Popieriniai modeliai

Popieriniai modeliai W. M. C. – smagus, tačiau krupštumo reikalaujantis užsiėmimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems modeliuotojams! Jeigu tai Jūsų pirmasis bandymas – esame tikri, jog liksite maloniai nustebinti ir greitai pamilsite savo naująjį hobi, o jeigu esate modeliavę seniau, tikriausiai atsiminsite legendinius lenkiškus žurnalus, kurie vaikystėje taip džiugindavo galimybe suklijuoti įvairiausius modelius! Tokiu pačiu principu pagaminti ir W. M. C. popieriniai modeliai – tai žurnalai, kuriuose rasite pasirinkto modelio brėžinius.
Modeliavimas iš popieriaus yra itin nebrangus hobis – viskas, ko Jums gali prireikti tėra žirklės, popieriaus peiliukas, klijai ir modeliavimo žurnalas su brėžiniais, kurį galite rinktis pagal savo pomėgius ir patirtį. HOBI.LT asortimente esantys popieriniai modeliai yra skirtingo sudėtingumo – nuo visai lengvų, tinkančių pradedantiesiems modeliuotojams iki itin sudėtingų, detalių ir daug kruopštumo reikalaujančių modelių.
Kad būtų paprasčiau išsirinkti – skaitykite detalius prekių aprašymus, nes visi popieriniai modeliai – tai trimatės, tam tikru masteliu sumažintos tikrų daiktų kopijos, kurios turi išskirtines „biografijas“, nukeliančias į praeitį ir atverčiančias nepažintus, o gal tik primirštus istorijos puslapius.

1 - 31 iš 31 prekių
1 - 31 iš 31 prekių