Filtras

Wizardi wood serija

ATKREIPIAME DĖMESĮ: šio gamintojo prekės yra pagamintos Rusijoje. Šiuo metu išparduodame TIK Lietuvos sandėlyje esančias prekes, kurios buvo įsigytos IKI 2022 vasario mėnesio įvykių. Visi užsakymai iš tiekėjų ir gamintojų Rusijoje po prasidėjusių karo veiksmų Ukrainoje buvo nutraukti. 

HOBI.LT komanda mintimis ir darbais yra kartu su Ukraina ir jos žmonėmis. Todėl dalį pelno nuo parduotų rusiškų prekių kiekvieną mėnesį skiriame ir iki karo pabaigos skirsime ne pelno siekiančioms humanitarinėms organizacijoms veikiančioms Ukrainoje. Įsigydami prekes iš šios kategorijos padėsite Ukrainos žmonėms. Slava Ukraini!

Pristatome unikalią deimantinių mozaikų gamintojo Wizardi paveikslų seriją WOOD, kurioje deimantiniai kristalai klijuodami ant medinio paviršiaus. Šios mozaikos idealiai tinka tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonėms, o labiausiai tinka tiems, kurie mėgsta sau ar artimiesiems gaminti rankų darbo aksesuarus, nes šiomis dėlionėmis galima papuošti namus, jas naudoti kaip pieštukines, pakabukus raktams ar magnetukus šaldytuvui. Rinkinyje rasite visas priemones: medinį pagrindą, klijus, specialų laikiklį deimantams, magnetuką ir kitus įrankius, reikalingus rankdarbiui pabaigti.

Wizardi Wood deimantinės mozaikos rinkiniai – žaismingi, ryškių spalvų, o svarbiausia – nesudėtingi, greitai suklijuojami ir yra supakuoti į žavaus dizaino dėžutę, todėl idealiai tinka dovanoti bet kokia proga! Jums telieka išsirinkti labiausiai patikusį atvaizdą ir mėgautis ramybės bei džiaugsmo kupinomis akimirkomis, renkant unikalią deimantinę mozaiką!

1 - 25 iš 25 prekių
1 - 25 iš 25 prekių