Sumažinta kaina! Tapyba Pagal Skaičius: "Rytų miestas" Padidinti

Tapyba Pagal Skaičius: "Rytų miestas"

31521

Nauja prekė

Tapyba pagal skaičius ant drobės - tai maloni ir įtraukianti veikla kurios metu reikia suderinti skaičius ant drobės paviršiaus su atitinkamais skaičiais spalvų paletėje. Šis pomėgis didina pastabumą ir mažina įtampą. Dar svarbiau: jis leidžia kurti autentiškus rankų darbo meno kūrinius neinvestuojant į brangius menininkams skirtus įrankius ir priemones.

Smulkiau

19,99 €

-50%

39,99 €

Pristatymas per 2-5d.d.

Pristatymas per 2-5d.d.

19,99 €

-50%

39,99 €

Prekės savybės

Sudėtingumas 3/5
Dydis 40x50cm
Spalvų skaičius 24

Informacija apie šią prekę

Kas yra tapyba pagal skaičius?

Tapyba pagal skaičius – tai piešinio eskizas ant drobės, kur kiekvienas atskiras laukas pažymėtas konkrečiu numeriu.  Viduje rasite įrėmintą drobę su numeruotais kontūrais. Rinkinyje taip pat yra paveikslėlis su baigtu piešiniu, akrilinių dažų rinkinys, kuris yra padalintas pagal spalvą ir skaičių, ir teptukų rinkinys. Paveikslėlį nupiešti skaičiais labai paprasta – laikantis eskizo reikia nudažyti sunumeruotus laukus atitinkamo skaičiaus dažais.

Kūrybiškumo procese žmogus susikoncentruoja į atliekamą užduotį ir kartais net patenka į tą pačią tėkmės būseną, pamiršdamas visas užduotis ir sustabdydamas nesibaigiantį vidinį dialogą. Taigi nerimastingos mintys išnyksta, o kartu su jomis mažėja ir streso lygis.

Tapybos pagal skaičius rinkinis bus puiki dovana kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar profesijos. 

Kas sudaro tapybos rinkinį?

Komplektą sudaro viskas, ko reikės tapybai: 

1. gruntuota įrėminta drobė su sunumeruotais kontūrais; 

2. skirtingo storio teptukų rinkinys;

3. akriliniai dažai su skaičiais

4. laikiklis pakabinti paveikslui ant sienos; 

5. kontrolinis lapas – schematiška paveikslo kopija, skirta pasitikrinti, ar dažai tinkami naudoti ant pagrindinio paveikslo; 

6. išsami instrukcija lietuvių kalba;

7. patogi pakuotė su rankena;

Kaip išsirinkti tapybos rinkinį?

Renkantis tapybos pagal skaičius rinkinį svarbu atkreipti dėmesį į tris parametrus, kuriuos rasite kiekvienos prekės puslapio viršuje, prie prekės pavadinimo. Šie parametrai yra:

- Paveikslo dydis. Kaip taisyklė, nuo dydžio priklauso paveikslo užbaigimui reikalingas laikas. Mūsų klientų populiariausias pasirinkimas yra 40 x 50 cm rinkiniai. Tokių paveikslų tapyba užtruks apie 4-5 valandas.

- Sudėtingumo lygis. Siužeto sudėtingumas apibrėžia kiek smulkių detalių turi konkretus siužetas. Sudėtingumas mūsų svetainėje yra žymimas nuo 1 iki 5, kur 1 yra lengviausias lygis, o 5 - sunkiausias. Vaikams iki 12 metų rekomenduojame rinktis paveikslus ne sudėtingesnius negu 3 lygis.

- Spalvų kiekis. Dažniausiai spalvų kiekis tiesiogiai priklauso nuo paveikslo sudėtingumo. Tačiau, viename sudėtingumo lygyje rasite skirtingą dažų kiekį turinčius rinkinius. Šį parametrą rekomenduojame rinktis savo nuožiūra, nes tik Jus geriausiai žinote kaip turi atrodyti Jūsų būsimas meno kūrinys!

Šios prekės įvertinimai

Kol kas atsiliepimų apie šią prekę nėra.