Filtras

Žaislai kūdikiams

Nebesukite galvos svarstydami, kaip pradžiuginti pačius mažiausiuosius! HOBI.LT asortimente – kokybiški žaislai kūdikiams, pagaminti tik iš sveikatai nekenksmingų medžiagų ir turintys saugaus naudojimo sertifikatus.
Skirtingų spalvų ir formų žaislai kūdikiams – 3D mozaikos, dėlionės, konstruktoriai – daugiau nei pramoga! Šie žaislai kūdikiams yra ne tik saugūs naudoti, bet ir atlieka lavinamąją funkciją: stimuliuoja mažylio fizinį ir protinį aktyvumą, skatina smalsumą bei išlaisvina kūrybiškumą jau pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.

 • Ravensburger Ministeps

  Ravensburger Ministeps žaislai įvairiais būdais skatina jutimus ir kviečia vaikus žaisti, atrasti, paimti, ir mokytis. Šie produktai yra rūpestingai pritaikyti nurodytam vaikų amžiui ir jų pedagoginė vertė yra patvirtinta tyrimais. Žaidžiantiems mažyliams skatinami intelektiniai ir kūno gebėjimai.

  Visi Ravensburger Ministeps žaislai yra sukuriami su dideliu rūpesčiu ir atidumu ir griežtai tikrinami pagal kokybės ir saugumo kriterijus. Taip tėvai gali būti visiškai tikri, kad jų vaikai gauna tik geriausios kokybės prekes.

  Ministeps yra Ravensburger prekės ženklas ir tai reiškia aukštą medžiagų kokybės lygį. Tiek tėvai, tiek jų vaikučiai jau daugelį metų pasitiki Ministeps.

  Pasitikėjimas. Atradimas gyvenime. Kūdikiai ir maži vaikai nori atrasti pasaulį su visais pojūčiais.

  Ministeps lydi mažuosius jų pirmuosiuose gyvenimo žingsniuose. Įvairūs ministeps knygų, žaidimų ir žaislų pasirinkimai kiekvienam vaikui siūlo optimalius pojūčių stimuliatorius. Skatinamas spalvų, formų ir paveikslėlių atpažinimas, kviečiama paimti, rodyti ropojimo ir kalbėjimo gebėjimus.

1 - 16 iš 16 prekių
1 - 16 iš 16 prekių