Puzzle 1500 Puzzle Dolphin Treasure Padidinti

Puzzle 1500 Puzzle Dolphin Treasure

24151

Nauja prekė

High quality jigsaw puzzle from RAVENSBURGER.

Smulkiau

32,99 €

Pristatymas per 2-7d.d.

Pristatymas per 2-7d.d.

32,99 €

Prekės savybės

Detalių skaičius 1000 - 1999
Gamintojas Ravensburger
TEMATIKA Gyvūnai
Tipas Standartinės puzlės

Informacija apie šią prekę


Nuo 1891 firma RAVENSBURGER Vokietijoje Ravensburgo mieste gamina dėliones. Dėmesys detalėms ir kokybei yra priežastis kodėl ši firma pripažįstama geriausia dėlionių firma pasaulyje jau daugiau nei 120 metų. Dėlionėms naudojamas specialus kartonas ir aukščiausios kokybės spauda bei neblizgus popierius iš lino pluošto. Kiekvienas plieninis dėlionių sukirtimo mechanizmas kalibruojamas rankomis todėl garantuoja tobulai užsifiksuojančius dėlionės gabaliukus. Vis labiau populiarėjanti Ravensburger naujiena - 3D dėlionės. 3D dėlionėms naudojama patentuota plastikinių detalių technologija. Tokias dėliones rasite tik HOBI.LT.
Vis labiau populiarėjanti Ravensburger naujiena - 3D dėlionės. 3D dėlionėms naudojama patentuota plastikinių detalių technologija. Tokias dėliones rasite tik HOBI.LT.


Patinka dėlionės? ❤️

⚡ REKOMENDUOJAME:


Šios prekės įvertinimai

rating
Puiki
10/10
rating
Puiku!
Pirmą kartą pirkau internetinėje parduotuvėje „Hobi.lt“. Viskas labai sklandu: ir užsakymas, ir informacijos pateikimas, ir pristatymas. Dėlionę įsigijau dovanai, gavėjui labai patiko - kokybiška, ryški, įspūdingas ryškiaspalvis paveiksliukas.
rating
Labai ryškios spalvos!! Dėlionę sudėjus galima pakelti!