Filtras

Žaislai darželiams ir mokykloms
Imat sukti galvą – reikia dovanos? Mokslo metų pradžia, išleistuvės, Velykų ir Kalėdų šventės darželyje ar mokykloje? O gal tiesiog norisi atnaujinti lavinimo priemones vaiko ugdymo įstaigoje? Lavinamieji žaislai vaikams iš HOBI.LT – tiks visais išvardintais atvejais.
Rinkdamiesi žaislus darželiams ir mokykloms iš HOBI.LT, ne tik pradžiuginsite vaikus spalvingais žaislais. Mozaikos, krumpliaračių sistemos, dėlionės, konstruktoriai, trafaretai, rankdarbiai, magnetinės lentos vaikams atvers naujas mokymosi tiesiog žaidžiant galimybes!
Italų žaislų gamintojas Quercetti kuria sumanius žaislus sumaniems vaikams, skirtus įvairioms amžiaus grupėms – tiek darželinukams, tiek mokyklinio amžiaus vaikams. Tačiau kiekvienas žaislas turi vieną svarbiausią misiją – lavinti vaikų kūrybiškumą.
Aukštos kokybės žaislai vaikams Quercetti – mozaikos, krumpliaračių sistemos, dėlionės, konstruktoriai, trafaretai, rankdarbiai, magnetinės lentos – visa tai rasite HOBI.LT asortimente.
Žaislai vaikams Quercetti yra pagaminti tik iš sveikatai nekenksmingų medžiagų, todėl yra saugūs naudoti ir turi saugaus naudojimo sertifikatus. Rinkdamiesi Quercetti prekes galite būti tikri, kad tai ne tik puiki dovana darželiams ir mokykloms, bet ir vaikui, kuris leis savo mokymosi laiką saugiai, smagiai ir produktyviai, lavindamas kūrybiškumą, socialinius bei emocinius įgudžius.
1 - 48 iš 165 prekių
1 - 48 iš 165 prekių