Tapybos Pagal Skaičius Rinkinys - Girl with Flowers 40x50 cm J014 Padidinti

Tapybos Pagal Skaičius Rinkinys - Girl with Flowers 40x50 cm J014

24278

Nauja prekė

Piešimas pagal skaičius: smagus ir įdomus užsiėmimas tiek vaikams tiek suaugusiems. Taupymo pagal numerius rinkinyje rasite viską ko Jums prireiks nutapyti pavaizduotą paveikslą. Tiek nutapytas tiek rinkinys tapymui gali tapti puikia dovana svarbiam žmogui!

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Šiuo metu prekės neturime

Užpildykite formą ir mes Jus informuosime, kai turėsime šią prekę:

Prekės savybės

Gamintojas Wizardi
Dydis 40x50cm

Informacija apie šią prekę

Tapybos pagal numerius rinkinys. Dailininko rinkinyje rasite: 1) Užtempta ant porėmio drobė su piešinio kontūrais ir numeriais. 2) Akriliniai dažai sunumeruotuose indeliuose. 3) Lapas bandymams su tokiu pačiu paveikslėliu. 4) Instrukcija su naudingais patarimais. 5) Teptukų rinkinys ir servetėlė. 6) Pakabinimas ant sienos jau užbaigtam paveikslui. Dažų susimaišyti nereikia, reikiamos spalvos jau sumaišytos ir sunumeruotos indeliuose!

Šios prekės įvertinimai

rating
Puiki kantrumo treniruotė

Labai norėjau padovanoti mamai paveikslą Motinos d. proga. Atidžiai rinkausi ir norėjau, kad būtų daug spalvų, detalių. Aišku, tapymo procesas užtruko ilgiau, nei aš planavau ar įsivaizdavau iš pradžių, bet užtat malonumas taip pat buvo ilgesnis. Beje, dovana labai patiko, tik ji atkeliavo pas tėvelius jau beveik prieš Tėvo dieną, tad patapo dovana jiems abiems... O aš vėl dairausi paveikslo, kurio norėčiau jau sau... Ačiū Hobi.lt už naują hobį!