NEMOKAMAS pristatymas užsakymams virš 50€ !

ŠACHMATAI - kai kurie stalo žaidimai turi gilias istorines ištakas ir yra laikomi klasikiniais. Tai – šachmatai, domino ir kortų žaidimai. Ypatingą dėmesį HOBI.LT skiria šachmatams. Išskirtinai pas mus parduodami Itališki klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus rankų darbo ir turintys meninę vertę itin aukštos kokybės šachmatai, šachmatų lentos bei kiti šachmatų žaidimui skirti aksesuarai.

GAUBLIAI - nepriklausomai nuo to ar Jums labiau patinka elegentiškas ir labiau tradicinio stiliaus edukacinis gaublys, ar tikras aukšuomenės simbolis - gaublys baras - mūsų svetainėje rasite ypatingą itališkų gaublių pasirinkimą. Itin aukštos kokybės gaubliai, gaminami Italijoje daugiau nei 80 metų taps ne tik ypatinga interjero puošmena bet ir mokslo bei išsilavinimo simboliu Jūsų namuose. Gaublys - bene geriausia solidi verslo dovana išsilavinusiam žmogui ar įkvėpimo šaltinis keliauti žingeidžiam jaunuoliui.

SIUVINĖJIMO RINKINIAI – siuvinėjimo rinkiniai internetu tai greitas, patogus, laiką ir pinigus taupantis būdas įsigyti žavingiausius rinkinius siuvinėjimui kryželiu, tiesiniam siuvinėjimui, siuvinėjimui karoliukais (biseriu). Daugiau nei 3000 šiuolaikiškų, vienas už kitą gražesnių paveikslų siuvinėjimui – mūsų asortimente. Žymiausi gamintojai, tokie kaip: RIOLIS, Merejka, Zolotoe Runo (Golden Fleece), Luca-s, Oven, MP-Studija, Merejka, Golden Hands, Andriana. Siuvinėjimas kryželiu gerokai patogesnis, kai turite lankelį siuvinėjimui, o idealiu atveju - siuvinėjimo rėmą. Turime platų siuvinėjimui skirtų rėmų asortimentą.

DEIMANTINĖS MOZAIKOS PAVEIKSLAI – Deimantiniai Paveikslai tai vis sparčiau populiarėjantis ir be proto įtraukiantis užsiėmimas mėgstantiems kruopštumą. Tokių mozaikų rinkimas – tai spalvų, meno ir ramybės terapija Jūsų sielai. Suradus kantrybės ir dėmesio šiai įtraukiančiai veiklai Jūsų namus puoš įspūdinga interjero dekoracija – 5D Deimantinis Paveikslas.

STENDINIS MODELIAVIMAS – popierinių modelių žurnalai, mediniai laivai ir traukiniai visiems, o ypač vyrams, primena vaikystę. Prekiaujame tik ypač aukštos kokybės pasaulyje pripažintais Ispaniškais modeliavimo rinkiniais. Garantuotas maksimalus modeliavimo malonumas – garantuotas. Mūsų parduotuvė modeliuotojams pasirūpins sekančiu Jūsų modeliavimo projektu – nesvarbu ar tai bus popierinis modeliavimo žurnalas, ar aukščiausios kokybės rinkinys – puikus laivalaikis – garantuotas!

DĖLIONĖS PUZZLE – platus Ravensburger dėlionių asortimentas, kurio nerasite niekur kitur. Dėlionės suaugusiems, 3D dėlionės, netgi viena DIDŽIAUSIŲ PASAULYJE dėlionių laukia Jūsų. Puikus laisvalaikis ir gera dovana įvairaus amžiaus asmenims. Surinkusiems dėlionę bus reikalingi dėlionių klijai. Pasirūpinome, kad dėlionės rėminimas būtų paprastas procesas – įsigiję spec. klijus lengvai užfiksuosite ir suklijuosite dėlionę.

TAPYBOS RINKINIAI – Daug kas dar nuo vaikystės atsimename kaip smagu būdavo užsiimti tapyba pagal skaičius. Šiuolaikiniai rinkiniai gerokai patobulėjo! Pas mus rasite piešimo rinkinius ant tikros drobės su porėmiu. Kiekviename rinkinyje bus viskas kas leis pasijusti tikru dailininku – teptukai, dažai, drobė, instrukcijos ir t.t. Jei reikalingas tvirtas medinis molbertas – jį taip galite įsigyti.

POPIERINĖS SKULPTŪROS – gerokai įspūdingesnės figūros už garsųjį Origami tiesiog gims Jūsų rankose, kai nusipirksite popierinės skulptūros rinkinį!  Įspūdingi gyvūnai ir kitos figūros iš specialaus ir kokybiško popieriaus ne tiks atgaivins jūsų namų sieną naujomis spalvomis ir nematytomis formomis, bet ir taps puikia dovana įvairiomis progomis – tiek suklijavus, tiek dovanojant kaip rinkinį.

EDUKACINIAI ŽAISLAI. Protingiems vaikams – sumanūs lavinamieji žaislai. Įvairaus amžiaus vaikams skirti rinkiniai skatins jų vaizduotę ir nepaliks abejingų net ir vaikų tėvų. Itališkos Quarcetti mozaikos (Pixel Art) ir konstruktoriai (Marble Run) puikiai tiks vyresnio amžiaus vaikams. Lavinamieji žaislai dovanoti nenuvils nei vieno, nes yra kokybiškai ir gražiai įpakuoti DIDELĖSE kartoninėse dėžėse.

DOVANŲ KUPONAI – Ieškantiems, bet negalintiems apsispręsti dėl dovanos, arba tiems, kuriems reikia dovanos greitai – idealus variantas. Dovanų kuponus stengiamės išsiųsti ypač greitai – klientai juos dažniausiai gauna dar tą pačią dieną el. paštu. Dovanų kuponai parduodami įvairioms sumoms.

HOBI.LT IŠPARDAVIMAS – jei ieškote akcijos ar reikalinga žema kaina – pastoviai išparduodame savo sandėlyje esančias prekes. Apsidairykite mūsų specialioje el. parduotuvės sklityje. Taip pat užsiprenumeruokite naujienlaiškį – jo gavėjus pirmus informuojame apie vykstančias nuolaidas.

Sekite mus: