalių plokštelių/ 8x mažų vertikalių plokštelių/ 7x išlenktus pagrindus/ 1x "X" pagrindą/ 1x ilgą bėgį/ 2x vidutinius bėgius/ 3x trumpus bėgius/ 6x...

  31,15 €
 • 31,15 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 2x kortelių pagrindus/ 1x permatomą lygį/ 8x dideles vertikalias plyteles/ 4x mažas vertikalias plyteles/ 2x "Y" pagrindus/ 1x 3 krypčių pagrindą/ 1x sūkurinį...

  31,15 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x instrukcijų rinkinys/ 1x katapultos pagrindas/ 4x gravitacijos sferos/ 2x atsarginės guminės juostos.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x instrukcijų rinkinys/ 1x muštuko pagrindas/ 1x ilgas bėgelis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x instrukcijų rinkinys/ 1x kilpos pagrindas/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x magnetinė patranka/ 3x gravitacijos sferos.

  17,28 €
 • 31,15 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x keltuvas/ 7x gravitacijos sferos/ 1x skaidrus lygis/ 8x didelės vertikalios plytelės/ 4x mažos vertikalios plytelės/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi...

  31,15 €
 • 31,15 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 4x lenkti tuneliai/ 2x tiesūs tuneliai/ 2x "Y" sankryžos tuneliai/ 2x kortelių pagrindai/ 1x vertikalus posūkis/ 2x nuleidžiami bėgiai/ 2x išlenkti bėgiai.

  31,15 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x kaušelio pagrindas/ 1x ilgas bėgis/ 1x vidutinis bėgis/ 1x trumpas bėgis.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x paleidimo pagrindas/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x vamzdžio pagrindas/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 2x batutai/ 2x kampiniai pagrindai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x paleidimo bazė/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x paleidėjęs/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpas bėgis ir instrukcijos.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x nusileidimo rinkinys/ 1x ilgas bėgelis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai ir instrukcijos.

  17,28 €
 • 31,15 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 3x reguliuojamo ilgio tilteliai/ 2x ilgi ploni bėgiai/ 2x ilgi lėtinimo bėgiai/ 1x ilgi bėgiai/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai/ 1x instrukcijų rinkinys.

  31,15 €
 • 17,28 € Pristatymas per 3-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 3x pagrindai/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutinis bėgis/ 3x trumpi bėgiai ir instrukcijos.

  17,28 €
1 - 18 iš 18 prekių