Filtras

Lavinamieji žaislai Montessori
Lavinamieji žaislai vaikams Montessori – tai daugiau nei tiesiog žaislai. Teigiamos emocijos ir nuolat augantis vaiko intelektas – kiekvienų tėvų siekiamybė. Tačiau nuogąstaujate, jog žaidimai ir edukacija – nesuderinami dalykai?
Susipažinus su Montessori metodika tokie ir panašūs nuogąstavimai liks užmarštyje. Žaislų gamintojai, remdamiesi Montessori metodika, sukuria tokius žaislus, kurie atlieka ne tik pramogos funkciją, bet drauge tampa daiktais, ruošiančiais vaiką gyvenimui. Mažylis, žaisdamas Montessori metodika pagamintais žaislais, ne tik žais, konstruos įvairius daiktus, bet ir ims pažinti gyvūnus, skaičius, raides, mokysis koncentruoti dėmesį, ugdys vaizduotę bei vystys smulkiąją motoriką.
Lavinamieji žaislai Montessori skatina smalsumą, lavina kūrybiškumą ir moko ieškoti problemų sprendimų tiesiog žaidžiant! O patirdamas sėkmes ir nesėkmes mokosi reikšti jausmus, prašydamas pagalbos lavina socialinius bei emocinius įgūdžius ir, žinoma, didina savo intelekto koeficientą.
Geriausias būdas pradžiuginti vaiką pagal individualius pomėgius – tai lavinamieji žaislai iš HOBI.LT. Galbūt tai mozaika, puzzle dėlionė, konstruktorius, trafaretai ar rankdarbiai? HOBI.LT asortimente gausu žaislų tiek kūdikiams, tiek įvairaus amžiaus berniukams ir mergaitėms.
Lavinamieji žaislai – vaikų galimybė pažinti save ir pasaulį tiesiog žaidžiant!
1 - 33 iš 33 prekių
1 - 33 iš 33 prekių