Tandyras ALADDIN I (mažas) Padidinti

Tandyras ALADDIN I (mažas)

29031

Nauja prekė

Sienelės storis - 5 cm
Aukštis - 91 cm
Aukštis be dangčio - 61 cm
Kaklo skersmuo - 31 cm
Skersmuo - 62 cm
Į kainą įeina iešmai - 12 vnt. (darbinės dalies ilgis 34 cm / bendras ilgis 45.5 cm)
Visas komplektas - žarsteklis / semtuvas / grotelės / iešmų pakabinimo įtaisas / tandyro padėklas / stovas dangčiui - 1 vnt.
Svoris - 112.5 kg (+/– 2.5 kg)

Smulkiau

571,43 €

Pristatymas per 2-7d.d.

Pristatymas per 2-7d.d.

571,43 €

Informacija apie šią prekę

Azijos virtuvės paslapys - Jūsų kieme!

Lankydamiesi kaukazietiškuose, indiškuose ar kitose Vidurio ar Rytų Azijos šalių virtuvės restoranuose, dažnai susiduriame su gardžiais ir egzotiškai atrodančiais patiekalais. Kartais jų skonis mus sužavi tiek, kad norisi sužinoti, kaip šie patiekalai yra pagaminti. Vienas iš šių gamybos paslapties elementų yra Tandyras. Tai yra svajonė kiekvienam, kuris mėgsta kepti ant laužo ir myli tradicijas. Taigi, kviečiame jus sužinoti daugiau apie šį egzotišką maisto gaminimo būdą - galbūt tai Jus sugundys įsigyti Tandyrą ir gaminti stebuklus savo kieme arba sode!

Kas yra Tandyras?

Tandyras yra Azijos stiliaus orkaitė, primenanti didelį puodą savo forma. Iš esmės jis labai primena populiariuosius Kamado Bono grilius. Tačiau Tandyras atsirado daugiau nei prieš 5000 metų Indijos ir Pakistano teritorijose. Tai yra cilindro formos molio indas, pastatytas vertikaliai, kad galėtų atlaikyti labai aukštas temperatūras. Tandyras neturi durų iš šono, kaip įprasta vakarietiškose orkaitėse, bet turi angą viršuje, pro kurią mėsos gaminiai ir daržovės, pamauti ant iešmo, nuleidžiami į vidų. Taip pat pastebėsite, kad lankydami Rytų Aziją Tandyras dažnai būna įkasamas į žemę. Tai padeda išlaikyti aukštą temperatūrą ir apsaugoti patį Tandyrą nuo perkaitimo.

Kaip veikia Tandyras?

Pagrindinė Tandyro funkcija yra išlaikyti labai aukštą temperatūrą savo viduje. Tam nereikalingi jokie papildomi grilio priedai, nes Tandyras yra sukonstruotas taip, kad iš jo karštis negalėtų lengvai išsisklaidyti (išskyrus tada, kai jis atidaromas per angą viršuje). Užtenka Tandyrą užsidegti vieną kartą, ir temperatūra išsilaikys jame ne vieną valandą, tai leidžia gaminant maistą ženkliai sutaupyti malkų ir anglių.

Tandyro dugne deganti ugnis stipriai įkaitina jo sieneles, sukurdama labai didelį karštį. Mėsos gaminiai ir daržovės yra pamaunami ant iešmų ir dedami į Tandyrą vertikaliai. Dėl didelio karščio maistas išskiria sultis, kurios nukrenta į ugnį ir sukelia dūmus. Tai suteikia Tandyre ruoštam maistui papildomą nuostabų dūmo skonį ir aromatą.

Maisto gaminimas su Tandyras nereikalauja ypatingų įgūdžių. Pagrindinis darbas yra saugiai įkišti pamautą mėsą ir daržoves ant iešmų, o tada kantriai laukti, kol patiekalas iškeps (dažniausiai tai užtrunka trumpiau nei 20 minučių). Žinoma, reikia laikytis saugumo taisyklių, nes aukšta temperatūra, kurioje veikia Tandyras, gali būti pavojinga.

Tandyras: receptai, patiekalai, marinatas

Nėra specialių privalomų receptų, ką ir kaip gaminti su Tandyras pagalba. Juo galima kepti praktiškai bet ką, kaip ir su įprastais griliais: nuo daržovių iki ėrienos, nuo žuvies iki grybų. Taigi - viskas priklauso tik nuo Jūsų kūrybiškumo ribų.

Yra ir egzotiškų, rytietiškų patiekalų, kurie ruošiami išskirtinai tik Tandyre. Pavyzdžiui, indiška Naan duona. Tešla tiesiog prilipinama prie įkaitusių Tandyro sienelių, ant kurių ji tobulai iškepa ir įgauna ypatingą, autentišką skonį ir aromatą. Tešlą taip pat galima paskleisti prie Tandyro dugno, kur ji keps kaip paprasta duona. Šis egzotiškas gaminimo būdas suteikia duonai ypatingai minkštumą viduje ir traškumą išorėje.

Kalbant apie marinatus, Tandyre kepamiems patiekalams tinka visi tie patys marinatai ir prieskoniai, kuriuos naudojate kepdami paprastame grilyje.

Tandyras - egzotiška pramoga

Tandyras yra ne tik maisto gaminimo įrankis, bet ir savotiška pramoga. Kartu su draugais ar šeima galite ne tik gaminti ypatingus patiekalus, bet ir mėgautis draugų kompanija bei bendravimu. Pasigaminti gardžių patiekalų su Tandyro pagalba ir jais dalintis su artimaisiais yra ne tik skanus, bet ir įsimintinas procesas, kuris buvo aktualus tiek prieš šešis tūkstančius metų, tiek ir šiandien. Pajuskite dalelę jau tūkstančius metų gyvuojančių maisto gamybos tradicijų.

Tandyras - tai egzotiškas Azijos maisto gaminimo būdas, kuris suteikia ypatingo skonio ir aromato patiekalams. Jo naudojimas leidžia jums išbandyti naujus skonio derinius ir išmėginti egzotiškus rytietiškus patiekalus. Taigi, jei turite noro ir troškimo eksperimentuoti, Tandyras gali būti puiki investicija į jūsų kulinarinį gyvenimą!

Kaip saugiai naudotis Tandyru?

Pirmą kartą užkūrus Tandyrą jį kaitinkite kiek įmanoma labiau palaipsniui ir iš lėto.

Nepalikite užkurto ir atidengto Tandyro be priežiūros.

Venkite vandens ar kitų skysčių patekimo ant įkaitusio Tandyro.

Esant vėjui ugnies liežuvis virš Tandyro gali iškilti aukštyn net iki 1 metro.

Būkite atsargūs liesdami įkaitusias Tandyro dalis. Mūvėkite apsaugines pirštines ir prijuostę.

Ruošdami maistą Tandyre nepalikite vaikų be priežiūros.

Esant neigiamai oro temperatūrai lauke Tandyrą šildykite palaipsniui ir kuo lėčiau.

Nenaudojamą Tandyrą saugokite uždengtą apsauginiu uždangalu.

Šios prekės įvertinimai

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra.