dovanu idejos vyrui

Jei Kalėdoms savo vyrui visada dovanojate megztinį, kurio jis niekada neužsideda, o sūnui - kojines su seniais šalčiais - sveikiname, nes šiemet galėsite pasitaisyti. Nesvarbu kokiai progai ieškote dovanos: gimtadieniui, Kalėdoms ar kitai svarbiai dienai, geriausia į ką galite iškeisti pingus - turiningas laisvalaikis - naujas, ar jau pamėgtas hobis. Štai keletas idėjų:

1) Modeliavimas - nupirkite žurnalą (nuo 3€!)

Giliai širdyje kiekvienas lietuvis  – modeliuotojas. Ar pamenate senus lenkiškus žurnalus, su klijuojamais popieriniais modeliais? Maly Modelarz vadinosi tie žurnalai – visiems įstrigę atmintyje, nes garantuojame – kas nors iš Jūsų pažystamų tikrai buvo dėl jų pakvaišęs. Nors jau kuris laikas, kai šie žurnalai nebeleidžiami, yra puikių alternatyvų! Lietuviška leidykla W.M.C. Models leidžia puikios kokybės popierinių klijuojamų stendinių modelių žurnalus. Nuo malūnsparnių iki tanklaivių, įvaraus sudėtingumo modeliai – tiek pradedančiam, tiek patyrusiam modeliuotojui. Galėsite surinkti net ir visiems gerai žinomą LADA markės automobilį! Jei dovana nepatiks - daug neprarasite, nes popieriniai žurnalai - nebrangūs.

lengvasis-automobilis-vaz-2101

2) Tikram modeliuotojui: medinis modeliavimo rinkinys

Tiems, kas modeliavime nebe naujokai, arba ieško aukščiausias kokybės modeliavimo potyrio – super kokybiški, mediniai, lazeriu pjauti modeliavimo rinkiniai iš ispanų firmos OCCRE. Rinkinyje viskas, ko reikia TOBULAM modeliui surinkti. Daug valandų turiningo laisvalaikio – garantuota.

img_0198

3) Spalvinimo knyga

Spalvinimas?! Vyrams? Taip! Kad ir kaip bebūtų keista – spalvinimas nuo šiol pritaikytas nebe vaikams, o suaugusiems! Visame pasaulyje nusirito spalvinimo terapijos suaugusiems banga – milijonai žmonių visame pasaulyje naudoja šį nebrangų, bet super efektyvų būdą stesui ir nuovargiui malšinti. Pasaulyje išleisti tūkstančiai spalvinimo knygų subalansuotų suagusiesiems. Lietuvoje bene populiariausias leidyklos „Obuolys“ spalvinimo knygeles, skirtas suagusiems, rasite ČIA>. Ir nebūtina spalvinti gėlyčių ar žuvyčių. Tikras vyras norės nuspalvinti Tatuiruočių knygą (pašalinis poveikis: gali kilti noras pasidaryti tatuiruotę.) Nebrangi, tačiau labai efektyvi dovana bet kokiai progai.

bpEXtSqph7FK

4) Padovanokite RC droną

Kiekvienas vyras - širdyje vaikas - garantuojame, kad padovanoję droną - neprašausite. Nepigus, tačiau nuostabus hobis, sujungiantis net keletą atskirų hobių: fotografiją, kinematografiją, rc hobį. Investavus 1000€ į PROFESIONALŲ bepilotį droną galite iš to netgi užsidirbti: kurdami neįtikėtinus filmus iš oro, skristi net keletą kilometrų, šimto metrų aukštyje! Atskleiskite neįtikėtinas skrydžio galimybes, apie kurias svajojote! PPROFESIONALŪS DRONAI>

Jei nenorite išleisti daug pinigų - žaisliniai dronai taip pat suteiks daug smagių pojūčių. PIGESNI DRONAI>