500-999 detalių dėlionės
Dėlionės nuo 500 iki 999 detalių – puikus pasirinkimas mėgstantiems dažnai rinkti vis kitokius vaizdus. Rinkdamiesi Ravensburger dėlionę iš HOBI.LT didžiausią dėmesį skirkite labiausiai patikusiems atvaizdams, kas tai bebūtų – gamtos vaizdai, gyvūnai, miestai, natiurmortai ar kita, nes dėlioti išties patinkantį vaizdą – dar didesnis malonumas.
Jeigu tai Jūsų pirmoji dėlionė, turinti didesnį kiekį detalių – venkite dėlionių, kuriose dominuoja dideli vienspalviai plotai, pavyzdžiui – matosi daug dangaus. O jeigu ieškote kažko neįprasto ir mėgstate ne tik rinkti dėliones, bet ir su šeima ar draugais lankytis pabėgimo kambariuose – Jums tikrai patiks Ravensburger Escape/Exit dėlionių serija, kurioje dėlionės užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, o viena ir ta pati detalė gali tikti net keliose skirtingose dėlionės vietose!
Kad ir ką išsirinksite – dėl kokybės galite nesijaudinti, nes Ravensburger dėlionės yra gaminamos iš itin kokybiško ir patvaraus kartono.
Ruošdamiesi pirkti dėlionę internetu iš HOBI.LT – pasižvalgykite ir aksesuarų, skirtų dėlionės rinkimui kataloge ČIA, kuriame rasite kilimėlį ir dėklą patogiam dėlionės rinkimui namuose ar kelionėje, o ketinantys dėlionę pasikabinti ant sienos – specialius Ravensburger klijus, kurie ne tik sutvirtins dėlionę, bet ir apsaugos ją nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio!
1 - 41 iš 41 prekių
1 - 41 iš 41 prekių