Filtras

Dėlionių klijai ir pagrindai rinkimui

Pirkdami dėlionę internetu iš HOBI.LT, nepamirškite įsigyti ir aksesuarų patogiam dėlionių rinkimui, kurių kitur nerasite!
Dėlionės rinkimas – ne varžybos! Norint surinkti patikusio dizaino ir dydžio puzzle dėlionę kartais prireikia kelių dienų ar net savaičių. Tačiau Jums nebereikia sukti galvos, ieškant tinkamiausios vietos namuose, kurioje dėlionė būtų saugi ir jos detalės neišsimėtytų, kol baigsite ją dėlioti! Rinkitės suvyniojamą Ravensburger puzzle dėlionės kilimėlį iš HOBI.LT ir būsite tikri, kad kaskart sugrįžę ją rinkti visas dalis rasite vietoje – tiesiog išskleidę kilimėlį. O jeigu mėgstate keliauti – rinkitės transportavimui tinkamą dėlionės dėklą, kuriame bus patogu tiek rūšiuoti detales, tiek rinkti dėlionę ir sugrįžti prie jos tiek kartų, kiek prireiks visos kelionės metu!
Na, o baigę rinkti – naudokite specialius Ravensburger puzzle dėlionės klijus iš HOBI.LT, kurie ne tik sutvirtins Jūsų ilgai rinktą dėlionę, bet ir sudarys apsauginį sluoksnį, kuris apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių, bei silpnų mechaninių pažeidimų: galėsite ją kabinti ant sienos, nenaudodami apsauginio stiklo! Išsamiai aprašytą klijavimo metodiką rasite mūsų blog'e ČIA

1 - 7 iš 7 prekių
1 - 7 iš 7 prekių