Filtras

Gamintojas
Tramvajų modeliai
Ar kada nors domėjotės tramvajų transporto istorija? Ji išties ilga ir itin spalvinga! Atsiradus automobiliams ir autobusams, tramvajų daug kur buvo atsisakoma, todėl šiandien ne visose šalyje galima išvysti šią transporto priemonę. Ispanų gamintojai Occre pristato keletą skirtingų tramvajų stendinių modelių.
Rinkdamiesi, kurį modelį norite surinkti Jūs – nepamirškite perskaityti detalų prekės aprašymą, nes kiekvienas tramvajaus modelis turi išskirtinę „biografiją“, nukeliančią į praeitį ir atverčiančią nepažintus, tramvajų istorijos puslapius. Kaip ir kiti Occre stendiniai modeliai, tramvajai kuriami pagal tikrų, kadaise riedėjusių tramvajų prototipus, gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. Kiekviena rinkinio detalė yra itin tiksliai išpjauta lazeriu, todėl nesunkiai jungiasi viena su kita, o kad viskas būtų dar paprasčiau – visuose rinkiniuose pridėta detali instrukcija anglų kalba.
Viskas, ko Jums reikia – išsirinkti labiausiai patikusį modelį ir keleto pagrindinių įrankių, reikalingų modeliavimui, kuriuos galite rasti ČIA. O kad modeliavimas suteikia gausybę laimės valandų – įsitikinsite patys, modeliuodami pasirinktą trimatę, tam tikru masteliu sumažintą tikro tramvajaus kopiją!
1 - 6 iš 6 prekių
1 - 6 iš 6 prekių