Filtras

Lavinamieji žaislai
Lavinamieji žaislai vaikams – tai daugiau nei tiesiog žaislai. Visi auginantys vaikus pritars, jog teigiamos emocijos ir nuolat augantis vaiko intelektas – kiekvienų tėvų siekiamybė. Tačiau nuogąstaujate, jog žaidimai ir edukacija – nesuderinami dalykai? Tik ne tuomet kai Jūsų vaikui išrenkami lavinamieji žaislai, kurie skatina smalsumą, lavina kūrybiškumą ir moko ieškoti problemų sprendimų tiesiog žaidžiant!

Rodyti daugiau/mažiau
Būtent lavinamieji žaislai skatina vaiką koncentruoti dėmesį ir kontroliuoti judesius – taip ugdomi įgūdžiai mokėti sukaupti dėmesį, susikoncentruoti į užduotį bei lavinami motorikos sugebėjimai, svarbūs rankų, akių judesiams, koordinacijai, atminties ir kantrybės įgūdžiams. Žaisdamas vaikas ieško problemų sprendimų, o patirdamas sėkmes ir nesėkmes mokosi reikšti jausmus, prašydamas pagalbos lavina socialinius bei emocinius įgūdžius ir, žinoma, didina savo intelekto koeficientą.
Geriausias būdas pradžiuginti vaiką pagal individualius pomėgius – tai lavinamieji žaislai iš HOBI.LT. Galbūt tai mozaika, puzzle dėlionė, konstruktorius, trafaretai ar rankdarbiai? HOBI.LT asortimente gausu žaislų tiek kūdikiams, tiek įvairaus amžiaus berniukams ir mergaitėms.
Lavinamieji žaislai – vaikų galimybė pažinti save ir pasaulį tiesiog žaidžiant!

 • Žaislai kūdikiams

  Nebesukite galvos svarstydami, kaip pradžiuginti pačius mažiausiuosius! HOBI.LT asortimente – kokybiški žaislai kūdikiams, pagaminti tik iš sveikatai nekenksmingų medžiagų ir turintys saugaus naudojimo sertifikatus.
  Skirtingų spalvų ir formų žaislai kūdikiams – 3D mozaikos, dėlionės, konstruktoriai – daugiau nei pramoga! Šie žaislai kūdikiams yra ne tik saugūs naudoti, bet ir atlieka lavinamąją funkciją: stimuliuoja mažylio fizinį ir protinį aktyvumą, skatina smalsumą bei išlaisvina kūrybiškumą jau pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.

 • Žaislai mergaitėms
  Sumanioms mergaitėms – sumanūs žaislai! HOBI.LT asortimente esantys žaislai mergaitėms – tinkami įvairaus amžiaus ir skirtingų pomėgių turinčioms mergaitėms. Mėgstančias rinkti dėliones pradžiugins 3D dėlionės, kurios stebins ne tik žinomų personažų atvaizdais, bet ir funkcionalumu – dėlionė gali virsti vaza, daiktų dėžute ar papuošalų laikikliu. Mylinčioms madą patiks nauja klasikinio lėlių perrenginėjimo versija – popierines sukneles keičia kur kas šiuolaikiškesni rūbai-magnetukai.
  Ir tai dar ne visi siūlomi žaislai mergaitėms! HOBI.LT asortimente rasite ir lavinamųjų magnetinių lentų su raidėmis ir skaičiais, pradedančioms mokytis skaityti ir skaičiuoti, taip pat – išmaniųjų konstruktorių, skatinančių kūrybinį mąstymą, motorinius sugebėjimus bei erdvinį suvokimą.
  HOBI.LT rekomenduojami žaislai mergaitėms yra pagaminti tik iš sveikatai nekenksmingų medžiagų, todėl yra saugūs naudoti ir turi saugaus naudojimo sertifikatus.
 • Žaislai berniukams
  Sumaniems berniukams – sumanūs žaislai! HOBI.LT asortimente esantys žaislai berniukams – tinkami įvairaus amžiaus ir skirtingų pomėgių turintiems berniukams. Mėgstančius konstruoti pradžiugins raketos ar lėktuvų modeliai. Mylintiems muziką patiks patiems susikonstruoti instrumentą ir išgauti tikrus muzikinius garsus. Iš spalvotų, skirtingomis kombinacijomis besijungiančių detalių vaikas galės sukonstruoti dar neregėtą, savo svajonių instrumentą.
  Ir tai dar ne visi siūlomi žaislai berniukams! HOBI.LT asortimente rasite ir lavinamųjų magnetinių lentų su raidėmis ir skaičiais, pradedantiems mokytis skaityti ir skaičiuoti, taip pat – išmaniųjų konstruktorių, skatinančių kūrybinį mąstymą, motorinius sugebėjimus bei erdvinį suvokimą.
  HOBI.LT rekomenduojami žaislai berniukams yra pagaminti tik iš sveikatai nekenksmingų medžiagų, todėl yra saugūs naudoti ir turi saugaus naudojimo sertifikatus.
 • Žaislai vaikams Quercetti
  Sumaniems vaikams – sumanūs žaislai! Džiaugiamės savo partneryste su Italų žaislų gamintoju Quercetti! Unikalūs žaislai vaikams skirti įvairioms amžiaus grupėms, tačiau visi turi vieną svarbiausią misiją – lavinti vaikų kūrybiškumą.

  Rodyti daugiau/mažiau
  Aukštos kokybės žaislai vaikams Quercetti – mozaikos, krumpliaračių sistemos, dėlionės, konstruktoriai, trafaretai, rankdarbiai, magnetinės lentos – visa tai rasite HOBI.LT asortimente. Žaislai vaikams Quercetti yra pagaminti tik iš sveikatai nekenksmingų medžiagų, todėl yra saugūs naudoti ir turi saugaus naudojimo sertifikatus. Ir dar – tai nėra tiesiog žaislai vaikams! Rinkdamiesi Quercetti prekes, galite būti tikri, jog vaikas ne tik gerai leis laiką, bet ir ugdys savo kūrybiškumą, lavins tiek socialinius, tiek emocinius įgūdžius bei kasdien tobulės!

 • Mozaikos
  Mozaika – tai užsiėmimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems: skirtingo sudėtingumo, įvairaus detalių skaičiaus. HOBI.LT kviečia išsirinkti galbūt dar neišmėgintą užsiėmimą – mozaiką, vadinamą „pikselių menu“. Pasirinkto sudėtingumo mozaiką sudaro 6 skirtingų spalvų kaišteliai, tačiau pažvelgus į pabaigtą mozaiką, pamatysite, jog spalvos susijungia sudarydamos naujus spalvų derinius ir išryškėja surinktas atvaizdas.  Tokia „magija“ yra paremta erdviniu spalvų maišymusi, žinomu jau nuo devyniolikto amžiaus. Nuostabą kelia tai, jog pagrindinį „darbą“ atlieka žmogaus akys, kurios sujungdamos vos šešių spalvų derinius, regi naujus atspalvius ir aiškų, pasirinktą dėlioti atvaizdą. O pasirinkimas išties įvairus! Mažiausiems šeimos nariams patiks mozaika su atpažįstamais Disney kompanijos kurtais personažais – Ančiukais Donaldu ir Deize, peliukais Mikiu ir Mine ar „Ledo šalies“ herojais. Vyresnieji gali rinktis gyvūnų – katės, tigro, pumos – atvaizdus, o patys atkakliausi gali pikselių bazėje išsirinkti labiausiai patikusį atvaizdą ar net į sistemą įsikelti savo paties portretą, jį „išpikseliuoti“, atsispausdinti ir sudėlioti unikalią mozaiką!
 • Konstruktoriai
  Konstruktorius – tikriausiai mėgstamiausias ir geidžiamiausias žaislas vaikams. HOBI.LT asortimente rasite konstruktorius, skirtus skirtingų amžiaus grupių vaikams: takelių ir krumpliaračių sistemas, muzikinius konstruktorius, linksmuosius kalnelius rutuliukams.
  Patiems mažiausiesiems patiks didelių spalvotų detalių konstruktorius. Detalės jungiasi keliais skirtingais būdais, tad vaikas lengvai sukonstruos ne vieną takelių sistemą rutuliukams, kurie besileisdami taip pat stebins vaiką – vieni skleidžia garsus, kiti leidžiasi itin lėtai, taip žadindami smalsumą ir nuostabą. Pasirinkę krumpliaračių sistemas, sudarytas iš spalvotų detalių, būsite tikri, kad vaikas ne tik žais, ieškodamas skirtingų kombinacijų, bet tuo pačiu metu ugdys loginį mąstymą ir rankų bei akių koordinaciją.
  Paaugusių mažylių dėmesį prikaustys konstruktorius, iš kurio spalvotų detalių galima surinkti unikalius instrumentus ir išgauti tikrus muzikos garsus. O vyresniųjų vaikų mėgstamiausiu žaislu tikrai taps linksmųjų kalnelių trasa rutuliukui (iki 5 metrų). Šis konstruktorius – puiki pirmoji pažintis su fizikos dėsniais, nes rinkinyje yra skirtingų medžiagų ir matmenų rutuliukai, kuriais vaikai galės ekspermentuoti, stebėti ir suvokti pagrindinius greičio, jėgos, dilimo principus.
  Pasižvalgykite HOBI.LT kataloge ir išsirinkite tinkamiausią žaislą vaikui pagal jo amžių ir individualius pomėgius.
 • Ravensburger GRAVITRAX
  Susipažinkite su GRAVITRAX! Tai unikalus konstruktorius, kurio įprasta rutuliukų ar takelių sistema tikrai nepavadinsi. Čia nėra iš anksto numatytų schemų, kuriomis vadovaujantis reikia surinkti galutinę ir nekintančią takelių sistemą. Svarbiausia - žaidžiančiųjų fantazija ir neribotos galimybės eksperimentuoti fizikiniais bei matematiniais dėsniais.
  Norite savo vaikui padovanoti tikrąjį žaidimo ir eksperimentavimo malonumą? Rinkitės interaktyvią Gravitrax takelių sistemą, kuri žaismingai pakvies susipažinti su gravitacija, kinetika bei magnetizmu. Norint leistis į žaidimo, mokslo, eksperimentų ir jaudinančio laisvalaikio pasaulį, tereikia įsigyti Gravitrax startinį rinkinį. Jame rasite žaidimo pradžiai reikalingas detales ir rekomendacinio pobūdžio instrukcijas, kaip pradėti kurti šią interaktyvią takelių sistemą.
  Vien tik startinio rinkinio pakaks, norintiems kurti ir nuolat perkonstruoti sistemą pagal savo fantaziją ir norus, na o papildomai įsigyti Gravitrax priedai kas kartą atvers vis naujas galimybes trasos tobulinimui. Papildomi posūkiai, kilpos, tramplinai, kliūtys - tikras džiaugsmas eksperimentuoti mėgstantiems žaidėjams!
  Gravitrax takelių sistema ne tik puiki investicija į turiningą vaiko laisvalaikį, kurio metu jis ne tik žais, bet ir natūraliai susipažins su įtraukiančiais fizikiniais dėsniais. Tai dar ir išsigelbėjimas tiems, kurie nesugalvoja, ką padovanoti žingeidžiam vaikui. Kartą padovanoję Gravitrax startinį rinkinį, kurį laiką tikrai galėsite nesukti galvos, ką padovanoti, nes bet kuris Gravitrax konstruktoriaus priedas bus laukiamiausia ir pati geriausia dovana, kokią tik galėtumėte sugalvoti!
97 - 114 iš 114 prekių
 • 25,34 € Pristatymas per 2-7d.d.

  RINKINYJE:1 flower-shaped board3 flower-shaped jumbo pegs3 cylindrical jumbo pegs3 square jumbo pegs3 ogive shaped jumbo pegs

  25,34 €
 • 31,15 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 16x didelių vertikalių plokštelių/ 8x mažų vertikalių plokštelių/ 7x išlenktus pagrindus/ 1x "X" pagrindą/ 1x ilgą bėgį/ 2x vidutinius bėgius/ 3x trumpus bėgius/ 6x...

  31,15 €
 • 31,15 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 2x kortelių pagrindus/ 1x permatomą lygį/ 8x dideles vertikalias plyteles/ 4x mažas vertikalias plyteles/ 2x "Y" pagrindus/ 1x 3 krypčių pagrindą/ 1x sūkurinį...

  31,15 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x instrukcijų rinkinys/ 1x katapultos pagrindas/ 4x gravitacijos sferos/ 2x atsarginės guminės juostos.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x instrukcijų rinkinys/ 1x muštuko pagrindas/ 1x ilgas bėgelis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x instrukcijų rinkinys/ 1x kilpos pagrindas/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x magnetinė patranka/ 3x gravitacijos sferos.

  17,28 €
 • 31,15 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x keltuvas/ 7x gravitacijos sferos/ 1x skaidrus lygis/ 8x didelės vertikalios plytelės/ 4x mažos vertikalios plytelės/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi...

  31,15 €
 • 31,15 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 4x lenkti tuneliai/ 2x tiesūs tuneliai/ 2x "Y" sankryžos tuneliai/ 2x kortelių pagrindai/ 1x vertikalus posūkis/ 2x nuleidžiami bėgiai/ 2x išlenkti bėgiai.

  31,15 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x kaušelio pagrindas/ 1x ilgas bėgis/ 1x vidutinis bėgis/ 1x trumpas bėgis.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x paleidimo pagrindas/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x vamzdžio pagrindas/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 2x batutai/ 2x kampiniai pagrindai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x paleidimo bazė/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x paleidėjęs/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpas bėgis ir instrukcijos.

  17,28 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 1x nusileidimo rinkinys/ 1x ilgas bėgelis/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai ir instrukcijos.

  17,28 €
 • 31,15 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 3x reguliuojamo ilgio tilteliai/ 2x ilgi ploni bėgiai/ 2x ilgi lėtinimo bėgiai/ 1x ilgi bėgiai/ 2x vidutiniai bėgiai/ 3x trumpi bėgiai/ 1x instrukcijų rinkinys.

  31,15 €
 • 17,28 € Pristatymas per 2-7d.d.

  Priedas interaktyviam konstruktoriui GraviTraxGraviTrax konstruktoriaus priedai leis jums išplėsti savo turimą trasą ir nuolat dalyvauti įdomiose statybose bei lenktynėse. Rinkinyje rasite: 3x pagrindai/ 1x ilgas bėgis/ 2x vidutinis bėgis/ 3x trumpi bėgiai ir instrukcijos.

  17,28 €
97 - 114 iš 114 prekių