Stendinis modeliavimas

Modeliavimu užsiiminėja tie, kurie giliai širdyje nori kažką sukurti, suprojektuoti, surinkti ar pastatyti ir kurie niekada iš galvos neišmeta dviejų klausimų - "Kodėl?" ir "Kaip?". Džiaugsmas slypi kiekviename iš mūsų, todėl medinių, kartoninių, popierinių laivų, traukinių, tramvajų, karietų, lėktuvų, automobilių, tankų, namų ir net švyturių modelių rinkinių surinkinėjimas tuoj pat sugrąžina į vaikystę ir dar kartą suteikia galimybę pasijausti kaip vaikui - būti čia ir dabar!

Subkategorijos

 • Lazeriu pjauti rinkiniai

  Modeliuotojų parduotuvė HOBI.lt siūlo įsigyti aukščiausios klasės MEDINIUS modeliavimo rinkinius. Šie rinkiniai pagaminti Ispanijoje (OcCre)iš ypač aukštos kokybės medžiagų: natūralios medienos juostelės (liepos, riešutmedžio, raudonmedžio), metalinės detalės, medvilniniai siūlai virvėms, medžiaginės burės, varinės vinutės... Visi šie akcentai sukuria išties įspūdingą medinį modelį, kurį surinksite savo rankomis! Karkasai ir kiti elementai jau išpjauti lazeriu, todėl yra tobulai tiesūs, o modelių surinkimas nereiklauja jokių įpatingų priemonių, užtenka elementarių įrankių rinkinuko. Nesvarbu kurį medinį modelį nuspręsite suklijuoti - neabejotinai mėgausitės geriausiu modeliavimo potyriu!

 • Popieriniai modeliai

  Popierinių modelių žurnalai W.M.C.

  Popieriniai modeliai - nebrangus ir įdomus hobis, reikalaujantis ypatingo kruopštumo.

  Reikalingi įrankiai: žirklės, peiliukas popieriui, klijai, modeliavimo žurnalas su brėžiniais.

 • Įrankiai modeliavimui
 • Mini Mamoli


  Mini Mamoli - tai mažesnio mastelio laivų modeliavimo rinkiniai pagaminti iš ypač aukštos kokybės medienos. Visos detalės preciziškai išpjaustytos lazeriu, todėl surinktas modelis atrodo kaip tikra ir detali pasirinkto laivo kopija!

 • Dusek Ship Kits

  Dusek Ship kits - šeimos verslas, įkūrtas 2007 metais, Čekijoje. Ši firma specializuojasi kokybiškų medinių modelių rinkinių gamyboje. Šiuo metu Dusek asortimente - apie 20 skirtingų modelių, taip pat populiari MiniMamoli laivų serija.

 • OcCre

  Ispanų gamintojas OcCre - tikras kokybės etalonas. Šio gamintojo laivų modeliai - vertinami viame pasaulyje ir pasižymi ypatinga kokybe. Tiek medžiagos, tiek surinkimo procesas sukuria nepakartojamą jausmą modeliuotojui. Išbandykite OcCre ir nenusivilsite: šis gamintojas specializuojasi laivų modelių rinkiniuose, tačiau mūsų parduotuvėje galite rasti ir traukinius, tramvajus bei karietas iš OcCre.

puslapyje
Žiūrite 1 - 15 iš 112 prekių
Žiūrite 1 - 15 iš 112 prekių