Filtras

MP Studija

ATKREIPIAME DĖMESĮ: šio gamintojo prekės yra pagamintos Rusijoje. Šiuo metu išparduodame TIK Lietuvos sandėlyje esančias prekes, kurios buvo įsigytos IKI 2022 vasario mėnesio įvykių. Visi užsakymai iš tiekėjų ir gamintojų Rusijoje po prasidėjusių karo veiksmų Ukrainoje buvo nutraukti. 

HOBI.LT komanda mintimis ir darbais yra kartu su Ukraina ir jos žmonėmis. Todėl dalį pelno nuo parduotų rusiškų prekių kiekvieną mėnesį skiriame ir iki karo pabaigos skirsime ne pelno siekiančioms humanitarinėms organizacijoms veikiančioms Ukrainoje. Įsigydami prekes iš šios kategorijos padėsite Ukrainos žmonėms. Slava Ukraini!

Rusų siuvinėjimo rinkinių gamintojai MP Studija kuria itin aukštos kokybės siuvinėjimo kryželiu rinkinius. Kiekviename iš jų rasite viskas reikalingas priemones paveikslo siuvinėjimui: drobę, siūlus, instrikciją dviejomis – anglų bei rusų – kalbomis. HOBI.LT rasite didžiausią MP Studijos siuvinėjimo rinkinių asortimentą visoje Lietuvoje! Rinktis tikrai yra iš ko: daugiau nei 500 skirtingų paveiksliukų nuo itin lengvų, iki sudėtingų. Taip pat gausu skirtingų dizainų – vieni labai žaismingi ir linksmi, kiti – subtilūs bei romantiški, tad kiekvienas siuvinėtojas – tiek pradedantysis, tiek įgudęs – tikrai išsirinks norimo sudėtingumo ir jam patį gražiausią siuvinėjimo kryželiu rinkinį! Kad ir ką išsirinksite,  dėl kokybės galite būti užtikrinti – siuvinėjimo rinkinių gamintojas MP Studija ją garantuoja!
1 - 48 iš 567 prekių
1 - 48 iš 567 prekių