Filtras

Stendinis modeliavimas
Stendinis modeliavimas – kruopštumo reikalaujantis, tačiau neįtikėtinai malonus hobis Jums ir visai šeimai! Stendinis modeliavimas – veikla, kuria gali užsiimti skirtingo amžiaus žmonės, giliai širdyje norintys kažką sukurti, suprojektuoti, surinkti ar pastatyti ir kurie niekada iš galvos neišmeta dviejų klausimų - "Kodėl?" ir "Kaip?".

Rodyti daugiau/mažiau
Džiaugsmas slypi kiekviename iš mūsų, todėl stendiniai modeliai – mediniai, kartoniniai, popieriniai traukinių, tramvajų, karietų, lėktuvų, automobilių, tankų, namų, švyturių, laivų modeliai ir jų surinkinėjimas tuoj pat sugrąžina į vaikystę ir dar kartą suteikia galimybę pasijausti kaip vaikui – būti čia ir dabar!
Kartą išmėginę, tikrai pripažinsite, kad stendinis modeliavimas yra puikus laisvalaikio užsiėmimas visai šeimai, nes rinkdami pasirinktą modelį lavinsite savo ir vaikų įgūdžius, smulkiąją motoriką, ugdysite kantrybę, analizuosite ir ieškosite bendrų sprendimų, bendradarbiausite, kursite stiprų tarpusavio ryšį bei prasmingai leisite laiką su artimais žmonėmis. Stendinis modeliavimas ir skirtingi stendiniai modeliai taip žavi, kad gal net nuspręsite surinkti ne vieną ir ne du modelius, o visą asmeninę jų kolekciją!
Pasižvalgykite HOBI.LT asortimente ir įsigykite internetu labiausiai Jums patikusį – medinį, kartoninį ar popierinį – stendinio modeliavimo rinkinį. O rinktis tikrai yra iš ko! Asortimente – stendiniai modeliai pradedantiesiems bei patyrusiems modeliuotojams, taip pat – modeliavimui reikalingi įrankiai.

 • Modeliavimas pradedantiesiems
  Modeliavimas ir stendiniai modeliai pradedantiesiems – puikus pasirinkimas ieškantiems naujo hobio ir tiems, kurie visada svajojo surinkti trimatį, tam tikru masteliu sumažintą tikro laivo ar kitos transporto priemonės modelį!
  HOBI.LT asortimente rasite itin tikroviškų transporto priemonių dizainų, pagamintų iš aukščiausios kokybės medžiagų. Lazeriu itin tiksliai išpjautas detales nesudėtinga sujungti vieną su kita, o kad viskas būtų dar paprasčiau – stendiniai modeliai į Jūsų namus atkeliaus drauge su detalia instrukcija anglų kalba, kurioje bus pažymėtas kiekvienas žingsnis, vedantis tobulo rezultato link!
  Jeigu niekada nesate bandę šio hobio – dabar pats tinkamiausias metas išmėginti savo jėgas, nes modeliavimas įtraukia nuo pirmos akimirkos, o surinkti stendiniai modeliai ilgai džiugina puošdami Jūsų namus ar ofisą! Įsigykite patikusį laivo ar lokomotyvo stendinio modeliavimo rinkinį internetu iš HOBI.LT ir tikrai nenusivilsite! Modeliavimas – tai kruopštus, tačiau itin malonus procesas, padėsiantis atsipalaiduoti, atsikratyti nepageidaujamo streso, o jeigu modelį rinksite ne vienas – geros emocijos ir kokybiškas laikas drauge su artimaisiais bus garantuotas!
  Taip pat nepamirškite pasidairyti stendinio modeliavimo įrankių kataloge ČIA ir išsirinkti viską, ko reikia Jūsų naujam hobiui.
 • Laivų modeliai
  Laivų modeliai iš ispanų gamintojo OcCre – tikras kokybės etalonas. Šio gamintojo pagrindinė specializacija yra būtent laivų modeliai, vertinami visame pasaulyje.
  Nesvarbu, kurį rinkinį įsigysite – visi OcCre laivų modeliai sukurti pagal tikrus, kadaise plaukiojusių laivų prototipus: fregatas, galeonus, škunas ir daug kitų. Kitaip tariant – tai trimatės, tam tikru masteliu sumažintos pasirinkto tikro laivo kopijos!
  Laivų modeliai gaminami iš gausybės skirtingų bei aukščiausios kokybės medžiagų, dėl kurių bet kuris pasirinktas dizainas atrodo itin tikroviškai. Kiekviena rinkinio detalė yra itin tiksliai išpjauta lazeriu, todėl nesunkiai jungiasi viena su kita, o kad viskas būtų dar paprasčiau – visuose rinkiniuose pridėta detali instrukcija anglų kalba.
  HOBI.LT asortimente rasite skirtingo dydžio ir sudėtingumo modelius – tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems modeliuotojams. Viskas, ko Jums reikia – keli pagrindiniai įrankiai modeliavimui, kuriuos galite įsigyti ČIA ir geras nusiteikimas, o visa kita įvyksta savaime! Modeliavimas – išties įtraukiantis hobis, padedantis koncentruoti dėmesį į detales ir nutolinantis nuo kasdienybės, o laivų modeliai taip žavi, kad gal net nespręsite surinkti ne vieną ir ne du modelius, o surinkti visą savo laivyną!
  Kad būtų paprasčiau išsirinkti – skaitykite detalius prekių aprašymus, nes visi laivų modeliai turi išskirtines „biografijas“, nukeliančias į praeitį ir atverčiančias nepažintus, o gal tik primirštus istorijos puslapius.
 • Traukinių modeliai
  Stendiniai modeliai iš ispanų gamintojo OcCre – aukščiausios kokybės ir vertinami visame pasaulyje. Šio gamintojo pagrindinė specializacija yra laivų modeliai, tačiau tuo neapsiriboja ir kuria kitų transporto priemonių rinkinius. Traukinių modeliai, kaip ir kiti šio gamintojo stendiniai modeliai, sukurti pagal tikrus, kadaise važinėjusių traukinių prototipus. Kitaip tariant – tai trimatės, tam tikru masteliu sumažintos pasirinkto tikro lokomotyvo ar vagono kopijos!
  Traukinių modeliai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, dėl kurių bet kuris pasirinktas dizainas atrodo itin tikroviškai. Kiekviena rinkinio detalė yra itin tiksliai išpjauta lazeriu, todėl nesunkiai jungiasi viena su kita, o kad viskas būtų dar paprasčiau – visuose rinkiniuose pridėta detali instrukcija anglų kalba.
  Modeliavimas – išties įtraukiantis hobis, padedantis koncentruoti dėmesį į detales ir nutolinantis nuo kasdienybės, o kad būtų paprasčiau išsirinkti Jums labiausiai tinkantį rinkinį – skaitykite detalius prekių aprašymus, nes visi traukinių modeliai turi išskirtines „biografijas“, nukeliančias į praeitį ir atverčiančias nepažintus, o gal tik primirštus geležinkelių transporto istorijos puslapius.
  HOBI.LT asortimente rasite skirtingo dydžio ir sudėtingumo traukinių modelius – tiek lengvus pradedantiesiems, tiek itin sudėtingus, skirtus patyrusiems modeliuotojams. Viskas, ko Jums reikia – keli pagrindiniai įrankiai modeliavimui, kuriuos taip pat galite įsigyti ČIA.
 • Tramvajų modeliai
  Ar kada nors domėjotės tramvajų transporto istorija? Ji išties ilga ir itin spalvinga! Atsiradus automobiliams ir autobusams, tramvajų daug kur buvo atsisakoma, todėl šiandien ne visose šalyje galima išvysti šią transporto priemonę. Ispanų gamintojai Occre pristato keletą skirtingų tramvajų stendinių modelių.
  Rinkdamiesi, kurį modelį norite surinkti Jūs – nepamirškite perskaityti detalų prekės aprašymą, nes kiekvienas tramvajaus modelis turi išskirtinę „biografiją“, nukeliančią į praeitį ir atverčiančią nepažintus, tramvajų istorijos puslapius. Kaip ir kiti Occre stendiniai modeliai, tramvajai kuriami pagal tikrų, kadaise riedėjusių tramvajų prototipus, gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. Kiekviena rinkinio detalė yra itin tiksliai išpjauta lazeriu, todėl nesunkiai jungiasi viena su kita, o kad viskas būtų dar paprasčiau – visuose rinkiniuose pridėta detali instrukcija anglų kalba.
  Viskas, ko Jums reikia – išsirinkti labiausiai patikusį modelį ir keleto pagrindinių įrankių, reikalingų modeliavimui, kuriuos galite rasti ČIA. O kad modeliavimas suteikia gausybę laimės valandų – įsitikinsite patys, modeliuodami pasirinktą trimatę, tam tikru masteliu sumažintą tikro tramvajaus kopiją!
 • Kitų transporto priemonių modeliai
  Modeliavimas – išties įtraukiantis hobis! Ispanų gamintojas Occre, kurio pagrindinė specializacija yra laivų modeliai ir jų gamyba, nepamiršta ir kitų transporto priemonių! Occre stendiniai modeliai yra išskirtiniai tuo, kad kiekvienas jų turi išskirtinę „biografiją“, kurią rasite skaitydami detalų prekės aprašymą. Žinant transporto priemonės praeitį ir istoriją jį rinkti dar maloniau bei suteikia papildomo džiaugsmo, nes surinksite trimatę, tam tikru masteliu sumažintą, kadaise naudotą transporto priemonės kopiją!
  Visi Occre transporto priemonių stendiniai modeliai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, dėl kurių bet kuris pasirinktas dizainas atrodo itin tikroviškai. Kiekviena rinkinio detalė yra itin tiksliai išpjauta lazeriu, todėl nesunkiai jungiasi viena su kita, o kad viskas būtų dar paprasčiau – visuose rinkiniuose pridėta detali instrukcija anglų kalba.
  Pasižvalgykite HOBI.LT asortimente – Jūsų dėmesio verti stendiniai modeliai, kuriuos lengva įsigyti internetu!
 • Įrankiai modeliavimui
  Modeliavimas – kruopštumo reikalaujantis, tačiau itin malonus hobis. Ispanų gamintojai Occre yra savo srities profesionalai. Jų gaminami stendiniai modeliai yra aukščiausios kokybės, o kad modeliavimas būtų dar sklandesnis ir malonesnis – HOBI.LT asortimente rasite visas modeliavimui reikalingas priemones tiesiai iš gamintojo Occre!
  Įsigiję svarbiausių įrankių rinkinį, supakuotą į patogų ir tvarų dėklą, jame rasite viską, ko gali prireikti modeliavimui – kirpimui skirtas reples, mikro grąžtą, pjovimo įrankį su keičiamomis geležtėmis, šlifuoklį, pincetą ir mažą dildę. O kad visas modeliavimui skirtas priemones ir patį modeliuojamą rinkinį būtų patogu kompaktiškai ir tvarkingai laikyti vienoje vietoje – Occre sukūrė ir specialią įrankių dėžutę, kurioje rasite ir atskirus stalčiukus modelio detalėms surūšiuoti bei laikyti. Ir žinoma – asortimente rasite ir specialius, skirtingo dydžio kilimėlius pjaustymui, kurie apsaugo paviršių nuo pažeidimų ir peiliuko ašmenis nuo pirmalaikio nusidėvėjimo.
 • Popieriniai modeliai

  Popieriniai modeliai W. M. C. – smagus, tačiau krupštumo reikalaujantis užsiėmimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems modeliuotojams! Jeigu tai Jūsų pirmasis bandymas – esame tikri, jog liksite maloniai nustebinti ir greitai pamilsite savo naująjį hobi, o jeigu esate modeliavę seniau, tikriausiai atsiminsite legendinius lenkiškus žurnalus, kurie vaikystėje taip džiugindavo galimybe suklijuoti įvairiausius modelius! Tokiu pačiu principu pagaminti ir W. M. C. popieriniai modeliai – tai žurnalai, kuriuose rasite pasirinkto modelio brėžinius.
  Modeliavimas iš popieriaus yra itin nebrangus hobis – viskas, ko Jums gali prireikti tėra žirklės, popieriaus peiliukas, klijai ir modeliavimo žurnalas su brėžiniais, kurį galite rinktis pagal savo pomėgius ir patirtį. HOBI.LT asortimente esantys popieriniai modeliai yra skirtingo sudėtingumo – nuo visai lengvų, tinkančių pradedantiesiems modeliuotojams iki itin sudėtingų, detalių ir daug kruopštumo reikalaujančių modelių.
  Kad būtų paprasčiau išsirinkti – skaitykite detalius prekių aprašymus, nes visi popieriniai modeliai – tai trimatės, tam tikru masteliu sumažintos tikrų daiktų kopijos, kurios turi išskirtines „biografijas“, nukeliančias į praeitį ir atverčiančias nepažintus, o gal tik primirštus istorijos puslapius.

 • Stendiniai modeliai OcCre

  Stendiniai modeliai iš ispanų gamintojo OcCre – tikras kokybės etalonas. Šio gamintojo laivų modeliai – vertinami visame pasaulyje ir pasižymi ypatinga kokybe.
  HOBI.LT asortimente – stendiniai modeliai tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems modeliuotojams. Išbandykite OcCre ir nenusivilsite: šio gamintojo specializacija – laivų modeliai, tačiau mūsų parduotuvėje galite rasti ir traukinių, tramvajų bei karietų modelių iš OcCre.
  Nesvarbu, kokį stendinio modeliavimo rinkinį pasirinksite – jį rinkti bus tikras malonumas! OcCre stendiniai modeliai gaminami iš aukščiausios kokybės skirtingų medžiagų, dėl kurių bet kuris pasirinktas dizainas atrodo itin tikroviškai, todėl galite būti tikri, jog surinkę patikusį modelį, galėsite džiaugtis tikslia, trimate, atitinkamu masteliu sumažinta pasirinkto daikto kopija! Tiek medžiagos, tiek tikslūs detalių pjūviai suteikia nepakartojamą surinkimo džiaugsmą modeliuotojui, o pats modeliavimas atpalaiduoja, padeda atsikratyti nepageidaujamo streso ir suteikia gausybę kūrybingumo kupinų valandų!

49 - 62 iš 62 prekių
49 - 62 iš 62 prekių