Fregatos „Dosnumas" pjūvis Padidinti

Fregatos „Dosnumas" pjūvis

1654

Nauja prekė

Mastelis: 1:54 Surinkto modelio matmenys: Ilgis: 915 mm Aukštis: 720 mm Plotis: 345 mm Sudėtingumas: Sudėtingas

Smulkiau

364,98 €

Pristatymas per 5-14d.d.

Pristatymas per 5-14d.d.

364,98 €

Prekės savybės

Gamintojas OCCRE
Medžiaga Mediniai modeliai
Tipas ⚓ Laivai

Informacija apie šią prekę

Šis laivas 1783 metais buvo pastatytas kaip krovininis laivas, kiek vėliau jį įsigyjo Karališkasis jūrų laivynas, kad galėtų gabenti duonmedžius iš Haičio į Karibų salas. Duonmedžio vaisius buvo skirtas cukranendrių plantacijose dirbantiems vergams maitinti. 1787 metais, Anglijoje, laivas vadovaujamas kapitono William Bligh pakėlė bures ir pradėjo savo žygį. Po 10 mėnesių trukusios kelionės, laivas galų gale atvyko į Taitį, tačiau vėliau nei buvo planuota. Dėl šio vėlavimo, nusikėlė ir jų galutinis tikslas – kelionė į Karibus. Šio žygio metu laive kilo maištas, per kurį maištininkai įsakė suimti laivo kapitoną Bligh, kartu su aštuoniolika jam lojalių jūreivių, ir paliko laivą dreifuoti. Tačiau išbuvus 41 dieną jūroje, Kapitonui Bligh pavyko įveikti žygį, bei didvyriškai pasiekti Timoro salas.

Įspūdingas ir unikalus modelis, reikalaujantis įpatingo kruopštumo, ypač renkant vidinius denius, kurie nesimato įprastuose modeliuose.

https://www.youtube.com/watch?v=BpqyMziYvS0&feature=youtu.be

Visi hobi.lt rinkiniai yra aukščiausios kokybės produktai, pagaminti Europoje, naudojant aukščiausios kokybės žaliavas. Detalios instrukcijos kaip surinkti modelius pateikiamos anglų kalba.

Priedai

Šios prekės įvertinimai

rating
Fregatos modelis-puiki dovana
Džiaugiuosi laiku pristatyta preke-Kalėdų dovana savo vyrui. Ačiū