Filtras

TEMATIKA
Golden Hands

IŠPARDUODAMI LIKUČIAI - išpardavus sandėlyje esamą produkciją, nauji prekių užsakymai iš šio gamintojo NEBEBUS formuojami.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šis gamintojas Golden Hands gerai žinomas dėl unikalių siuvinėjimo biseriu (karoliukais) bei išskirtinio dizaino siuvinėjimo kryželiu rinkinių. Puikios kokybės rinkiniai nustebins net ir daug mačiusias siuvinėtojas. Kiekviena gamintojo schema - išbandyta ir ištobulinta iki mažiausių smulkmenų. Rinkiniuose rasite ne tik tipinę – adatos, medžiagos, siūlų ir instrukcijos –  komplektaciją, bet ir įvairius dekoro elementus, maišytų spalvų siūlus, pritaikytus skirtingoms siuvinėjimo technikoms... Golden Hands siuvinėjimo rinkinys ne tik suteiks Jums darbštų laisvalaikį, bet ir maloniai nestebins savo grožiu, kai rinkinį užbaigsite! Tad unikalūs Golden Hands rinkiniai – puikus pasirinkimas siuvinėtojoms, norinčios ne tik patirti daug laimės valandų siuvinėjant, bet ir dekoruojant namus – bet kuris pasirinktas paveikslas neabejotinai papuoš Jūsų sienas.

1 - 13 iš 13 prekių
1 - 13 iš 13 prekių