Kosmosas ir Sci Fi

Ar kada nors svajojote būti kosmonautu? O gal Jūsų vaikas apie tai svajoja? Kosmosas, mokslinė fantastika - išties jaudina ir žadina vaizduotę. Tad HOBI.LT asortimente - populiarios fantastikos filmų serijos „Žvaigždžių karai“ įkvėpti modeliai iš Revell.

Modeliavimas - kruopštumo, dėmesingumo ir kantrybės reikalaujantis laisvalaikio pomėgis, tačiau tiek procesas, tiek galutinis rezultatas tikrai vertas pastangų! Modeliai surenkami iš gausybės smulkių detalių, tad įsigiję vieną iš kosminių rinkinių įgysite “bilietą” keliolikai valandų turiningo laisvalaikio.

Šie modeliai sukurti visame pasaulyje gerai žinomo gamintojo Revell, kuris jau beveik 60 metų yra neabejotinas plastikinių surenkamų modelių lyderis. 1971-aisiais metais, Revell sukūrė pirmajį savo modelį - 1:8 masteliu sumažinta BMW R75/5 versiją, na o dabar asortimente - laivų modeliai, lėktuvų modeliai, automobiliai, sunkvežimiai, karinė technika ir, žinoma, „Žvaigždžių karų“ įkvėpta modelių serija. Esame tikri, kad išbandžius modeliavimą jis taps Jūsų ar Jūsų vaiko ilgalaike laisvalaikio aistra!