Lietuvoje dėl COVID-19 įsigaliojus karantinui norime patvirtinti, kad HOBI.LT ir toliau vykdo savo veiklą, visi užsakymai yra siunčiami. Informuojame jog:
* Dedame visas pastangas laikytis prie kiekvienos prekės nurodomų pristatymo terminų ir visas prekes klientams išsiųsti kaip įmanoma greičiau.
* Dėl didelių siuntų kiekių yra paštomatų veiklos sutrikimų, todėl iš anksto dėkojame už kantrybę ir rekomenduojame rinktis pristatymą dpd kurjeriu norint gauti prekes greičiau.
Atkreipiame dėmesį, jog dėl viruso rizikos kurjeriai nepriima mokėjimų grynais pinigais: jei pasirinksite atsiskaitymą grynais, kurjeriui galėsite sumokėti TIK bankine kortele.

SIUVINĖJIMO RINKINIAI – siuvinėjimo rinkiniai internetu tai greitas, patogus, laiką ir pinigus taupantis būdas įsigyti žavingiausius rinkinius siuvinėjimui kryželiu, tiesiniam siuvinėjimui, siuvinėjimui karoliukais (biseriu). Daugiau nei 3000 šiuolaikiškų, vienas už kitą gražesnių paveikslų siuvinėjimui – mūsų asortimente. Žymiausi gamintojai, tokie kaip: RIOLIS, Merejka, Zolotoe Runo (Golden Fleece), Luca-s, Oven, MP-Studija, Merejka, Golden Hands, Andriana. Siuvinėjimas kryželiu gerokai patogesnis, kai turite lankelį siuvinėjimui, o idealiu atveju - siuvinėjimo rėmą. Turime platų siuvinėjimui skirtų rėmų asortimentą.

DEIMANTINĖS MOZAIKOS PAVEIKSLAI – Deimantiniai Paveikslai tai vis sparčiau populiarėjantis ir be proto įtraukiantis užsiėmimas mėgstantiems kruopštumą. Tokių mozaikų rinkimas – tai spalvų, meno ir ramybės terapija Jūsų sielai. Suradus kantrybės ir dėmesio šiai įtraukiančiai veiklai Jūsų namus puoš įspūdinga interjero dekoracija – 5D Deimantinis Paveikslas.

STENDINIS MODELIAVIMAS – popierinių modelių žurnalai, mediniai laivai ir traukiniai visiems, o ypač vyrams, primena vaikystę. Prekiaujame tik ypač aukštos kokybės pasaulyje pripažintais Ispaniškais modeliavimo rinkiniais. Garantuotas maksimalus modeliavimo malonumas – garantuotas. Mūsų parduotuvė modeliuotojams pasirūpins sekančiu Jūsų modeliavimo projektu – nesvarbu ar tai bus popierinis modeliavimo žurnalas, ar aukščiausios kokybės rinkinys – puikus laivalaikis – garantuotas!

DĖLIONĖS PUZZLE – Ravensburger dėlionių asortimentas, kurio nerasite niekur kitur. Dėlionės suaugusiems, 3D dėlionės, netgi DIDŽIAUSIA PASAULYJE dėlionė laukia Jūsų. Puikus laisvalaikis ir gera dovana įvairaus amžiaus asmenims. Surinkusiems dėlionę bus reikalingi dėlionių klijai. Pasirūpinome, kad dėlionės rėminimas būtų paprastas procesas – įsigiję spec. klijus lengvai užfiksuosite ir suklijuosite dėlionę.

TAPYBOS RINKINIAI – Daug kas dar nuo vaikystės atsimename kaip smagu būdavo užsiimti tapyba pagal skaičius. Šiuolaikiniai rinkiniai gerokai patobulėjo! Pas mus rasite piešimo rinkinius ant tikros drobės su porėmiu. Kiekviename rinkinyje bus viskas kas leis pasijusti tikru dailininku – teptukai, dažai, drobė, instrukcijos ir t.t. Jei reikalingas tvirtas medinis molbertas – jį taip galite įsigyti.

POPIERINĖS SKULPTŪROS – gerokai įspūdingesnės figūros už garsųjį Origami tiesiog gims Jūsų rankose, kai nusipirksite popierinės skulptūros rinkinį!  Įspūdingi gyvūnai ir kitos figūros iš specialaus ir kokybiško popieriaus ne tiks atgaivins jūsų namų sieną naujomis spalvomis ir nematytomis formomis, bet ir taps puikia dovana įvairiomis progomis – tiek suklijavus, tiek dovanojant kaip rinkinį.

EDUKACINIAI ŽAISLAI. Protingiems vaikams – sumanūs žaislai. Įvairaus amžiaus vaikams skirti rinkiniai skatins jų vaizduotę ir nepaliks abejingų net ir vaikų tėvų. Itališkos Quarcetti mozaikos (Pixel Art) ir konstruktoriai (Marble Run) puikiai tiks vyresnio amžiaus vaikams. Žaislai dovanoms nenuvils nei vieno, nes yra kokybiškai ir gražiai įpakuoti DIDELĖSE kartoninėse dėžėse.

DOVANŲ KUPONAI – Ieškantiems, bet negalintiems apsispręsti dėl dovanos, arba tiems, kuriems reikia dovanos greitai – idealus variantas. Dovanų kuponus stengiamės išsiųsti ypač greitai – klientai juos dažniausiai gauna dar tą pačią dieną el. paštu. Dovanų kuponai parduodami įvairioms sumoms.

HOBI.LT IŠPARDAVIMAS – jei ieškote akcijos ar reikalinga žemesnė kaina – pastoviai išparduodame savo sandėlyje esančias prekes. Apsidairykite mūsų specialioje el. parduotuvės sklityje. Taip pat užsiprenumeruokite naujienlaiškį – jo gavėjus pirmus informuojame apie vykstančias nuolaidas.