Puzzle Escape 759 The Witches Kitchen - RAVENSBURGER dėlionė Padidinti

Puzzle Escape 759 The Witches Kitchen - RAVENSBURGER dėlionė

24114

Nauja prekė

Ši dėlionė ypatinga tuo jog dėl specialaus sukirtimo gali tikti keliose dėlionės vietose ir pasufleruoti tolimesnį dėlionės rinkimo procesą. Užuominos primena pabėgimo kambariuose naudojamus galvosūkius ir užduotis, jei tokie kambariai Jums patinka - pažadame patiks ir ši Ravensburger Escape dėlionių serija!

Smulkiau

22,92 €

Pristatymas per 2-7d.d.

Pristatymas per 2-7d.d.

22,92 €

Prekės savybės

Detalių skaičius 500 - 999
Gamintojas Ravensburger
Tipas Escape dėlionės

Informacija apie šią prekę


Nuo 1891 firma RAVENSBURGER Vokietijoje Ravensburgo mieste gamina dėliones. Dėmesys detalėms ir kokybei yra priežastis kodėl ši firma pripažįstama geriausia dėlionių firma pasaulyje jau daugiau nei 120 metų. Dėlionėms naudojamas specialus kartonas ir aukščiausios kokybės spauda bei neblizgus popierius iš lino pluošto. Kiekvienas plieninis dėlionių sukirtimo mechanizmas kalibruojamas rankomis todėl garantuoja tobulai užsifiksuojančius dėlionės gabaliukus. Vis labiau populiarėjanti Ravensburger naujiena - 3D dėlionės. 3D dėlionėms naudojama patentuota plastikinių detalių technologija. Tokias dėliones rasite tik HOBI.LT.
Vis labiau populiarėjanti Ravensburger naujiena - 3D dėlionės. 3D dėlionėms naudojama patentuota plastikinių detalių technologija. Tokias dėliones rasite tik HOBI.LT.


Patinka dėlionės? ❤️

⚡ REKOMENDUOJAME:


Šios prekės įvertinimai

rating
Gera puzlė
Detalės labai tvirtos, sujungimai neryškus. Ravensburger tikrai geros puzlės
rating
Escape puzzle
Nereali dėlionė, niekada nematytas konceptas, labai patiko! Norisi pirkti dar ir dar :)
rating
Puiki dėlionė!
Labai įdomi dėlionė, kurią sudėliojus dar gali ir išspręsti užduotis ir rasti atsakymus. Pats paveikslas taip pat spalvingas ir gražus